Олександр Головко: Мене просто поставили перед фактом


Екс-наставник збірної поділився підсумками своєї роботи

Олександр Головко: Мене просто поставили перед фактом


Після невиходу молодіжної збірної України на Євро-2019 в ЗМІ з'явилася інформація про звільнення тренера молодіжної збірної України. Зараз же Олександр Головко в інтерв'ю підбив підсумки року, що минає.

«Як вам відомо, я вже не маю відношення до молодіжної збірної. 16 грудня, на засіданні комітету Мирон Маркевич повідомив мені про це.

Причиною було те, що я не справився із завданням, на молодіжне Євро-2019 збірна не потрапила.

Мене просто поставили до відома про такий факт, хоча спочатку могли б і дати мені слово.

Головний підсумок року для мене - 9 гравців молодіжного складу потрапили в національну збірну. Також ми зробили все, щоб вийти на Євро. Дуже непросто грати в одній групі з такими збірними, як Англія і Шотландія.

За два роки ми програли лише двічі - Англії і Шотландії.

У нас було багато хороших ігор. Гра проти Андорри, відмінно провели матч на виїзді проти Англії, добре зіграли з шотландцями.

З поганих матчів можу згадати нічию з Латвією 1:1.

Я не знаю точно, хто буде тренером замість мене. Є ряд прізвищ. Рішення буде прийнято на виконкомі ФФУ. Мене ж звільнили ще до нього, формулювання - «не впорався з завданням».

Я не знаю, як складеться моя доля далі. Я тренер і я хочу тренувати. Можливо буде деяка робота іншого плану, але це точно буде пов'язано з футболом», - заявив Головко в інтерв'ю zbirna.com.

Нагадаємо, одним з основних кандидатів на пост тренера молодіжної збірної України вважається Руслан Ротань.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
zbirna.com
Опублікував: UA-Футбол
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
lulinha (Мадрид)
Опыт есть. Надо пробовать себя на клубном уровне.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 6
avatar
lulinha (Мадрид)
Опыт есть. Надо пробовать себя на клубном уровне.
Відповісти
0
0
С.Карпович (Ланівці)
з такими гравцями,родили результат.
Відповісти
0
0
avatar
Инспектор ( )
У нас было много хороших игр. Игра против Андорры...
Відповісти
5
0
Yurko-Zahid (Лаббок )
Мені теж вухо різануло. Забракло чолов"язі такту промовчати за Андору. До того ж, і за Шотландію такий само перл. Знайшов ґранда молодіжного футболу...
Відповісти
4
0
alex.belogubko (одесса)
обделался уступи место другому --спасибо скажи Шеве за игроков
Відповісти
5
0
armik (Киев)
Проиграли лишь дважды, зато решающие матчи и с позорным счетом, провалили два отбора.Срули распространили уже информацию по всем ресурсам - наших бьют!
Відповісти
3
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус