Вачіберадзе: Ми дуже щасливі від того, що стали переможцями еліт-раунду


Півзахисник збірної України U-19 - про перемогу в еліт-раунді ЧЄ-2015

Вачіберадзе: Ми дуже щасливі від того, що стали переможцями еліт-раунду


Для Беки Вачіберадзе цей рік - один із найбільш насичених в його футбольному житті. Місяць тому у складі донецького "Шахтаря" він грав у фіналі Юнацької Ліги чемпіонів, а тепер, разом зі збірною України, вийшов на чемпіонат Європи U-19. Про враження від участі в еліт-раунді ЧЄ-2015 молодий півзахисник розповів прес-службі ФФУ.

- Бека, вихід на чемпіонат Європи - приємна подія для тебе, чи ти вже звик до подібних успіхів?

- Для мене це надзвичайно приємна подія. Мені пощастило, я вже вдруге потрапляю на чемпіонат Європи. Два роки тому ми кваліфікувались на європейську першість для футболістів до 17 років.

- Якщо порівнювати враження від перемоги в еліт-раунді дворічної давнини і зараз, чи є в них щось схоже?

- Вони різні, однозначно. Тоді ми були ще дітьми, а ця перемога зовсім інша. Можна сказати, що вона більш свідома для нас.

- Фінальна частина Євро-2013, фінал Юнацької Ліги чемпіонів - більшості гравців збірної навряд чи бракує досвіду у важливих матчах. Чи важливо це для вас?

- Так, це дуже важливо для нас. Це величезний досвід, і я впевнений, що він нам допоможе у майбутньому.

- Повертаючись до турніру, який з матчів був найбільш складним для вас?

- Я думаю, що це, беззаперечно, перша гра проти команди Боснії і Герцеговини - господарів еліт-раунду. Вона вийшла дуже нервовою та напруженою.

- Ти пропускав цей матч через дискваліфікацію. Які відчуття, коли дивишся гру, але не можеш вийти на поле?

- Це надзвичайно важко для футболіста. До речі, цікаво, що це вже друга поспіль ситуація для мене. Минулого разу я також пропускав перший матч континентального форуму. Можна сказати - на фарт (посміхається).

- Наступна гра була проти команди Польщі, в якій арбітр призначив аж три 11-метрових удари…

- Так, я забив два голи. Переважно, саме я виконую пенальті. Одного разу Циганков попросив пробити, але він, на жаль, не забив.

- В третьому матчі вам необхідна була тільки перемога…

- Так. Розуміючи це, ми і перемогли (посміхається).

- Ви вже на чемпіонаті Європи, тобто виконали поставлене на еліт-раунд завдання. Які наступні цілі у команди?

- Поки рано про це говорити. Зараз ми дуже втомлені і щасливі від того, що стали переможцями еліт-раунду.

- Проти кого хотіли б зіграти у Греції?

- Напевно, хотілось би зустрітися зі збірною Нідерландів.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус