Ковалець: Якщо команда буде грати дійсно в футбол, результат обов'язково прийде


Головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець розповів про черговий тренувальний збір та новачків команди

Ковалець: Якщо команда буде грати дійсно в футбол, результат обов'язково прийде


Головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець розповів про черговий тренувальний збір, новачків команди та підготовку до відбіркового турніру ЧЄ-2017.

- Цей збір, насамперед, ознайомлювальний. До нас приєдналися хлопці 1995-1996 рр. народження, які раніше виступали на чемпіонатах Європи та світу. Тому зараз дуже важливо з ними познайомитися, поспілкуватися, щоб вони плавно влилися в колектив. У вівторок проведемо спаринг з "Динамо-2", і в кожному з таймів плануємо задіяти по складу. Дуже важливо, щоб хлопці знали ігрову філософію нашої команди, підхід до тренувального процесу, до ігрового мислення, тому після матч з "дублем" киян проведемо теоретичне заняття. Тобто, ці три дні будуть у нас достатньо насиченими.

Головне завдання молодіжних та юнацьких збірних - це підготовка футболістів для національної команди країни. І якщо говорити про ЧЄ в Греції, то там були тренери всіх молодіжних команд. І мені вдалося поспілкуватися з наставником німецької "молодіжки", якою ми в плей-офф поступилися за сумою двох матчів 0:5 , а вони у півфіналі ЧЄ з таким же рахунком програли Португалії. І я у Хрубеша запитую: "Як ви так могли?". На що він мені відповів: "Нічого страшного. Головне, що у нас вже п'ять гравців виступають у першій команді країни, і ми рухаємося далі". Звичайно, насамперед, дивляться на роботу тренера, скільки підготовлено кадрів. Потрібен і результат, але спочатку потрібно виходити від якості гри. Якщо команда буде грати дійсно в футбол, результат обов'язково прийде. Тому на молодіжному та юнацькому рівні завжди потрібно виходити від якості гри, а потім вже говорити про результат. Якщо робити все навпаки, нічого не вийти.

- Востаннє ваша команда разом збиралася ще на початку літа, коли був зіграний Кубок Лобановського, а потім збірна провела два спаринги з Чехією. Але зараз у вас абсолютно нова команда.

- Насамперед, це дуже цікаво. Звичайно, зіграність у збірній повинна бути на рівні інтелекту футболістів. І якщо ми викликаємо хлопців до збірної, то це найсильніші футболісти на сьогоднішній день. І багато чого залежить від самих гравців, їх розуміння гри, перестроювання. Для нас дуже важливо, щоб команда грала в сучасний футбол, думаючий, тому гравці в цьому плані повинні відповідати нинішнім тенденціям. Якщо ж говорити про збірну Македонії, то це міцна, хороша команда, з технічними футболістами. Як відомо, балканський ринок більше працює на експорт, тому багато хлопці з македонської збірної вже грають за кордоном. На превеликий жаль, напередодні матчу з Македонією нам не вдасться провести товариську зустріч, тому обмежимося двосторонку.

Зрозуміло, що всіх 40 осіб ми в збірну взяти не можемо, тому буде дуже жорсткий відбір. Звичайно, нам дуже приємно, що в збірну всі хлопці приїжджають з чудовим настроєм, задоволенням, але грати в "молодіжці" будуть тільки найсильніші. Зараз дуже важливо, що більшість мають практику у своїх клубах у Прем'єр-лізі, першій лізі. Тому будемо дивитися, вибирати.

- Повертаючись до збірної Македонії. Балканці вже встигли програти у відборі до Євро-2017 Ісландії - 0:3. Уже можете сказати про слабкі і сильні сторони суперника?

- Звичайно, ми з хлопцями проведемо теоретичне заняття, "розберемо" македонців "від А до Я". Але вже зараз можу сказати, що Ісландія, що Македонія - хороші європейські команди, з якими нас чекають дуже цікаві матчі.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
MatchDay
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус