Кубок України - 26 вересня 2023, 17:00 - Авангард
Кубок України 2023/2024
Прем'єр-ліга 2022/2023
Останні матчі - Верес
Останні матчі - Шахтар
Після невпевненого першого тайму Шахтар зібрався і впевнено розгромив Верес. Рівняни не були безнадійними навіть у другій половині гри, але різниця в класі завелика.
90+4'
Матч завершився.
90+1'
Розгром оформлюють «гірники» під завершення матчу. Верес уже забув про оборону, чим скористався Очеретько, вколотивши мʼяч у ворота з прострілу Сікана.
90'
Гакман отримав жовту картку.
89'
Швед вискочив віч-на-віч із воротарем, але не зміг його переграти. Когут вчасно скоротив дистанцію.
88'
Верес заробив небезпечний штрафний, але скористатися їм не вдалося. Кухарук запустив мʼяч над воротами.
87'
Гайдучик отримав шанс пробити з відмінної позиції і скоротити відставання в рахунку, але банально не влучив по мʼячу.
82'
Шарай підхопив мʼяч після помилки Назарини та завдав дальнього удару. Різник все контролював і бачив, що спроба невдала.
80'
Гайдучик замінив Кучерова.
76'
Очеретько та Степаненко мають укріпити центр поля Шахтаря. Судаков і Бондаренко пішли відпочивати.
75'
Конопля необережним виносом привіз момент на свої ворота. С. Шарай пробив і після рикошету мʼяч ледь не опинився у сітці. Різник все ж таки зреагував.
74'
Кащук поступився місцем на полі Шведу.
71'
Шевченко та Шарай пішли з поля, Ковалюк і Світюха в грі.
68'
Ну це вже кінцева, схоже! Бондаренко увійшов до карного, побачив, що Когут загубив ворота і знущальницьки перекинув голкіпера. За декілька хвилин «гірники» вирішили підсумок матчу.
66'
Марусич і С. Шарай вийшли на поле замість Шестакова та Сікейри.
65'
Шахтар відкриває рахунок! Бондаренко прокинув поміж ніг Курку, а Кащук підхопив мʼяч і спрямував його повз Когута. Красиво, на індивідуальній майстерності.
64'
Зубков пробіг по флангу аж до лицьової та прострілив, але ніхто з партнерів не встиг на цей пас.
60'
Азаров розірвав лівий фланг і віддав під удар Кащуку. 90-й номер Шахтаря без обробки пробив у дотик і пожалкував про це.
60'
Конопля ледь не пройшов самотужки на дриблінгу весь захист суперника, лише останній гравець зміг зупинити Юхима.
56'
Назарина мав отримувати жовту картку за зрив контратаки, але Пасхал проігнорував цей епізод.
51'
Поки заміни ван Леувена не дали особливого ефекту. Верес трохи сильніше притиснувся до воріт, але моментів у Шахтаря все одно немає.
46'
Зубков і Сікан у перерві замінили Криськіва та Келсі.
46'
Другий тайм розпочався.
Абсолютно рівний футбол у Рівному. І якщо для Вереса це досягнення, то Шахтарю треба терміново щось змінювати.
45+1'
Перерва.
39'
Кучеров зібрав на собі кількох суперників і все одно знайшов можливість для удару. Різник слідкує за ближнім кутом.
33'
Міроші розрізав оборону суперника одним вдалим закиданням, вивівши Келсі на вбивчу позицію. Венесуелець не підлаштувався під мʼяч і пробив вище воріт.
28'
Простріл Шарая на Шестакова міг створити серйозну загрозу володінням Різника, але Міроші перехопив цю передачу.
23'
Когут здійснив неймовірний сейв! Шахтар оригінальним розіграшем кутового поставив у глухий кут захисників, але не воротаря Вереса. Криськів не зміг переграти голкіпера, хоча стріляв з близької відстані.
17'
«Гірники» класно комбінували в карному майданчику Вереса, але кількість все ж перемогла. Треба пришвидшуватися гостям, якщо хочуть проходити такий масований захист.
14'
В. Шарай розхитав Азарова на фланзі та пробив приблизно з лінії карного. Різник впорався, але відзначимо ініціативність вінгера Вереса.
11'
Келсі нарешті отримав мʼяч у карному, але захисники не дали йому можливості пробити.
10'
Сікейра гарно приклався з дальньої дистанції, поруч із поперечкою пройшов мʼяч.
8'
Верес непогано тримається на перших хвилинах. Навіть не підпускають суперника до свого карного майданчика, зустрічають вище.
4'
Небезпечний навіс із правого флангу пройшов до карного Шахтаря, Коноплі довелося знімати другий поверх.
1'
Матч розпочався.
Арбітр — Ігор Пасхал.
Запасні:
Стартовий склад Вереса: Когут — Шевченко, Курко (к), Жуліо, Гагун, Гакман — Кухарук, Кучеров — В. Шарай, Шестаков, Сікейра. Головний тренер — Сергій Лавриненко.
Запасні: Рудько (в), Гочолейшвілі, Козік, Кастільйо, Степаненко, Швед, Зубков, Очеретько, Сікан.
Стартовий склад Шахтаря: Різник — Азаров, Міроші, Чигринський (к), Конопля — Бондаренко — Криськів, Судаков, Назарина, Кащук — Келсі. Головний тренер — Патрік ван Леувен.
До вашої уваги текстова онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу Кубку України Верес – Шахтар.