Лудогорець - Фенербахче онлайн трансляція матчу

Ліга конференцій - 09 листопада 2023, 22:00 - Людогорец Арена . Трансляція: MEGOGO
Головний суддя: Ондрей Берка
Разград
2 - 0
Стамбул
18' Piotrowski, Jakub 32' Nedyalkov, Anton 38' Crespo, Miguel 39' Клод Гонсальвес 45' Zajc, Miha
49' Oosterwolde, Jayden 60' Vidal, Caio 63' Kent, Ryan Вийшов: Kahveci, Irfan 64' Zajc, Miha Вийшов: Szymanski, Sebastian 71' Russo, Franco 72' Duah, Kwadwo Вийшов: Seco, Rwan 72' Tekpetey, Bernard Вийшов: Delev, Spas 76' Crespo, Miguel Вийшов: Nayir, Umut 76' Tadic, Dusan Вийшов: Under, Cengiz 77' Kahveci, Irfan 79' Vidal, Caio Вийшов: Chouiar, Mounir 90' Seco, Rwan
Цікаві факти
  • Fenerbahce Istanbul have a winning streak of 3 matches in UEFA Europa Conference League.
  • PFC Ludogorets 1945 Razgrad haven't lost in any of their last 7 home matches.
  • Fenerbahce Istanbul have a winning streak of 20 matches.
  • Fenerbahce Istanbul have a winning streak of 10 matches away from home.
  • Bernard Tekpetey has assisted the most goals for PFC Ludogorets 1945 Razgrad with 2. Fred is Fenerbahce Istanbul's biggest assister (4).
  • Fenerbahce Istanbul have scored at least one goal for 22 consecutive matches.
  • PFC Ludogorets 1945 Razgrad wins 1st half in 40% of their matches, Fenerbahce Istanbul in 48% of their matches.
  • PFC Ludogorets 1945 Razgrad wins 40% of halftimes, Fenerbahce Istanbul wins 48%.
  • The winner of their last meeting was Fenerbahce Istanbul.
  • On their last meeting Fenerbahce Istanbul won by 2 goals.
  • When PFC Ludogorets 1945 Razgrad leads 1-0 at home, they win in 80% of their matches.
  • When Fenerbahce Istanbul leads 0-1 away, they win in 93% of their matches.
  • When PFC Ludogorets 1945 Razgrad is down 0-1 home, they win 55% of their matches.
  • When Fenerbahce Istanbul is down 1-0 away, they win 44% of their matches.
  • In UEFA Europa Conference League, Fenerbahce Istanbul has better performance than PFC Ludogorets 1945 Razgrad.
  • Fenerbahce Istanbul's performance of the last 5 matches is better than PFC Ludogorets 1945 Razgrad's.
  • Both teams didn't concede on their last match.
  • PFC Ludogorets 1945 Razgrad scores 2.33 goals when playing at home and Fenerbahce Istanbul scores 1.81 goals when playing away (on average).
  • PFC Ludogorets 1945 Razgrad have a winning streak of 3 matches.
  • PFC Ludogorets 1945 Razgrad have won 3 home matches in a row.
ГООЛ! Seco, Rwan
90'
Vidal, Caio
Вийшов: Chouiar, Mounir
79'
77'
Kahveci, Irfan
76'
Crespo, Miguel
Вийшов: Nayir, Umut
76'
Tadic, Dusan
Вийшов: Under, Cengiz
Duah, Kwadwo
Вийшов: Seco, Rwan
72'
Tekpetey, Bernard
Вийшов: Delev, Spas
72'
Russo, Franco
71'
64'
Zajc, Miha
Вийшов: Szymanski, Sebastian
63'
Kent, Ryan
Вийшов: Kahveci, Irfan
Vidal, Caio
60'
49'
Oosterwolde, Jayden
45'
Zajc, Miha
Клод Гонсальвес
39'
38'
Nedyalkov, Anton
32'
ГООЛ! Piotrowski, Jakub
18'
В ефірі
90+2'
ГОЛ! - (Лудогорець)
90+1'
Показано дополнительное время + 3
90'
Штрафной удар - (Фенербахче)
88'
84'
Небезпечний момент
Удар от ворот - (Фенербахче)
81'
81'
Удар мимо ворот - (Лудогорець)
81'
Удар от ворот - (Лудогорець)
79'
79'
Удар мимо ворот Клод Гонсальвес - (Лудогорець)
79'
Замена - (Лудогорець)
77'
Жёлтая карточка - (Фенербахче)
77'
Штрафной удар - (Лудогорець)
76'
Замена - (Фенербахче)
76'
76'
75'
73'
Вне игры - (Фенербахче)
72'
72'
71'
Жёлтая карточка - (Лудогорець)
71'
70'
Кутовий
Угловой удар - (Лудогорець)
70'
Кутовий
66'
66'
64'
Кутовий
Угловой удар - (Фенербахче)
64'
63'
62'
Кутовий
61'
Кутовий
60'
60'
59'
59'
58'
57'
Кутовий
56'
Удар мимо ворот Міші Батшуайї - (Фенербахче)
55'
51'
49'
49'
47'
Сейв - (Лудогорець)
47'
Удар по воротам Міші Батшуайї - (Фенербахче)
Начался второй тайм
Тайм завершен
Счет периода
45+4'
45+2'
45+1'
45+1'
45'
43'
Сейв - (Фенербахче)
43'
Удар по воротам - (Лудогорець)
40'
40'
Штрафной удар Клод Гонсальвес - (Фенербахче)
39'
Жёлтая карточка Клод Гонсальвес - (Лудогорець)
38'
38'
38'
35'
Вне игры Міші Батшуайї - (Фенербахче)
34'
34'
32'
32'
30'
29'
27'
25'
25'
25'
Кутовий
23'
Возвращение после травмы - (Лудогорець)
23'
Травма - (Лудогорець)
21'
20'
19'
18'
16'
16'
Удар по воротам - (Фенербахче)
16'
12'
11'
9'
8'
4'
Кутовий
3'
2'

Анонс матчу Лудогорець - Фенербахче 09.11.2023, Ліга конференцій

Матч між командою Лудогорець (Разград) та командою Фенербахче (Стамбул) проходитиме в рамках турнира по футболу: Ліга конференцій 2023/2024 , матч пройдет на стадіоні Людогорец Арена.

Дата проведення матчу: 09.11.2023
Час початку матчу: 22:00

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между Лудогорець (Разград) та командою Фенербахче (Стамбул):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь Лудогорець, тоді як команда Фенербахче залишилася з поразкою . Зіткнення Лудогорець та Фенербахче у попередньому футбольному матчі 09.11.2023 закінчилось со следующими результатом: 2:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд Георге Дерменджиев и Kartal, Ismail розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Лудогорець - Фенербахче можна подивитися 09.11.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Ліга конференцій. Текстову трансляцію матчу Лудогорець - Фенербахче, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Лудогорець (Разград)
Країна: Болгария

Предыдущий матч команди Лудогорець був зіграний проти - 22.02.2024, у рамках турнира Ліга конференцій 2023/2024 та закінчився перемогою команди .

Назва: Фенербахче (Стамбул)
Рік заснування Фенербахче (Стамбул): 1907
Країна: Турция
Тренер: Витор Перейра

Предыдущий матч команди Фенербахче був зіграний проти Бешикташ - 27.04.2024, у рамках чемпионата Чемпіонат Туреччини 2023/2024 та закінчився перемогою команди Фенербахче.

Слідкуйте за результатами матчу Лудогорець - Фенербахче онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Ліга конференцій та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.