Костюк: Робота з української "молодіжкою"? Вперше чую


Тренер зосереджений на матчах юнацької команди Динамо проти Ювентуса.

Костюк: Робота з української "молодіжкою"? Вперше чую


Головний тренер юнацької команди Динамо U-19 Ігор Костюк прокоментував інформацію про своє можливе призначення головним тренером молодіжної збірної України.

«Вперше про це чую. Приємно, звичайно, що моєї кандидатурою цікавляться, що моя робота помічена, але, правда, мені нічого на цей рахунок невідомо. Зі мною ніхто з цього приводу не контактував.

Тим більше, у мене діючий контракт з Динамо. Як ви знаєте, в юнацькій Лізі чемпіонів ми пройшли Андерлехт і зараз вже готуємося до зустрічі з нашим наступним суперником - Ювентусом. Так що зараз всі мої думки про цей матч.

Якраз зараз їду на нашу базу, буду продовжувати знайомитися з грою туринців. Два матчі з їх участю вже переглянув, так що певною інформацією про суперника володіємо. Тепер будемо цілеспрямовано готувати команду. Спланували тренувальні поєдинки. При цьому президент клубу дав добро на те, що ми проведемо підготовчий збір в одній з теплих країн», - сказав Костюк.

Нагадаємо, що раніше ЗМІ повідомляли, що найближчим часом головний тренер української молодіжки Олександр Головко покине займану посаду. Нібито в ФФУ вже прийняли відповідне рішення, і скоро про нього буде оголошено офіційно.

Також повідомлялося, що претендентами на цей пост є Володимир Єзерський, Руслан Ротань і Ігор Костюк.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
dynamo.kiev.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус