Індепендьєнте - Caracas онлайн трансляція матчу

Кубок Лібертадорес - 17 вересня 2020, 03:15 - Атанасио Хирардот
Медельин
2 - 3
Каракас
6' 13' Alejandro Contreras 24' Alejandro Contreras 34' Carlos Monges Вийшов: 35' Escalante I. E. Вийшов: Серхiо 42' Каштру Leonardo
46' Каштру Leonardo 49' Walter David Rodriguez Burgos 54' 69' Faber Andres Gil Mosquera Вийшов: Yulian Andres Gomez Mosquera 71' Osei Bonsu Вийшов: 74' Jorge Echeverria Вийшов: Alejandro Contreras 75' Вийшов: Ricardo Andreutti 81' Saul Guarirapa Вийшов: 81' Maldonado Javier Вийшов: Richard Celis 86' Osio, Diego 90' Jose Hernando Estupinan Riascos Вийшов: Walter David Rodriguez Burgos
Кубок Лібертадорес 2022
90+3'
Osei Bonsu
Cuesta Baena J. M.
Вийшов: Angulo, Larry
90+1'
Jose Hernando Estupinan Riascos
Вийшов: Walter David Rodriguez Burgos
90'
86'
Osio, Diego
81'
Saul Guarirapa
Вийшов:
81'
Maldonado Javier
Вийшов: Richard Celis
75'
Вийшов: Ricardo Andreutti
74'
Jorge Echeverria
Вийшов: Alejandro Contreras
71'
Osei Bonsu
Вийшов:
Faber Andres Gil Mosquera
Вийшов: Yulian Andres Gomez Mosquera
69'
54'
ГООЛ!
Walter David Rodriguez Burgos
49'
ГООЛ! Каштру Leonardo
46'
ГООЛ! Рейна Javier
45+3'
45+2'
Каштру Leonardo
42'
Escalante I. E.
Вийшов: Серхiо
35'
Carlos Monges
Вийшов:
34'
24'
Alejandro Contreras ГООЛ!
13'
Alejandro Contreras
6'

Анонс матчу Індепендьєнте - 17.09.2020, Кубок Лібертадорес

Противостояние між командою Індепендьєнте (Медельин) та командою (Каракас) проходитиме в рамках турнира по футболу: Кубок Лібертадорес 2019/2020 , матч начнется на стадіоні Атанасио Хирардот.

Дата проведення матчу: 17.09.2020
Час початку матчу: 03:15

Історія протистоянь между клубами Індепендьєнте (Медельин) та командою (Каракас):

Предыдущий поединок між командами закінчився перемогою на користь команди , тоді як команда Індепендьєнте залишилася з поразкою . Зіткнення Індепендьєнте та у попередньому футбольному матчі 17.09.2020 закінчилось с таким счетом: 2:3 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд Альдо Бобадилья и Sanvicente N. розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Індепендьєнте - можна подивитися 17.09.2020 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Кубок Лібертадорес. Текстову трансляцію матчу Індепендьєнте - , хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Індепендьєнте (Медельин)
Країна: Колумбия

Прошедший матч команди Індепендьєнте був зіграний проти Інтернасьйонал - 29.06.2023, у рамках чемпионата Кубок Лібертадорес 2023 та закінчився перемогою команди Інтернасьйонал.

Назва: (Каракас)
Країна: Венесуэла

Прошедший матч команди був зіграний проти Атлетико Паранаенсе - 27.05.2022, у рамках турнира Кубок Лібертадорес 2022 та закінчився перемогою команди Атлетико Паранаенсе.

Слідкуйте за результатами матчу Індепендьєнте - онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Кубок Лібертадорес та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.