Нагорняк: Динамо попросило не викликати гравців команди на найближчий збір U-15


Юнацька збірна України U-15 розпочала свій перший збір в цьому році

Нагорняк: Динамо попросило не викликати гравців команди на найближчий збір U-15


Головний тренер юнацької тренер збірної України U-15 Сергій Нагорняк розповів, чому на навчально-тренувальний збір команди, який почався вчора, не були викликані гравці "Динамо".

— Сергію Миколайовичу, чому у складі збірної немає представників київського "Динамо"?

— Штаб збірної вчасно адресував "Динамо" виклик одразу на сімох футболістів для участі в цьому зборі. Але керівництво київського клубу попросило наразі не викликати до збірної динамівських гравців. За детальним роз’ясненням такого прохання потрібно звернутися до "Динамо". Я можу лише констатувати, що у визначений час гравці клубу до розташування збірної не прибули, і нам довелося викликати виконавців із найближчого резерву.

— Цей збір буде для вас ознайомчим?

— Так склалася ситуація, що основна моя увага була сконцентрована на збірній U-19, яка готувалася до еліт-раунду Євро. Хоча я намагався, наскільки це було можливо, стежити й за кандидатами до команди U-15. Також я спілкувався з клубними тренерами. Їздити по містах не було сенсу, оскільки першість ДЮФЛУ ще не поновилася. Тож познайомимося з хлопцями ближче під час цього збору, а надалі продовжимо стежити й за іншими кандидатами.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФФУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
аалекс ( Крым)
Я могу лишь констатировать, что в определенное время игроки клуба в расположение сборной не прибыли, и нам пришлось вызвать исполнителей из ближайшего резерва. А потом Динамо попросило не вызывать? Я правильно понял?
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 4
аалекс ( Крым)
Я могу лишь констатировать, что в определенное время игроки клуба в расположение сборной не прибыли, и нам пришлось вызвать исполнителей из ближайшего резерва. А потом Динамо попросило не вызывать? Я правильно понял?
Відповісти
0
0
миг-25 (киев)
А какой смысл играть получать травмы и портить нервы когда донецкообразные из ФФУ и сборной снова специально сделают какую то гадость Украине
Відповісти
2
3
Старый Олигарх (Tel Aviv )
А динамовские нытики опять за своё!!!! Туалетной бумаги уже не хватает!!
Відповісти
2
0
миг-25 (киев)
Так туалетную бумагу игроки Шахтера всю использовали когда драпали из родного города Донецка от российских братьев а сейчас бомжуют в Киеве играют в Харькове а прописаны в Мариуполе а их пахан Ахметов вообще из Бразилии не вылазит-так как в Европе на него дело завели по Укртелекому
 
0
2

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус