Єзерський: База складу збірної України U-19 - це Динамо


Головний тренер збірної України U-19 Володимир Єзерський - про майбутній еліт-раунд кваліфікації Євро-2017.

Єзерський: База складу збірної України U-19 - це Динамо


- Це хоч і юнацька, але збірна України, і це почесно для мене. Відразу поставили завдання, у мене було два-три дні, щоб я віддав список на поїздку в Ізраїль на спаринги.

У мене було мало часу, тому роблю акцент на гравцях, які вже були задіяні і робили все можливе, щоб потрапити в еліт-раунд. Звичайно, спробував переглянути ще групу футболістів, але життя підтискає. Постарався підключити всі свої знайомства. І практично з усіма тренерами з головними серед команд U-21 спілкувався.

У лютому зіткнувся з проблемою, що "Динамо" U-19 до Юнацькій лізі готувалося. Була домовленість динамівців тоді не викликати. Плюс не чіпав "Дніпро" і ще ряд клубів, гравці яких були з першими командами на зборах і готувалися до чемпіонату. Зробив акцент на найближчий резерв, щоб порівняти і вибрати інформацію, вдалося знайти кілька гравців, зараз залучив їх.

Але, зрозуміло, основна група, база - це "Динамо". Там хороший підбір гравців, вони домінують в чемпіонаті, і в Європі виступали потужно. Важливо, щоб інші гравці могли підсилити цей склад. Те, що напрацювали в "Динамо", потрібно посилити і розвивати далі.

Офіційні ігри незабаром, а я ще не з усіма знайомий особисто, в аеропорту надолужу. Я їх знаю, бачив їх можливості, але особисто не було можливості поспілкуватися з деякими гравцями. В такому цейтноті підходимо.

Звичайно непросто, ми граємо еліт-раунд в Голландії, а в групі - господарі, Греція, Фінляндія. У всіх цих країнах є системний підхід, програма від дитячого футболу до національної збірної. Голландія - це взагалі домінуюча країна, голландська школа передова в світі, і ми розуміємо, з ким будемо грати, - наводить слова Єзерського "Золотий талант України".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Золотий талант
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
belogub@bk.ru
ещё неиграли а уже полные трусы--хорошие тренера
Відповісти
5
1
Повернутись до новин
Коментарі 1
belogub@bk.ru
ещё неиграли а уже полные трусы--хорошие тренера
Відповісти
5
1

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус