Братков: Нехай німці тремтять

Братков: Нехай німці тремтять


Перед першим матчем плей-офф проти Німеччини на питання щодо майбутнього поєдинку відповів динамівський представник у збірній України (U-21) Антон Братков:

- У вас був перелом лівої руки, як себе почуваєте?

- Вже нормально, повністю відновився після травми і можу повноцінно грати.

- Травма руки не зовсім властива футболістам ...

- Я отримав її в грі за "Динамо-2" - невдало приземлився, впавши на руку. Виявилося - перелом. Прооперували, тепер все нормально.

- Тим ні менш, минулий матч за "Динамо-2" ви грали з пов'язкою...

- Це я вже просто страхувався. На даний момент можу грати і без неї.

- Який настрій перед матчами з німцями?

- Настрій у всіх нас хороший, хлопці веселі, із задоволенням будемо готуватися. Що стосується суперника, команда сильна, дисциплінована, але з усіма можна грати, і 10-го і 14-го жовтня ми готуємося перемагати. Під час жеребкування у мене ніяких переваг не було - яка різниця, кого перемагати. Вважаю, багато чого буде залежати від першого матчу, хоча протистояння складається з двох поєдинків.

- Судячи з усього, головним буде не пропустити, і в зв'язку з цим велика відповідальність ляже саме на лінію захисту, в тому числі, і на вас?

- Так, звичайно, потрібно буде не пропускати і в першому матчі, і в другому. Чим надійніше зіграємо ззаду, тим краще.

- Чи можна сказати, що ви більше інших скучили за футболом, тому що пропустили певний час?

- Так, я дійсно, скучив за грою, але у всіх інших хлопців також горять очі, тож не можу сказати, що у мене більше бажання, ніж у всіх інших. Загалом, нехай німці тремтять.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alext1467 (Kiev)
Немцы и "тремтiти" - это 2 взаимоисключающих понятия. У немцев игроки по 22-23 года выходят в финалах ЧМ и забивают решающие голы и ничего у них не тремтить)))
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
alext1467 (Kiev)
Немцы и "тремтiти" - это 2 взаимоисключающих понятия. У немцев игроки по 22-23 года выходят в финалах ЧМ и забивают решающие голы и ничего у них не тремтить)))
Відповісти
0
0
Paolo Rossi-82 (Кировоград)
Сначала выиграйте,потом рассказывать будете.Вот уж чего-чего а понтов хватает.
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус