Головко: Восени ми зберемося в іншому складі і покажемо інший футбол


Наставник "молодіжки" - про гру підопічних

Головко: Восени ми зберемося в іншому складі і покажемо інший футбол


Тренер молодіжної збірної України Олександр Головко в інтерв'ю каналу "Футбол 1" прокоментував перемогу над Австрією на меморіалі Лобановського.

- Знову героєм став Підківка. Чи є ще футболісти в команді, які рівно провели три поєдинки?

- Не хотів би називати прізвища. Ми намагаємося створити команду. Сьогодні хтось був краще, хтось гірше. Давайте говорити про командну гру. Зіграти на такому рівні три гри за п'ять днів - важко. Краща гра була з Ізраїлем, але на їхньому боці був Бог. Протягом двох тижнів ми намагалися пояснити хлопцям, що без світлої голови грати важко. Виконавської майстерності сьогодні з різних причин не було. Ми повинні були вести в рахунку 2:0, але маємо, що маємо. Сподіваємося на посилення. Напевно, буде зміна поколінь в першій команді. Сподіваюся, що восени ми зберемося в іншому складі і покажемо інший футбол.

- Сьогодні більшість замін було проведено в лінії атаки. До неї найбільше претензій?

- Щоб захисникам було простіше, якщо м'яч вибивається вперед, то повинен там залишитися. Там потрібно грати більш агресивно, але деякі футболісти дозволяє собі те, що недозволено для гравців збірної. Прізвищ називати не буду, після матчу з ними проводяться бесіди. Є проблема в опорній зоні. У Вачіберадзе є свої особисті проблеми, він грав з Ізраїлем, але з таким настроєм не зміг себе реалізувати. Сьогодні він був краще, але постійно тягнути м'яч вперед, напевно, не вистачить здоров'я. Граємо в той футбол, який нам дозволяє підбір гравців. Для того, щоб грати в позиційний футбол, потрібні хлопці іншого рівня. А вони зараз знаходяться в першій команді

- Хто кращий гравець турніру за вашою версією?

- Я б відзначив Матвієнко. Він відіграв дуже грамотно, стабільно і по-дорослому. Є проблеми з воротарської позиції. Уже повинні підходити хлопці 97-го року, які грають за дубль. Зараз можу назвати Безрука. Те, що варто чи не варто Підківка - це я взяв на себе. Він ігровики, той хлопець, який заводить хлопців. Але за останні півроку він зіграв три гри поспіль. Якщо він не грає в клубі ... Тренер сам собі гірше не зробить. А так, він - кращий воротар турніру.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Динамоманія
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
ser-gio (kiev)
позорное блеяние, ужас... неужели так критична эта должность?

в чем смысл "не выносить сор", если этот сор накапливается и просто гниет?
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
ser-gio (kiev)
позорное блеяние, ужас... неужели так критична эта должность?

в чем смысл "не выносить сор", если этот сор накапливается и просто гниет?
Відповісти
1
0
Misha Martynov (Vinnytsya)
мда, оказывается есть проблемы по вратарской позиции, слава Богу в остальных линиях всё отлично! =)) только с Вачиберадзе проблемы... Головко просто жжёт
Відповісти
1
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус