Підківка: Головне побажання – потрапити до національної збірної

13 жовтня 2016, четвер. 13:25


У вівторок молодіжна збірна України провела заключний поєдинок у рамках відбору на Чемпіонат Європи. В Ісландії команда Олександра Головка здолала місцеву збірну з рахунком 4:2. Весь матч у воротах "синьо-жовтих" провів воротар "Карпат" Роман Підківка, для якого цей поєдинок став останнім у складі "молодіжки".

"Перш за все, відзначу погану погоду, яка властива Скандинавським країнам. Нам довелося грати у зовсім не футбольних умовах – сильний дощ, шквали вітру. Погодні умови змусили нас обрати захисну модель гри у першому таймі, адже ми грали проти вітру. Нам навіть гол забили з допомогою вітру. Захисники не розібралися у ситуації і нападник збірної Ісландії забивав вже у порожні ворота. В другому таймі зіграли просто і невимушено. Ми розуміли, що ця гра нічого не значить для нас в турнірному плані, тому тягар відповідальності не тиснув на нас.

Ми з хлопцями поговорили у перерві в роздягальні і вирішили, що не маємо права програвати такій команді. Можливо, ісландці трохи розслабилися, але грали вони не переконливо. Навіть, коли рахунок став нічийним, 2:2, то хлопці потім зізналися, що не сумнівалися у підсумковому успіху нашої збірної. Суперник стрімголов мчав у атаку, почали з’являтися розриви. В кінці матчу виникла певна нервозність. Наприкінці зустрічі гравець ісландської збірної порушив правила проти Артема Бєсєдіна, той відповів і отримав червону.

Ця гра стала останньою у молодіжній збірній України для мене, а ще ми завершили відбірний цикл. Вся команда разом з тренерським штабом, адміністраторами і лікарями зібралися на вечерю після матчу. Тренери подякували нам, подарували пам’ятні футболки і побажали успіхів. Головне побажання – потрапити до національної збірної.

Про призначення нового тренера "Карпат" я дізнався у таборі збірної України. Ще не спілкувався з Олегом Анатолійовичем Дулубом, але найближчим часом побачуся з ним. Чи готовий я вийти з "Дніпром"? Завжди готовий, головне, щоб тренери довірили місце у складі" – підсумував Роман Підківка.





Слідкуйте за нами:
Ми у Viber Ми у Facebook Ми у Telegram

Читайте також

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус

Новини Футболу

Всі новини