Порту U19 - Шахтар U19 онлайн трансляція матчу

Юнацька Ліга УЄФА - 13 грудня 2023, 16:30
Порту
2 - 0
47' Cande, Anha 62' Mora, Rodrigo
  • FC Porto have a winning streak of 3 matches in UEFA Youth League.
  • Did you know that FC Porto scores 27% of their goals between the minutes 16-30?
  • FC Porto have a winning streak of 4 matches.
  • FC Porto haven't lost in their last 9 games.
  • FC Porto have won 4 home matches in a row.
  • FC Shakhtar Donetsk have a winning streak of 4 matches.
  • FC Porto have scored at least one goal for 11 consecutive matches.
  • FC Porto wins 1st half in 11% of their matches, FC Shakhtar Donetsk in 58% of their matches.
  • FC Porto wins 11% of halftimes, FC Shakhtar Donetsk wins 58%.
  • The winner of their last meeting was FC Porto.
  • On their last meeting FC Porto won by 3 goals.
  • When FC Porto leads 1-0 at home, they win in 100% of their matches.
  • When FC Porto is down 0-1 home, they win 14% of their matches.
  • When FC Shakhtar Donetsk is down 1-0 away, they win 33% of their matches.
  • In UEFA Youth League, FC Porto has better performance than FC Shakhtar Donetsk.
  • FC Porto's performance of the last 5 matches is better than FC Shakhtar Donetsk's.
  • FC Porto have lost just 0 of their last 3 games against FC Shakhtar Donetsk (in all competitions).
  • In the last 3 meetings FC Porto won 1, FC Shakhtar Donetsk won 0, 2 draws.
  • FC Porto scores 2 goals in a match against FC Shakhtar Donetsk and FC Shakhtar Donetsk scores 1 goals against FC Porto (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Porto and FC Shakhtar Donetsk is 3.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Porto and FC Shakhtar Donetsk is 1.67.
  • FC Porto scores 2.52 goals when playing at home and FC Shakhtar Donetsk scores 1.64 goals when playing away (on average).
ГООЛ! Mora, Rodrigo
62'
ГООЛ! Cande, Anha
47'
7
2
2
3
Матч завершився - 2:0!
У нашому матчі залишилося зіграти ще три хвилини.
86'
Прагнуть забити гол престижу українці, але нічого не виходить. Іван Лосенко з гострого кута не влучив по м'ячу.
84'
За грубу гру у центрі поля попередження отримує Іван Лосенко. Якщо відверто, то Іван на це попередження награв.
82'
Після перерви не схожі самі на себе футболісти української команди, але варто віддати належне господарям поля, які додали в активності.
79'
Ще одна заміна у складі української команди. Замість капітана "Шахтаря" Цуканова виходить Костриця.
75'
Конде з меж штрафної пробивав у кут, але влучив у стійку. Знову помилилися захисники нашої команди.
74'
За цю частину другої половини зустрічі у португальців вже шість ударів, а в українців - жодного. Красномовна статистика.
71'
Подвійна заміна у складі української команди. На поле виходять Шелекета та Янович.
69'
Суперники затиснули "гірників" до власної штрафної. Все йде до того, що португальці зможуть довести рахунок до розгромного.
66'
Після прострілу з флангу міг оформлювати дубль Мора, але він не влучив у дальній кут. Треба зібратися українцям.
63'
Родріго Мора з меж штрафної розстрілює ворота - 2:0. Програли боротьбу захисники української команди.
61'
Почали набагато швидше доходити до заключної третини поля футболісти португальської команди.
59'
Господарі поля контролюють м'яч, але не поспішають. За рахунком португальці у ці хвилини грають досить впевнено.
56'
Українці не можуть спокійно вийти із захисту в атаку у другій половині зустрічі. Дуже непросто зараз гостям.
53'
Попередження за надмірні емоції отримує Антон Дрозд.
51'
Активно розпочала другу половину зустрічі португальська команда. Олівейра пробивав у верхній кут, але у площину воріт не влучив.
48'
На жаль, українці пропускають швидкий м'яч. Після прострілу з флангу переправив м'яч у кут Конде - 1:0.
47'
Заміна у складі української команди відразу після перерви. Замість Савіна виходить Демченко.
Другий тайм розпочався!
Нульова нічия закономірний результат, адже у першій половині зустрічі у суперників були суттєві проблеми з конструктивом. У боротьбі українці не поступаються суперникам.
Перший тайм завершився - 0:0!
44'
А ось і момент у господарів поля. Конде пробивав головою, але його удар у стрибку парирував голкіпер нашої команди.
40'
Наближається до завершення перша половина зустрічі. Намагаються активізуватися команди, але багато помиляються.
37'
Мора у боротьбі з Лосенко впав у штрафній, але арбітр не зафіксував порушення правил і не призначив пенальті.
34'
Характер гри у ці хвилини не змінюється. Боротьба, боротьба та ще раз боротьба. Українці боротьбу не програють.
31'
Темп матчу у нас досить повільний. Ніхто із суперників не хоче ризикувати. Багато боротьби у центрі поля, а ось з конструктивом проблеми.
27'
Господарі поля контролюють м'яч, але з позиційним нападом у них суттєві проблеми. Захисники нашої команди грають уважно.
24'
Пошкодження у центрі поля отримав капітан "Шахтаря" Віктор Цуканов. Пауза у нашому матчі.
22'
Українці намагаються виходити в атаку за рахунок коротких-середніх передач, але у ці хвилини у перехідній фазі відчуваються проблеми.
19'
Відсоток володіння м'ячем 66% на 34%, але у португальського клуба поки що немає жодного удару по воротам.
16'
Поступово додають в активності господарі поля. Зараз непросто українцям оборонятися, але вони поки що грають уважно.
13'
Віктор Цуканов за фол проти Олівейри у центрі поля міг отримувати попередження, але арбітр цей епізод проігнорував.
11'
Дуже швидко українці намагаються доходити до заключної третини поля і поки що у них це вдається. На жаль, ударів замало.
8'
У ці хвилини набагато цікавіше грають футболісти українського клуба, але поки що не можуть довести свої атаки до логічного завершення.
5'
Перший момент у нашому матчі створили "гірники". Після прострілу з флангу пробивав Цуканов, але його удар заблокував захисник.
3'
Господарі поля на перших хвилинах прогнозовано грають першим номером, але поки що без просування вперед. Темп досить повільний.
Матч розпочався!
"Шахтар" (запасні): Кравець, Шелекета, Галонський, Костріца, Янович, Трифаненко, Демченко
"Шахтар" (стартовий склад): Барченко - Огарков, Данковський, Башмарін, Дрозд, Лосенко, Ломага, Цуканов, Сметана, Ющенко, Савін
"Порту" (стартовий склад): Рібейру - Фернандеш, Браш, Гомеш, Родрігеш, Тейшейра, Олівейра, Мора, Соуза, Конде, Мейрелеш
До гри з Порту U19 оранжево-чорні підходять на 3-му місці (6 очок, 2 перемоги). Українці втратили шанси на вихід у плей-оф, а результат матчу не вплине на турнірне становище.
Запрошуємо вас на текстову трансляцію матчу останнього туру Юнацької Ліги УЄФА між Порту та Шахтарем. Гра розпочнеться о 16:30.