30 листопада 2019, субота. 21:19
Група А (Рим і Баку)
Туреччина
Італія
Вельс
Швейцарія
12 червня: Туреччина vs Італія (Рим)
13 червня: Вельс vs Швейцарія (Баку)
17 червня: Туреччина vs Вельс (Баку)
17 червня: Італія vs Швейцарія (Рим)
21 червня: Швейцарія vs Туреччина (Баку)
21 червня: Італія vs Уельс (Рим)
Група B (Санкт-Петербург і Копенгаген)
Данія
Фінляндія
Бельгія
Росія
13 червня: Данія vs Фінляндія (Копенгаген)
13 червня: Бельгія vs Росія (Санкт-Петербург)
17 червня: Фінляндія vs Росія (Санкт-Петербург)
18 червня: Данія vs Бельгія (Копенгаген)
22 червня: Росія vs Данія (Копенгаген)
22 червня: Фінляндія vs Бельгія (Санкт-Петербург)
Група C (Амстердам і Бухарест)
Нідерланди
Україна
Австрія
Переможець шляху А (якщо виграє плей-офф Румунія) або D: Румунія, Грузія, Північна Македонія, Косово або Білорусь
14 червня: Нідерланди vs Україна (Амстердам)
14 червня: Австрія vs Переможець шляху А або D (Бухарест)
18 червня: Нідерланди vs Австрія (Амстердам)
18 червня: Україна vs Переможець шляху А або D (Бухарест)
22 червня: Переможець шляху А або D vs Нідерланди (Амстердам)
22 червня: Україна vs Австрія (Бухарест)
Група D (Лондон і Глазго)
Англія
Хорватія
Переможець шляху С: Шотландія, Норвегія, Сербія або Ізраїль
Чехія
14 червня: Англія vs Хорватія (Лондон)
15 червня: Переможець шляху С vs Чехія (Глазго)
19 червня: Хорватія vs Чехія (Глазго)
19 червня: Англія vs Переможець шляху С (Лондон)
23 червня: Хорватія vs Переможець шляху С (Глазго)
23 червня: Чехія vs Англія (Лондон)
Група E (Більбао і Дублін)
Іспанія
Швеція
Польща
Переможець шляху В: Боснія і Герцеговина, Словаччина, Ірландія або Північна Ірландія
15 червня: Іспанія vs Швеція (Більбао)
15 червня: Польща vs переможець шляху В (Дублін)
19 червня: Швеція vs переможець шляху В (Дублін)
20 червня: Іспанія vs Польща (Більбао)
24 червня: Переможець шляху В vs Іспанія (Більбао)
24 червня: Швеція vs Польща (Дублін)
Група F (Мюнхен і Будапешт)
Переможець шляху А (крім Румунії) або D: Ісландія, Болгарія, Угорщина, Грузія, Північна Македонія, Косово або Білорусь
Португалія
Франція
Німеччина
16 червня: Переможець шляху А або D vs Португалія (Будапешт)
16 червня: Франція vs Німеччина (Мюнхен)
20 червня: Переможець шляху А або D vs Франція (Будапешт)
20 червня: Португалія vs Німеччина (Мюнхен)
24 червня: Португалія vs Франція (Будапешт)
24 червня: Німеччина vs Переможець шляху А або D (Мюнхен)
Плей-офф
(у плей-офф виходять команди, які посіли перше-друге місця в групах, а також чотири найкращі збірні серед тих, що фінішували третіми)
1/8 фіналу
27 червня: 1A - 2C (Лондон)
27 червня: 2A - 2B (Амстердам)
28 червня: 1B - 3A/D/E/F (Більбао)
28 червня: 1C - 3D/E/F (Будапешт)
29 червня: 2D - 2E (Копенгаген)
29 червня: 1F - 3A/B/C (Бухарест)
30 червня: 1E - 3A/B/C/D (Глазго)
30 червня: 1D - 2F (Дублін)
1/4 фіналу
3 липня: (Санкт-Петербург)
3 липня: (Мюнхен)
4 липня: (Баку)
4 липня: (Рим)
1/2 фіналу
7 липня: (Лондон)
8 липня: (Лондон)
Фінал
12 липня Лондон