Football betting
Football betting
Bookmakers rating
Football online
Eng
Рус
Укр
UA-football ⚽
Football online to date 2019-07-03
Football matches for 2019-07-03
Matches today
14
Live matches
0
Yesterday
Today
Tomorrow
3
March 2024
Mo
Tu
We
Th
Fr
St
Su
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
April 2024
Mo
Tu
We
Th
Fr
St
Su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
May 2024
Mo
Tu
We
Th
Fr
St
Su
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Today, 26 April - 14 broadcast matches
Calendar for the year
Top League
Ukraine Super Cup
Ukraine National Team
Premier League
Ukraine Cup
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Ukraine. First League
Premier League
Bundesliga
Lobanovskyi Memorial Tournament
Super Cup
UEFA Super Cup
France Ligue 1
Primera
Serie A
Spain Copa del Rey
African Cup Nations
FA Cup
DFB Cup
Coppa Italia
Spain Copa del Rey
Super Cup
Super Cup
Community Shield
DFL-Supercup
Ukraine. Second League
EFL Cup
Coupe de France
Super Cup
Youth team
Copa America
Copa Libertadores
UEFA Youth League
Friendly games of Ukrainian clubs
Ukraine. First League. Play off
UEFA Nations League
FIFA Club World Cup
Euro 2024
Euro U-21
World Cup
Conference League
Womens Champions League
Women's football
Finalissima
Euro. Women
Under-19
World Cup U20
Game4Ukraine
All Leagues
Open
Ukraine Super Cup
Ukraine National Team
Premier League
Ukraine Cup
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Ukraine. First League
Premier League
Bundesliga
Lobanovskyi Memorial Tournament
Show more
Copa America
World
03:15
Brazil
2
-
0
finished
Argentina
Club Friendlies
World
10:30
Olimpik Donetsk
5
-
0
finished
Mykolaiv
11:15
Spartak Zdrepceva Krv
1
-
1
finished
Borac Banja Luka
11:45
LKS Lodz
3
-
0
finished
Warta Poznan
11:45
Arka Gdynia
1
-
0
finished
Chojniczanka Chojnice
11:45
Zaglebie Sosnowiec
2
-
1
finished
Trinec
11:45
Gomel
0
-
3
finished
Ararat-Armenia(Stat)
11:45
Dunaujvaros PASE
0
-
4
finished
Budaorsi
12:00
Sellier&Bellot Vlasim
2
-
0
finished
AC Sparta Prague II
12:15
Звезда Пермь(Stat)
0
-
0
finished
Ufa II
12:45
SKA Rostov-on-Don
2
-
1
finished
Khimik Novomoskovsk
14:00
Silkeborg
3
-
0
finished
Vendsyssel
14:00
Odense
1
-
1
finished
Holstein
14:00
Red Bull Brasil
0
-
0
finished
Honved
14:30
Gornik Leczna
0
-
1
finished
Pogon Siedlce
14:45
Lyngby
1
-
0
finished
Helsingor
15:15
Carl Zeiss Jena
2
-
2
finished
1. Nurnberg II
16:00
SV Rodinghausen
1
-
2
finished
Hansa Rostock
16:00
Utrecht
2
-
4
finished
Nordsjaelland
16:45
Hradec Kralove
1
-
0
finished
Trencin
17:00
Sandecja Nowy Sacz
1
-
0
finished
Wisla PLock
17:00
Wehen Wiesbaden
4
-
2
finished
Wacker Burghausen
17:15
Teplice
2
-
2
finished
Vysocina Jihlava
17:15
Obolon Kyiv
1
-
0
finished
Olimpik Donetsk
17:30
Kolos-Kovalevka Kiev
2
-
0
finished
Балканы (Укр)(Stat)
18:00
Viitorul Constanta
1
-
2
finished
Cherno More Varna
18:00
TSG 1899 Hoffenheim II
2
-
2
finished
1. Saarbrucken
18:30
Zenit-Izhevsk
1
-
0
finished
Nosta Novotroitsk
18:45
Saturn Ramenskoye
0
-
1
finished
Tom Tomsk
19:00
Apollon Limassol
0
-
0
finished
Bohemians 1905 Prague
19:00
Bahlinger
0
-
0
finished
Wurzburger Kickers
19:00
Караорман (Мак)(Stat)
6
-
1
finished
Vardari Forino
19:30
Hallescher
4
-
0
finished
1. Lokomotive Leipzig
19:30
Pogon Szczecin
2
-
2
finished
Hapoel Be'er Sheva
19:30
Puszcza Niepolomice
0
-
2
finished
GKS Jastrzebie
19:30
Red Bull Salzburg
0
-
1
finished
CSKA Sofia
19:30
1. Slovacko
1
-
2
finished
Senica
19:30
Slovan Bratislava
2
-
0
finished
SKN St. Polten
19:30
BSG Chemie Leipzig
1
-
3
finished
1. Magdeburg
19:30
Midtjylland
4
-
3
finished
Vitesse
19:30
Heracles Almelo
0
-
1
finished
Club Brugge
19:30
CSKA Moscow
1
-
2
finished
Rostov
19:30
Paksi
1
-
0
finished
Livingston
19:30
Rakow Czestochowa
5
-
0
finished
Znicz Pruszkow
19:30
Лозанна Уши (Шва)(Stat)
2
-
0
finished
Servette
19:30
Diosgyori
1
-
2
finished
Bekescsaba 1912 Előre
19:30
Arminia Вielefeld
4
-
0
finished
Jablonec
19:30
Sered
1
-
0
finished
Dukla Banska Bystrica
19:30
Dunav Ruse
2
-
2
finished
Академика Клинчени(Stat)
19:30
Lechia Gdansk
1
-
1
finished
Olympiakos Volou 1937
19:30
NS Mura
1
-
2
finished
Zrinjski
19:30
Slask Wroclaw
2
-
1
finished
Hajduk Split
19:30
Velež Mostar
2
-
0
finished
Вараждин (Хор)(Stat)
19:30
Hartberg
1
-
0
finished
Kapfenberger
19:30
Stal Mielec
1
-
1
finished
CWKS Resovia Rzeszow
19:30
1. Nurnberg
0
-
4
finished
Basel
19:30
Elana Torun
0
-
3
finished
Chrobry Glogow
19:30
Sportfreunde Lotte
2
-
1
finished
BSV Schwarz-Weiß
19:30
Auxerre
5
-
1
finished
Villefranche
19:30
Maribor
4
-
1
finished
Gorica
19:30
Győr
0
-
3
finished
Spartak Moscow
19:30
Chateauroux
2
-
4
finished
Rodez Aveyron
19:30
Eintracht Stadtallendorf
1
-
0
finished
Steinbach
19:30
Адмира(Stat)
4
-
1
finished
ASK-BSC Bruck Leitha
19:30
Viktoria Koln
1
-
1
finished
Bonner
19:30
Stripfing Weiden
1
-
1
finished
Floridsdorfer AC
19:30
Septemvri Sofia
0
-
2
finished
Teuta Durres
19:30
KAMAZ
5
-
1
finished
Chelyabinsk
19:30
HFC Humenne
1
-
0
finished
TJ Vysne Opatske
19:30
NK Drava Ptuj
0
-
3
finished
Rudar
19:30
Honved
1
-
2
finished
Clube Atletico Bragantino
19:30
1. FSV Mainz 05 II
0
-
0
finished
Lehnerz
19:30
Mladost Podgorica
1
-
0
finished
Iskra Danilovgrad
19:30
Blekitni Stargard Szczecinski
0
-
0
finished
Koszalin
19:30
Napredak Krusevac
1
-
0
finished
Borac Banja Luka
19:45
Luzern
3
-
0
finished
Aarau
19:45
Cercle Brugge
2
-
3
finished
Zulte Waregem
19:45
Sion
0
-
0
finished
PSV Eindhoven
19:45
Strasbourg
2
-
1
finished
Zurich
19:45
SV Turkgucu Ataspor
5
-
1
finished
Ingolstadt 04 II
19:45
Dinamo Bucuresti
3
-
0
finished
Kilmarnock
19:45
AZ Alkmaar
1
-
0
finished
P.A.O.K.
19:45
Fortuna Sittard
5
-
1
finished
Aris
19:45
Lippstadt 08
3
-
4
finished
Schermbeck
19:45
FCV Dender EH
1
-
1
finished
Lokeren Oost-Vlaanderen
19:45
Hertha 03 Zehlendorf
3
-
2
finished
BSV Eintracht Mahlsdorf
19:45
Kray
1
-
3
finished
Schwarz-Weiß Essen
20:00
Strausberg
0
-
1
finished
FSV Union Furstenwalde
20:00
Монтфорт (Нид)(Stat)
0
-
9
finished
Utrecht
20:15
Buchbach
0
-
0
finished
Unterfohring
20:15
K.S.K. Heist
0
-
0
finished
Mechelen
20:30
Union Gurten
3
-
1
finished
Austria Salzburg
20:45
Bochum Grumme (Гер)(Stat)
0
-
15
finished
VfL Bochum
20:45
NK Triglav Kranj
2
-
2
finished
Krasnodar U19
20:45
Partizan Belgrade
6
-
0
finished
ND Beltinci
21:00
Salzkotten (Гер)(Stat)
0
-
20
finished
Paderborn 07
21:00
Marica (Бра)(Stat)
3
-
0
finished
Bangu Atletico Clube
21:00
Тигрес Бразил (Бра)(Stat)
3
-
0
finished
Volta Redonda
21:00
UR La Louviere Centre
0
-
2
finished
R. Charleroi
21:15
Bregel Sport(Stat)
1
-
10
finished
Genk
21:30
Glentoran Belfast United
1
-
1
finished
St. Johnstone
21:30
MOL Vidi
3
-
1
finished
DAC 1904
21:45
Peterhead
0
-
2
finished
Aberdeen
21:45
Arbroath
3
-
2
finished
Hibernian
21:45
Stalybridge Celtic
0
-
5
finished
Barnsley
21:45
Cove Rangers
2
-
1
finished
Inverurie Loco Works
21:45
Avro (Анг)(Stat)
1
-
1
finished
Curzon Ashton
22:15
Melsele
0
-
7
finished
Waasland-Beveren