Анкарагюджю - Коньяспор онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Туреччини - 17 січня 2020, 19:30 - Eryaman Stadium
Головний суддя: Альпер Улусой (Турция)
0 - 1
36' Дені Мілошевіч
46' Вийшов: Wilfred Moke 64' Farouk Miya Вийшов: Daci Erdon 71' Вийшов: 81' Байич Riad Вийшов: Thuram 87' Hector Canteros Вийшов: 87' Levan Shengelia Вийшов: Шахинер Omer
Останні матчі - Коньяспор
90+1'
Levan Shengelia ГООЛ!
Hector Canteros
Вийшов:
87'
87'
Levan Shengelia
Вийшов: Шахинер Omer
81'
Байич Riad
Вийшов: Thuram
Вийшов:
71'
64'
Farouk Miya
Вийшов: Daci Erdon
Вийшов: Wilfred Moke
46'
36'

Анонс матчу Анкарагюджю - Коньяспор 17.01.2020, Чемпіонат Туреччини

Матч між командою Анкарагюджю (Анкара) та командою Коньяспор (Конья) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Чемпіонат Туреччини 2019/2020 , матч состоится на стадіоні Eryaman Stadium.

Дата проведення матчу: 17.01.2020
Час початку матчу: 19:30

Історія протистоянь между командами Анкарагюджю (Анкара) та командою Коньяспор (Конья):

Предыдущий поединок між командами закінчився перемогою на користь Коньяспор, тоді як команда Анкарагюджю залишилася з поразкою . Зіткнення Коньяспор та Анкарагюджю у попередньому футбольному матчі 11.02.2024 закінчилось со следующими результатом: 1:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд Мустафа Каплан и Айкут Коджаман розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Анкарагюджю - Коньяспор можна подивитися 17.01.2020 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Чемпіонат Туреччини. Текстову трансляцію матчу Анкарагюджю - Коньяспор, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Анкарагюджю (Анкара)
Країна: Турция

Предыдущий матч команди Анкарагюджю був зіграний проти - 28.04.2024, у рамках чемпионата Чемпіонат Туреччини 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Назва: Коньяспор (Конья)
Рік заснування Коньяспор (Конья): 1922
Тренер: Айкут Коджаман

Прошедший поединок команди Коньяспор був зіграний проти Сівасспор - 27.04.2024, у рамках турнира Чемпіонат Туреччини 2023/2024 та закінчився перемогою команди Сівасспор.

Слідкуйте за результатами матчу Анкарагюджю - Коньяспор онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Чемпіонат Туреччини та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.