Павлов: Ротань - найкраща кандидатура на посаду наставника української "молодіжки"


Микола Павлов розхвалив Руслана Ротаня

Павлов: Ротань - найкраща кандидатура на посаду наставника української "молодіжки"


Президент Всеукраїнського об'єднання тренерів Микола Павлов розповів про проблеми молодіжної збірної України.

- Миколо Петровичу, кажуть, що Руслан Ротань, який вже зробив свої перші кроки на тренерському терені, зараз є одним з головних кандидатів на посаду наставника молодіжної збірної України ...

- Вибачте, але я вас переб'ю. Справа в тому, що ФФУ для початку потрібно висловити слова подяки Олександру Головку, якого, за моєю інформацією, можуть звільнити від займаної посади. Вважаю, що цей фахівець добре виконав свою роботу, але не вирішив задачу не в останню чергу тому, що команда потрапила в складну відбіркову групу. У тренерській справі багато залежить від суперників, а Англія, Голландія і Шотландія - це непрості противники. Втім, тепер у Головка може з'явиться можливість попрацювати не тільки з дітьми, молоддю, а й на професійному рівні. На мій погляд, він добре проявив себе в якості аналітика. Я завжди із задоволенням слухаю його думку по телевізору.

- Ваше об'єднання підтримає кандидатуру Руслана Ротаня на пост головного тренера молодіжки?

- Я поки не знаю, наскільки достовірна ця інформація, але, поспілкувавшись з Русланом і на презентації, і вже після прочитання книги, можу сказати, що кращої кандидатури на даний момент просто не існує. Спробую пояснити, чому.

В Україні давно існує проблема переходу з дитячо-юнацького футболу в професійний, багато хлопців просто губляться на серйозному рівні, тому що їх тренують фахівці, у яких немає певного авторитету, - із зайвою вагою, з сигаретою в руках і так далі. Свого часу Ротань пройшов цей складний шлях, але йому пощастило потрапити до тренерів, у яких були лідерські якості, а сам він ними теж наділений, що не раз доводив, будучи капітаном Дніпра в дуже складний період існування клубу. У роботі з 20-річними хлопцями особистий приклад відіграє величезну роль. Всі відзначають, що це був зразок капітана команди, а 100 матчів, зіграних за збірну України, теж говорять самі за себе.

Коли говорять про відсутність досвіду роботи з молодими футболістами, я згадую останній рік виступу Руслана Ротаня в Дніпрі, де він, разом з Сергієм Кравченком, був, по суті, граючим тренером на полі, а поряд з ним росли хлопці, які як раз і виступають за молодіжку. Той самий особистий приклад, а в цьому я впевнений на 100%, допоміг розкритися і багатьом молодим хлопцям в Динамо. Навесні цього року Руслан хоч і мало грав, але дав певний поштовх Миколі Шапаренку, Володимиру Шепелеву, Віталію Миколенку та іншим хлопцям. У моїй практиці таке було не раз. Ми запрошували в команду досвідченого майстра і після цього на інший рівень виходили молоді виконавці.

Тренерська робота - це велика відповідальність, а хіба може людина, у якої п'ятеро дітей, не мати таку якість? Руслан і сам виріс у великій родині, і я з задоволенням прочитав в його книзі розповідь про батьків. Та й написання книги - це теж серйозний крок. Багато у нас футболістів, які, закінчивши кар'єру, вирішили відразу поділитися з уболівальниками своїм досвідом? Олександр Шовковський та Руслан Ротань. Хто ще?


- Можливе призначення цього фахівця на таку посаду може бути продиктовано бажанням привести молодіжну збірну, так би мовити, до спільного знаменника з національною командою країни?

- Я б не став виключати і такого варіанту розвитку подій - все-таки Руслан Ротань виступав під керівництвом Андрія Шевченка і добре знає всі вимоги першої збірної. Я впевнений, що наставник національної команди теж підтримає його кандидатуру. У всякому разі, в нашому тренерському об'єднанні немає жодної людини, який був би проти. Так що будемо з нетерпінням чекати 27 грудня, коли на Виконкомі ФФУ ухвалять рішення відносного тренера молодіжної збірної.

- Молодіжка стартує у відбірному турнірі в вересні, а головна збірна - в березні. Як ви оцінюєте перспективи національної команди в кваліфікації до Євро-2020?

- Суперники у нас непрості, але я впевнений, що Андрій Шевченко з цим завданням впорається. Підтримував його з перших днів роботи і радий, що не помилився. Сьогодні все відзначають, як грає збірна, але міркувати про тактику я не люблю - у нас вистачає експертів. Набагато приємніше відзначати атмосферу, яка панує в збірній. Причому я про це суджу не тільки по інтерв'ю, а й за інформацією зсередини колективу. Там зараз багато молодих хлопців, але є і лідери, які в 2019 році обов'язково поведуть збірну до перемог. Втім, головний лідер цієї команди - її наставник. Поки такі фахівці, що володіють незаперечним авторитетом, працюють в нашому футболі, я можу з твердою впевненістю говорити про те, що у нас є майбутнє. Хотілося б, щоб в наступному році в Україні стало ще більше таких наставників.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Команда №1
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
viajador (Lutsk)
Почалось... Ротань ні дня не працював тренером. Тягнуть один одного курви.
Відповісти
1
1
Повернутись до новин
Коментарі 6
viajador (Lutsk)
Почалось... Ротань ні дня не працював тренером. Тягнуть один одного курви.
Відповісти
1
1
mplatonov241290 (Санкт-Петербург)
Куплю Ервой 50мг 5 уп. Куплю Ервой 50мг 5 уп.В Москве.E-mail: slaer77@bk ruWatsapp/Viber/тел.8-916-790-41-31Славаi107.fastpic ru/thumb/2018/1206/74/_29edf0ff676001952f07c54ddce3ee74.jpeg
Відповісти
0
3
Dardolis (Первомайск)
Выжил старик из ума. Человек еще никого не тренировал, три дня с отроду помощник (такого же безопытного тренера)и тут лучший кандидат...
Відповісти
5
3
avatar
Сэло юзовка (Las Américas )
Деньги закончились, хочет в федерацию или экспертом на тв :)
Відповісти
2
3
balamyt (Boston)
В свое время чмошники подобные тебе ..травили и Шевченко ,который тоже ,как и Руслан ,не обладает большим трен.опытем.. Но не нужно обладать большим умом чтобы понять. Что огромный игровой опыт на самом высоком уровне (игра за СБУ ..100 матчей , и более 300 игр за Днепр (включая игры в ЛЧ и ЛЕ и игра в его финале в качестве капитана ..огромный авторитет среди молодых футболистов и доверия и есть та база для успешной тренерской работы...А этим качествами Руслан Ротань ... как и Шевченко...обладают в полной мере...Поэтому , как тренер мол. сборной Ротань способен на многое... Так что не чеши языком о том чего понять не способен.. .
Відповісти
2
2
Dardolis (Первомайск)
Чмо как раз ты и чешеш действительно чушь. Сколько мы просрали отдавая данную должность по кумовству? Нужен серьезный тренер для молодежи, а не с бухты барахты. Ротаня с Шевой не равняй по игровым качествам, Слон и Моська. Да и Шеве еще хоть куда-то пробиться надо, а его уже расхваливают во всю. Понимаю когда Словения с вшивыми составами постоянно на ЧМ и ЧЕ была вот это показатель тренера, а то что мы “рядом”, но не пробились никуда еще не повод петь и Шеве дефирамбы, а ты его тут чуть ли не Великим Тренером называешь. Умей общаться с людьми, без истерик. Жена изменила, настоение плохое не повод писать как быдло.
 
1
2

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус