Ротерхэм Юнайтед - Брістоль Сіті онлайн трансляція матчу

Чемпіоншип - 12 грудня 2020, 17:00 - АЕССИЛ Нью Йорк Стэдиум
Головний суддя: Doughty, Leigh
2 - 0
Бристоль
4' Crooks, Matt 9' Rowe, Tommy 19' Lindsay, Jamie 41' Smith, Michael 45' Olosunde, Matthew
Olosunde, Matthew
45'
ГООЛ! Smith, Michael
41'
Lindsay, Jamie
19'
9'
Rowe, Tommy
ГООЛ! Crooks, Matt
4'
2
90+6'
Кутовий
Угловой удар - (Ротерхэм Юнайтед)
Матч закончился
90+2'
Замена - (Ротерхэм Юнайтед)
88'
88'
85'
Кутовий
82'
Замена - (Брістоль Сіті)
82'
72'
Кутовий
71'
Кутовий
65'
63'
62'
Кутовий
Угловой удар - (Брістоль Сіті)
Начало периода
45+2'
Жёлтая карточка - (Ротерхэм Юнайтед)
45+1'
Показано дополнительное время + 5
46'
46'
41'
ГОЛ! - (Ротерхэм Юнайтед)
38'
Кутовий
19'
15'
Кутовий
9'
Жёлтая карточка - (Брістоль Сіті)
7'
Кутовий
7'
Кутовий
4'

Анонс матчу Ротерхэм Юнайтед - Брістоль Сіті 12.12.2020, Чемпіоншип

Противостояние між командою Ротерхэм Юнайтед та командою Брістоль Сіті (Бристоль) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Чемпіоншип 2020/2021 , матч пройдет на стадіоні АЕССИЛ Нью Йорк Стэдиум.

Дата проведення матчу: 12.12.2020
Час початку матчу: 17:00

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между клубами Ротерхэм Юнайтед та командою Брістоль Сіті (Бристоль):

Предыдущий поединок між командами закінчився перемогою на користь Брістоль Сіті, тоді як команда Ротерхэм Юнайтед залишилася з поразкою . Зіткнення Брістоль Сіті та Ротерхэм Юнайтед у попередньому футбольному матчі 27.04.2024 закінчилось со следующими результатом: 2:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд Варн, Пол и Holden, Dean розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Ротерхэм Юнайтед - Брістоль Сіті можна подивитися 12.12.2020 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Чемпіоншип. Текстову трансляцію матчу Ротерхэм Юнайтед - Брістоль Сіті, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Ротерхэм Юнайтед

Предыдущий поединок команди Ротерхэм Юнайтед був зіграний проти Брістоль Сіті - 27.04.2024, у рамках турнира Чемпіоншип 2023/2024 та закінчився перемогою команди Брістоль Сіті.

Назва: Брістоль Сіті (Бристоль)
Рік заснування Бристоль Сити (Бристоль): 1984
Країна: Англия

Прошедший поединок команди Брістоль Сіті був зіграний проти Ротерхэм Юнайтед - 27.04.2024, у рамках чемпионата Чемпіоншип 2023/2024 та закінчився перемогою команди Брістоль Сіті.

Слідкуйте за результатами матчу Ротерхэм Юнайтед - Брістоль Сіті онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Чемпіоншип та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.