Судаков: У моменті з пенальті хотіли додати видовищності, задоволення для уболівальників

12 жовтня 2021, вівторок. 21:22

Скриншот: ТК Футбол


Хавбек молодіжної збірної України Георгій Судаков в ефірі ТК Футбол прокоментував розіграний і незабитий пенальті в матчі з Фарерами (1:0).

- Ваша версія моменту з пенальті.

- Вам сподобалось?

- Сподобалося б, якби це було результативно.

- Читав в інтерв'ю деяких експертів, що зараз футбол змінився, втратив видовищність. Ми з Бондаренком хотіли додати видовищності, задоволення для уболівальників. Звичайно, хотілося забити гол. Якби забили - про це б говорили. Як то кажуть, від любові до ненависті - один крок.

Ми хотіли отримати задоволення. Так, в цей раз не вийшло, але раніше виходило. Думаю, навіть якщо не забили, не можна на цьому зупинятися. Наступного разу заб'ємо.

- Коли вирішили так зробити?

- Давно. Ми давно вже це робили в клубі. Хотіли повторити. Домовилися давно вже. У грі про це не думали. Я на Бондаренка подивився, він сказав: "Давай".

- Що сказав Ротань?

- Я ж кажу: від любові до ненависті - один крок. Трохи напхав. Звичайно, розумію тренерів, для них важливий результат. Потім вони почали переживати через результат, 1:0 рахунок. Для них, звичайно, це хвилюючий момент. Але думаю, коли він охолоне, зрозуміє нас. Зрозуміє і простить.

Важко було проти Фарер, тому що ніяк не могли забити гол. Розуміли, що їхня будь-яка контратака призведе до небезпечного моменту. Ми створили достатньо моментів, їх треба реалізовувати. Треба працювати над реалізацією.





Слідкуйте за нами:
Ми у Viber Ми у Facebook Ми у Telegram

Читайте також

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус

Новини Футболу

Всі новини