“Авангард”: 75 Денчук Артур, 33 Ульянов Дмитро, 4 Брюхов Ілля, 5 Бородай Олег, 43 Сухаров Олександр, 77 Полюлях Микита, 19 Сеницький Юрій, 7 Моісеєнко Олексій, 10 Собко Віталій, 32 Куценко Валерій, 9 Матяж Іван. Запас: 38 Солдатенко Вадим, 3 Мірошник Роман, 8 Шаврін Вадим, 97 Савін Владислав, 22 Дедяєв Андрій, 18 Воробєй Максим.
“Агробізнес”: 1 Воробей Олександр, 21 Бойчук Ігор, 17 Курило Ігор, 5 Палюх Сергій, 9 Гагун Роман, 14 Думанюк Артур, 8 Кухарук Андрій, 80 Семенюк Сергій, 25 Груша Віталій, 13 Черненко Руслан, 77 Сікорський Ігор. Запас: 12 Чернобай Сергій, 31 Панченко Євгеній, 3 Гарсія Кампіло Педро, 15 Слотюк Арсен, 10 Юхимович Дмитро, 29 Дідик Роман, 22 Вергун Дмитро, 11 Зінкевич Олексій, 19 Когут Микола, 18 Когут Іван, 16 Семенець Богдан.
1'
Матч розпочався!

Анонс матчу Агробізнес - ФК Краматорськ 20.09.2019, Первая лига Украины

Матч між командою Агробізнес (Волочиск) та командою ФК Краматорськ (Краматорск) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Первая лига Украины 2019/2020 .

Дата проведення матчу: 20.09.2019
Час початку матчу: 16:00

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между клубами Агробізнес (Волочиск) та командою ФК Краматорськ (Краматорск):

Прошедший матч між командами закінчився нічиєю . Зіткнення ФК Краматорськ та Агробізнес у попередньому футбольному матчі 12.11.2021 закінчилось с такими результатами: 1:1 нічиєю.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих поединков внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Агробізнес - ФК Краматорськ можна подивитися 20.09.2019 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Первая лига Украины. Текстову трансляцію матчу Агробізнес - ФК Краматорськ, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Агробізнес (Волочиск)
Рік заснування Агробізнес (Волочиск): 2016
Країна: Украина
Тренер: Александр Чижевский

Предыдущий матч команди Агробізнес був зіграний проти Вікторія - 28.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2025 та закінчився перемогою команди Вікторія.

Назва: ФК Краматорськ (Краматорск)
Рік заснування ФК Краматорск (Краматорск): 1955
Тренер: Алексей Городов

Прошедший матч команди ФК Краматорськ був зіграний проти Альянс - 29.11.2021, у рамках турнира Перша ліга України 2021/2022 та закінчився перемогою команди Альянс.

Слідкуйте за результатами матчу Агробізнес - ФК Краматорськ онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Первая лига Украины та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.