Півзахисник збірної України U-17: Завдання виграти Меморіал Баннікова за будь-яку ціну не ставилося

Півзахисник збірної України U-17 Едвард Кобак прокоментував старт команди в Меморіалі Баннікова.

- Вважаю, що в обох іграх ми виграли цілком зваслужено. Як в матчі зі Словаччиною, так і в грі проти Литви ми намагалися діяти першим номером. Нам вдалося нав'язати суперникам свою гру і перемогти. Хоча з Литвою було трохи легше. Ми намагалися пресингувати суперників з перших хвилин, і це допомогло нам забивати швидкі м'ячі.

Звичайно, радий, що забив на турнірі вже двічі. За збірну я грав не так часто, тому буду намагатися прогресувати і далі, тим більше, що у мене в кар'єрі з'явився новий виклик після переходу з Дніпра в Шахтар.

Знаю, що збірна Грузії в останні два роки вигравала Меморіал Баннікова. Завдання отримати кубок за всяку ціну тренери перед нами не ставили. Але ми спілкувалися і обговорювали, що будемо намагатися виграти турнір за рахунок бажання і самовіддачі. Ми підтримуємо один одного і в подальшому будемо намагатися радувати шанувальників збірної, - сказав футболіст.

Нагадаємо, що наступний поєдинок українці проведуть проти збірної Грузії. Матч призначений на 18-е серпня.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФФУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус