Супряга: Не очікував, що мені довірять місце в старті на фінал


Форвард розповів про перемогу на ЧС

Супряга: Не очікував, що мені довірять місце в старті на фінал


Нападаючий юнацької збірної України (U-20) Владислав Супряга розповів про свої емоції після перемоги на чемпіонаті світу в Польщі.

- Влдаіслав, що відчуваєте, ставши чемпіоном світу?

- Звичайно, емоції найчудовіші, ще немає усвідомлення того, що ми стали чемпіонами, поки що на 100 відсотків в цей успіх не віриться. Думаю, і ми самі перед початком чемпіонату світу не могли в це повірити.

- Південну Корею в фіналі було легше обіграти, ніж Італію в півфіналі?

- Мені здається, після Італії налаштовуватися на фінал було вже не складно. Всі прекрасно розуміли, що це за матч, який у нього статус. Емоції переповнювали, але це не завадило нам добре зіграти і виграти фінал. Зізнаюся, що від Південної Кореї в фіналі очікували більшого. На теорії ми вивчали суперника, він нам представлявся більш сильним, ніж виявилося за підсумком у фінальній грі.

- Здивувалися, що в фіналі Олександр Петраков зробив ставку на вас в якості форварда, а не на Данила Сікану?

- Чесно кажучи, трохи здивувався, коли почув своє ім'я в основі на передматчевій установці. Не вірив, що буду грати з перших хвилин. Але радий, що все вийшло і ми виграли в фіналі, а мені вдалося виправдати очікування нашого тренера.

- Кому присвятили перемогу в Польщі?

- Своїм рідним і близьким.

- Які тепер у вас плани на новий сезон?

- Зараз головне завдання - добре відпочити у відпустці, а потім зосереджуся на клубних справах.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Команда №1
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Зритель (Харьков)
На фото вообще-то Бондарь.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
Зритель (Харьков)
На фото вообще-то Бондарь.
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус