Кальярі - Дженоа онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Італії - 05 листопада 2023, 16:00 - Сарденья Арена . Трансляція: MEGOGO Футбол Первый
Головний суддя: Марко Гвида
Кальяри
2 - 1
Генуя
28' Руслан Малиновський
46' Mancosu, Marco Вийшов: Viola, Nicolas 46' Chatzidiakos, Pantelis Вийшов: Zappa, Gabriele 48' Viola, Nicolas 51' Gudmundsson, Albert 59' Мілан Бадель Вийшов: Puscas, George 59' Strootman, Kevin Вийшов: Мортен Торсбі 64' Oristanio, Gaetano Вийшов: Petagna, Andrea 66' Martin, Aaron Вийшов: Haps, Ridgeciano 69' Zappa, Gabriele 71' Gudmundsson, Albert 71' Goldaniga, Edoardo 78' Якуб Янкто Вийшов: Dentello Azzi, Paulo Daniel 84' Руслан Малиновський Вийшов: Калєб Екубан 90' Scuffet, Simone 90' Augello, Tommaso Вийшов: Obert, Adam 90' Viola, Nicolas 90' Petagna, Andrea
  • The most common result of matches between Cagliari Calcio and Genoa CFC when Cagliari Calcio is playing at home is 2-1. 4 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between Cagliari Calcio and Genoa CFC is 0-1. 6 matches have ended with this result.
  • During the last 22 meetings with Cagliari Calcio playing at home, Cagliari Calcio have won 13 times, there have been 4 draws while Genoa CFC have won 5 times. The goal difference is 35-19 in favour of Cagliari Calcio.
  • During the last 44 meetings, Cagliari Calcio have won 17 times, there have been 9 draws while Genoa CFC have won 18 times. The goal difference is 59-57 in favour of Cagliari Calcio.
  • Did you know that Genoa CFC scores 36% of their goals between the minutes 31-45?
  • Cagliari Calcio haven't scored in 2 of their 5 home matches in Serie A this season.
  • Genoa CFC haven't scored in 3 of their 5 away matches in Serie A this season.
  • Zito Luvumbo is Cagliari Calcio's top scorer with 3 goals. Albert Gudmundsson has scored 4 times for Genoa CFC.
  • Cagliari Calcio have conceded a goal in each of their last 7 matches.
  • Cagliari Calcio wins 1st half in 29% of their matches, Genoa CFC in 42% of their matches.
  • Cagliari Calcio wins 29% of halftimes, Genoa CFC wins 42%.
  • Their last meeting was a draw. (0-0)
  • When Cagliari Calcio leads 1-0 at home, they win in 78% of their matches.
  • When Genoa CFC leads 0-1 away, they win in 55% of their matches.
  • When Cagliari Calcio is down 0-1 home, they win 50% of their matches.
  • When Genoa CFC is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In Serie A, Genoa CFC has better performance than Cagliari Calcio.
  • Genoa CFC's performance of the last 5 matches is better than Cagliari Calcio's.
  • Genoa CFC have lost just 0 of their last 5 games against Cagliari Calcio (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Cagliari Calcio won 0, Genoa CFC won 3, 2 draws.
  • Genoa CFC have lost just 0 of their last 5 Serie A games against Cagliari Calcio.
  • Cagliari Calcio have won just 0 of their last 5 Serie A games against Genoa CFC.
  • Cagliari Calcio scores 0.4 goals in a match against Genoa CFC and Genoa CFC scores 1 goals against Cagliari Calcio (on average).
  • Average number of goals in meetings between Cagliari Calcio and Genoa CFC is 1.4.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Cagliari Calcio and Genoa CFC is 0.4.
  • Cagliari Calcio scores 1.76 goals when playing at home and Genoa CFC scores 0.95 goals when playing away (on average).
Scuffet, Simone
90'
Augello, Tommaso
Вийшов: Obert, Adam
90'
Viola, Nicolas
90'
Petagna, Andrea
90'
84'
Руслан Малиновський
Вийшов: Калєб Екубан
Якуб Янкто
Вийшов: Dentello Azzi, Paulo Daniel
78'
71'
Gudmundsson, Albert
Goldaniga, Edoardo
71'
ГООЛ! Zappa, Gabriele
69'
66'
Martin, Aaron
Вийшов: Haps, Ridgeciano
Oristanio, Gaetano
Вийшов: Petagna, Andrea
64'
59'
Мілан Бадель
Вийшов: Puscas, George
59'
Strootman, Kevin
Вийшов: Мортен Торсбі
51'
Gudmundsson, Albert ГООЛ!
ГООЛ! Viola, Nicolas
48'
Mancosu, Marco
Вийшов: Viola, Nicolas
46'
Chatzidiakos, Pantelis
Вийшов: Zappa, Gabriele
46'
28'
В ефірі
Другий тайм зустрічі виглядав набагато цікавіше першої половини. Команди досить швидко обмінялися голами на початку тайму, після чого намагалися втримати темп, але це вдавалося їм тільки тимчасово. Але в результаті господарі все ж дотиснули суперника, спіймали захисників на помилці та змогли забити другий, переможний гол. Кальярі покидає зону вильоту Серії А, а Дженоа закріплюється на п'ятнадцятій сходинці, відрив від зони вильоту всього три бали
90+8'
Арбітр дав переграти командам майже дві хвилини, але потім пролунав свисток
90+7'
Скуффет отримує жовту картку від арбітра за затримку часу
90+6'
Останню доступну заміну проводить Клаудіо Раньєрі. Ауджелло покинув поле, а замість нього вийшов Оберт
90+4'
Невеличка пауза у грі, Ауджелло опинився на газоні після зіткнення з Торсбю
90+4'
Це вже емоції. Віола також отримує попередження від арбітра
90+2'
Пушкаш міг зрівнювати рахунок у матчі! Румун отримує передачу з правого флангу на дальній стійці, він там стоїть зовсім один, пробиває по воротах, але не влучає
90+1'
Ще одне попередження в активі Кальярі, Петанья порушив правила в центрі поля
90+1'
У другому таймі компенсовано шість хвилин
90'
Оце так можливість у Дженоа! Передача від Сабеллі, переведення на Драгушина, той пробиває головою по воротах, м'яч летить вище
88'
Господарі швидко розіграли стандарт та віддали передачу на Ацці, той розганяється у бік воріт гостей та пробиває у ближній кут, м'яч пролітає поруч зі стійкою
88'
Чергова атака "грифонів" закінчилася порушенням правил від Драгушина
86'
Ацці падає у карному майданчику Дженоа, лунає свисток арбітра, але не про призначення пенальті, а про фіксацію положення поза гро у бразильця
84'
Альберто Джилардіно змінює Маліновського на Екубана
83'
Маліновський з центра поля виконує закидання у карний майданчик, Скуффет перший на м'ячі та у стрибку забирає м'яч у руки
82'
Спроба прострілу зі штрафного на ближню стійку від Кальярі, "грифони" вибивають м'яч, на підбиранні Ауджелло, потужно пробиває по воротах з-за меж карного майданчику, м'яч летить над поперечиною
81'
Лувумбу отримує серйозну травму у боротьбі з Маліновським та вимушено покидає поле з лікарями команди
78'
Клаудіо Раньєрі проводить ще одну заміну, замість Янкто на полі з'явився Ацці
77'
Маліновський виконує стандарт, б'є по воротах, але влучає у Віолу, в єдиного гравця Кальярі, який стояв у стінці
76'
Затяжна атака Дженоа закінчилася порушенням правил проти Сабеллі і "грифони" отримали право на стандарт неподалік кутового прапорця на правому фланзі
73'
Хоча ні, приносимо вибачення, в активі Кальярі також є попередження, адже рефері показав "гірчичник" також і Гольданігі за штовханину з Гудмудссоном у попередньому моменті
72'
На даний момент Марко Гуїда показав два попередження у цьому матчі. Обидва в активі Дженоа, саме у нападників у Маліновського та Гудмудссона
71'
Гудмудссон порушує правила та розпочинає штовханину з суперником, арбітр покарав нападника Дженоа "гірчичником"
69'
ГОЛ! Кальярі знову веде у рахунку! Продовжують працювати заміни Клаудіо Раньєрі, тепер гол забиває Дзаппа! На лінії карного майданчику ведеться боротьба великої кількості гравців, "грифони" помиляються у захисті та дозволяють віддати передачу на Дзаппу, італієць використовує цю можливість і заганяє м'яч у ближній кут під саму стійку
67'
Чергова атака господарів закінчилася положенням поза грою
66'
Ще одну опцію використовує Альберто Джилардіно та змінює Мартіна на Хапса
65'
Чудова атака від "острів'ян", навіс з лівого флангу у карний майданчик, декілька спроб пробити невдалі і м'яч вертають в сторону центра поля задля розвитку нової атаки
64'
Ще одна ротація від Клаудіо Раньєрі. Петанья змінив на полі Орістаніо
63'
Чудовий контрвипад від Кальярі, Лувумбу біжить з центра поля у бік воріт Дженоа, віддати передачу не зумів і потім захисники "грифонів" відпрацювали на відмінно і відібрали м'яч
61'
Порівняно з першими хвилинами другого тайму гра помітно заспокоїлася і команди повернулися до того темпу, в якому грали у першій половині зустрічі
59'
Тепер подвійна заміна від Альберто Джилардіно. Замість Баделя на полі з'явився Пушкаш, а замість Стротмана - Торсбю
58'
Тепер відповідь від Кальярі, навіс з правого флангу виконує Дзаппа, але передача занадто сильна і м'яч виходить за межі поля
58'
Ще одна атака від "грифонів", але Гудмудссон втрачає м'яч у боротьбі на лівому фланзі
57'
Кутовий для Кальярі, навіс з правого флангу на ближню стійку, гості перші на м'ячі та вибивають його
56'
"Острів'яни" ледве знову не виходять вперед, серія ударів по воротах з меж карного майданчику і Мартінес двічі рятує свою команду виконуючи чудові сейви
54'
Знову навіс з правого флангу у карний майданчик господарів від Стротмана на Мартіна, але пас занадто сильний і м'яч виходить за межі поля
51'
ГОЛ! Дженоа зрівнює рахунок! Виконується навіс з правого флангу на одинадцятиметрову позначку, Гольданіга у падінні намагається вибити м'яч головою, але дуже невдало і на підбиранні Гудмудссон, який забиває м'яч під саму поперечину! Рахунок знову ста рівним
48'
ГОЛ! Заміни Клаудіо Раньєрі спрацювали на відмінно і менше трьох хвилин після появи на полі знадобилося Віолі для того, аби забити гол! Півзахисник проривається по правому флангу, отримує передачу на лінії карного майданчику та пробиває у дальній кут! Мартінес стрибав за м'ячем, але не дотягнувся до нього і рахунок стає 1:0
47'
Більш активно другу половину зустрічі розпочали "грифони"
46'
Другий тайм стартував
Перші заміни у перерві проводить Клаудіо Раньєрі випускаючи замість Манкосу Віолу та замість Хацідіакоса - Дзаппу
Гравці повертаються на поле
Досить нецікавий, або можна сказати обережний матч демонструють команди. Кожна з команд боїться пропустити гол і саме тому не намагається всіма силами йти в атаку. З першого тайму можна згадати лише удар Васкесу в рамку воріт і скасований гол Лувумбу. Загалом за весь перший тайму було завдано вісім ударів по воротах, по чотири від кожної з команд. Якщо тренери бажають виривати перемогу у цьому матчі то їм конче необхідно щось змінювати у тактиці або складах своїх команд
45+2'
Марко Гуїда не дає можливість Кальярі виконати кутовий та дає свисток про завершення першого тайму. Трибуни освистують арбітра
45+2'
Небезпечний навіс у воротарський майданчик Дженоа з лівого флангу, Васкес випереджає суперника та вибиває м'яч на кутовий
45+1'
До першого тайму додано одну хвилину
45'
Ще одна атака Дженоа, але тепер положення поза грою. Гудмудссон зайшов за спини захисникам
43'
Тепер Гудмудссон вривається у карний майданчик суперника, але програє боротьбу супернику та випускає м'яч за межі поля
42'
Досить перспективна атака Кальярі, декілька спроб пробити по воротах та зайти у карний майданчик, але всі спроби заблоковані захисниками, а після цього Хацідіакос пробиває здалеку, м'яч летить вище воріт
40'
Лувумбу забиває гол! Але Марко Гуїда одразу ж відміняє цей гол. Анголець під час атаки штовхає Васкеса і саме через це порушення арбітр не готовий зараховувати взяття воріт
39'
"Грифони" продовжують переважати у володінні м'ячем (67% проти 33% у Кальярі), а також гості завдали більше ударів по воротах, чотири у Дженоа та три у господарів
36'
Навіс у карний майданчик, м'яч перелітає більшість гравців, але на дальній стійці його отримує Васкес та пробиває по воротах, м'яч влучає у хрестовину воріт і виходить за межі поля. Перший удар в площину воріт у матчі
35'
Господарі порушили правила на своїй половині поля і "грифони" отримали право на стандарт неподалік воріт
34'
Невеличка пауза у грі, Хацідіакос потребує допомоги лікарів команди
32'
Пас на хід Орістаніо у карний майданчик, Васкес та Драгушин сподівалися на те, що Мартінес на виході забере м'яч і це ледве не зіграло злий жарт із захисниками, адже голкіпер забрав м'яч в останню секунду перед нападником Кальярі
30'
Орістаніо спробував спіймати на помилці Мартінеса і повторити гол Гарі Кейна та забити гол з центра поля, закидав м'яч за комір голкіперу, але той пролетів повз ворота
29'
Довге закидання у бік воріт "грифонів", Мартінес грає на виході і на лінії штрафного майданчику забирає м'яч у руки в стрибку
28'
Маліновський наступив на ногу Орістаніо на чужій половині поля і за це отримав попередження від арбітра
26'
Ще один офсайд у матчі, знову Лувумбу знадто поспішив в атаку
24'
Чудовий момент у "грифонів", Маліновський протягнув м'яч по лівому флангу, віддав передачу на Мартіна, той навісив на лінію воротарського, але Бадель не зумів пробити по воротах
22'
Навіс зі стандарту у карний майданчик Дженоа виконують "острів'яни", м'яч вибивають, на підборі знову ж таки господарі і після потужного удару м'яч влучає у суперника і повертається у поле
21'
Поки володіння м'ячем на боці гостей. "Грифони" контролюють м'яч 60% часу, а гості відповідно 40%
19'
Сабеллі виконує навіс з правого флангу, але передача занадто неточна і м'яч виходить за межі поля
18'
Перший кутовий у матчі. Гості навішують з лівого флангу, Дрегушин спробував пробити по воротах, але невдало і м'яч вибивається в поле
16'
Непогана атака від "грифонів", але Маліновський віддав неточну передачу на Гудмудссона
14'
Чергова спроба атаки Дженоа закінчилася неточною передачею Френдрупа
12'
Мартінес ледве не помиляється і господарі своїм пресингом змушують голкіпера вибивати м'яч на аут
11'
Навіс зі штрафного у карний майданчик з правого фалангу на дальню стійку, Скуффет у стрибку забирає м'яч у руки
10'
Гості отримали право на стандарт на половині поля суперника
10'
Обидва колективи розпочали матч дуже обережно та не намагаються активно бігти в атаку
8'
Поки "грифони" перехопили м'яч та намагаються створити свою атаку
6'
Перший удар по воротах у матчі, Лувумбу отримує передачу у карному майданчик, пробиває по воротах, але удар занадто неточний і м'яч летить поруч зі стійкою
5'
Спроба виконати простріл від Ауджелло, його передачу заблокували
3'
Лувумбу зайшов в положення поза грою під час передачі
1'
Марко Гуїда дає свисток про початок поєдинку
Гості розпочнуть цей матч з центра поля
Гравці виходять на поле
Головний арбітр зустрічі: Марко Гуїда
Головний тренер Дженоа: Альберто Джилардіно
На лаві запасних: Вольякко, Гальдамес, Гефті, Екубан, Кутлу, Леалі, Маттурро, Пушкаш, Соммаріва, Торсбю, Фіні, Хапс
Стартовий склад Дженоа (3-5-2): Мартінес – Васкес, Дрегушин, Де Вінтер – Мартін, Стротман, Бадель, Френдруп, Сабеллі – Гудмудссон, Маліновський
Головний тренер Кальярі: Клаудіо Раньєрі
На лаві запасних: Аресті, Ацці, В'єтеска, Віола, Дейола, Десогус, Дзаппа, Лападула, Оберт, Паволетті, Перейро, Петанья, Радунович, Сулемана, Шомуродов
Стартовий склад Кальярі (4-3-1-2): Скуффет – Ауджелло, Доссена, Хацідіакос, Гольданіга – Макумбу, Праті, Янкто – Манкосу – Лувумбу, Орістаніо
Після десяти турів Кальярі займає передостанню сходинку турнірної таблиці і клуб лише одного разу переграв суперника, а також тричі грав у нічию. Дженоа також має не самий успішний старт сезону, команда так само розташовується у нижній половині турнірної таблиці і має в своєму активі одинадцять очок за три перемоги та дві нічиї
Матч пройде у Кальярі на стадіоні «Уніпол-Домус» та розпочнеться о 16:00 за київським часом
Вітаємо всіх шанувальників футболу на текстовій трансляції матчу одинадцятого туру Серії А Кальярі – Дженоа