Матч розпочався!
Епіцентр: 16 Жмурко Роман, 3 Григоращук Степан, 20 Кристін Владислав, 21 Кристін Станіслав, 2 Жмуйда Олександр, 28 Ліповуз Андрій, 77 Полюлях Микита, 10 Беженар Андрій, 7 Стень Сергій, 98 Ляшенко Андрій, 9 Кравчук Данило. Запасні: 1 Чернобай Сергій, 30 Бушняк Гліб, 26 Козловський Денис, 8 Глущук Юрій, 18 Миронюк Микола, 97 Климець Олександр, 11 Гринь Сергій.
Полтава: 1 Варцаба Ігор, 95 Коцюмака Ігор, 3 Ходуля Ілля, 27 Клименко Владислав, 19 Бужин Микола, 44 Плахтир Дмитро, 70 Копитов Дмитро, 7 Горжуй Максим, 9 Щербак Дмитро, 8 Одарюк Володимир, 14 Марусич Максим. Запасні: 13 Тельнов Максим, 31 Васецький Богдан, 12 Савенков Андрій, 77 Коваленко Єгор, 88 Вівдич Олександр, 11 Перебора Артем, 55 Пось Олександр, 10 Стрельцов Євген, 21 Шмигельський Богдан.

Анонс матчу СК Полтава - Епіцентр 30.03.2024, Перша ліга України

Протистояння між командою СК Полтава (Полтава) та командою Епіцентр (Каменец-Подольский) проходитиме в рамках турніру по футболу: Перша ліга України 2023/2024 .

Дата проведення матчу: 30.03.2024
Час початку матчу: 12:30

Історія протистоянь між СК Полтава (Полтава) та командою Епіцентр (Каменец-Подольский):

Минулий матч між командами закінчився нічиєю . Зіткнення СК Полтава та Епіцентр у попередньому футбольному матчі 30.03.2024 закінчилось з наступним результатом: 0:0 нічиєю.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після попередніх ігор внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу СК Полтава - Епіцентр можна подивитися 30.03.2024 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнір Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу СК Полтава - Епіцентр, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: СК Полтава (Полтава)
Рік заснування СК Полтава (Полтава): 2011

Попередній поєдинок команди СК Полтава був зіграний проти Карпати - 27.04.2024, у рамках турніру Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Карпати.

Назва: Епіцентр (Каменец-Подольский)
Рік заснування Эпицентр (Каменец-Подольский): 1960

Минулий матч команди Епіцентр був зіграний проти ФСК Маріуполь - 28.04.2024, у рамках турніру Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Епіцентр.

Слідкуйте за результатами матчу СК Полтава - Епіцентр онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.