Брюгге - Зюлте-Варегем онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Бельгії - 26 грудня 2019, 18:45 - Ян Брейдел
Головний суддя: Жонатан Лардот (Бельгия)
Брюгге
4 - 0
22' 30' 32'
46' Henrik Bjordal Вийшов: Сек Ибраима 59' Okereke Давид Вийшов: Dennis Emmanuel 60' Kossounou, Odilon Вийшов: Клінтон Мата 61' Okereke Давид 64' Okereke Давид 81' Вийшов:
ГООЛ! Ruud Vormer
90+2'
Вийшов:
81'
ГООЛ! Okereke Давид
64'
61'
Kossounou, Odilon
Вийшов: Клінтон Мата
60'
Okereke Давид
Вийшов: Dennis Emmanuel
59'
46'
Henrik Bjordal
Вийшов: Сек Ибраима
Клінтон Мата
45+2'
32'
ГООЛ!
30'
22'

Анонс матчу Брюгге - Зюлте-Варегем 26.12.2019, Чемпіонат Бельгії

Противостояние між командою Брюгге (Брюгге) та командою Зюлте-Варегем (Варегем) проходитиме в рамках турнира по футболу: Чемпіонат Бельгії 2019/2020 , матч начнется на стадіоні Ян Брейдел.

Дата проведення матчу: 26.12.2019
Час початку матчу: 18:45

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между командами Брюгге (Брюгге) та командою Зюлте-Варегем (Варегем):

Прошедший матч між командами закінчився перемогою на користь Брюгге, тоді як команда Зюлте-Варегем залишилася з поразкою . Зіткнення Брюгге та Зюлте-Варегем у попередньому футбольному матчі 06.12.2023 закінчилось с таким счетом: 4:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд Клеман Филипп и Франки Диру розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих поединков внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Брюгге - Зюлте-Варегем можна подивитися 26.12.2019 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Чемпіонат Бельгії. Текстову трансляцію матчу Брюгге - Зюлте-Варегем, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Брюгге (Брюгге)
Рік заснування Брюгге (Брюгге): 1891
Країна: Бельгия
Тренер: Мишель Прюдомм

Прошедший поединок команди Брюгге був зіграний проти Генк - 28.04.2024, у рамках чемпионата Чемпіонат Бельгії 2023/2024 та закінчився перемогою команди Брюгге.

Назва: Зюлте-Варегем (Варегем)
Рік заснування Зюлте-Варегем (Варегем): 2001
Тренер: Франки Дюри

Прошедший матч команди Зюлте-Варегем був зіграний проти Брюгге - 06.12.2023, у рамках чемпионата Кубок Бельгии 2023/2024 та закінчився перемогою команди Брюгге.

Слідкуйте за результатами матчу Брюгге - Зюлте-Варегем онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Чемпіонат Бельгії та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.