Унаї Мельгоса: Видно прогрес та позитивну динаміку гравців "Динамо U-19"


Головний тренер "Динамо U-19" - про матч з "Маккабі" та підсумки групового етапу Юнацької Ліги УЄФА

Унаї Мельгоса: Видно прогрес та позитивну динаміку гравців "Динамо U-19"


Наставник команди київського "Динамо" U-19 Унаї Мельгоса підвів підсумки поєдинку з "Маккабі" (2:0) і поділився планами на найближче майбутнє.

- Наша команда знала, що сьогодні стоїть на кону, і яка ціна перемоги, тому спочатку діяла трохи скуто. Перший забитий м'яч нам допоміг, ми змогли більше розслабитися і втілювати на футбольному полі наші задумки і те, що хотіли. Тим ні менш, були не зовсім вдалі відрізки, зокрема, наприкінці другого тайму, коли наша гра трохи зламалася, ми втратили ініціативу і довелося грати від суперника. Хоча протягом усього матчу ми намагалися проявляти ініціативу і грати першим номером. Тим не менш, протягом всього турніру наша команда еволюціонувала, видно зростання. У порівнянні з першими турами видно прогрес і позитивна динаміка.

- Що сказали гравцям у роздягальні Ви і президент клубу Ігор Суркіс?

- Ми привітали хлопців, сказали слова подяки. Тим не менш, зараз ми всі чекаємо матчу першої команди "Динамо" з "Маккабі", радість поки неповноцінна, бо сподіваємося, що основа пройде в плей-офф Ліги чемпіонів. Після цього цей день і вечір стануть для нас ще більш радісними. Жартома сказав хлопцям, що ми скасовуємо вечірнє тренування, яка була в нашому розкладі у випадку, якби ми програли. Але ми перемогли, тому й тренуватися не доведеться. Що стосується слів президента, то він подякував хлопцям за виконану роботу, сказав, щоб вони не зупинялися. адже це тільки початок прогресу. Вони - не просто перспективна молодь, а вже можуть активно стукати в двері першої команди. "Динамо" покладається на українських гравців, відповідно, хлопці повинні розуміти, що вони також є частиною колективу і в таких турнірах показувати, що вони єдина команда, а не окремі особистості.

- Зараз динамівцям доведеться грати стикові матчі. Чи якісь команди, які Ви б хотіли бачити в суперниках?

- Не знаю, коли буде жеребкування, але ми будемо вести загальну підготовку, відпрацьовувати якісь загальні ідеї і робити це на максимумі. Природно, підберемо суперників, які зможуть надати нам гідний опір перед стиковими поєдинками, щоб хлопці відчували конкуренцію.

- Наскільки важливо те, що наступний матч у Юнацької лізі "Динамо" проведе на виїзді?

- Я думаю, що хлопці повинні справлятися з різними ситуаціями. Вони повинні розуміти, що виступати в цьому турнірі - це вже успіх. Ще більшим успіхом стане продовження виступів у Юнацької лізі УЄФА.

- Які цілі і завдання Ви ставите перед собою в роботі з командою?

- Показати свою кращу версію, як тренера. Це стосується як і роботи з гравцями, так і допомоги ім. У таких умовах складно змагатися, але ми хочемо продовжувати змагатися в цьому турнірі, щоб пройти якомога далі і поліпшити нашу гру. Так що кожен повинен виконувати свою роботу якнайкраще.

- Зараз для Вас важливо, щоб якомога більше Ваших гравців потрапили в першу команду або, щоб Ви краще підготували їх до другої половини сезону і, можливо, виграли Юнацьку лігу УЄФА?

- Основна ідея роботи молодіжних команд "Динамо" полягає в тому, щоб поставляти гравців в першу команду, підживлюючи її. Я буду тільки радий, якщо Реброву будуть потрібні наші певні гравці, щоб готуватися з першою командою. Не бачу ніякої проблеми, якщо вони прямо зараз спробують свої сили в основному складі. Що стосується наших виступів у Юнацької лізі УЄФА, то я не знаю, які у нас шанси виграти турнір або програти в наступному ж матчі. Наша основна мета полягає в тому, щоб гравці росли і досягли якомога більше висот. Над цим ми і будемо працювати.

- Зараз гравці йдуть у відпустку. У них будуть індивідуальні програми роботи? Які плани щодо зборів?

- Багато залежить від першої команди "Динамо" та її останнього матчу, тому що ми не можемо самостійно приймати якісь рішення, а завжди координуємо з нею нашу спільну роботу. Якісь завдання у гравців будуть, але коли ми зберемося, як і яким чином все це буде відбуватися, поки невідомо. Пропоную дочекатися останнього матчу першої команди, а потім складати плани.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Marcelino (Запорожье)
Неплохое пополнение для Говерлы.
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
Marcelino (Запорожье)
Неплохое пополнение для Говерлы.
Відповісти
1
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус