Суиндон Таун - Шрусбері Таун онлайн трансляція матчу

Перша Ліга Англії - 06 лютого 2021, 17:00 - Канти Граунд
Головний суддя: Энтони Коггинс
Суиндон
0 - 1
Шрусбери
34' Chapman, Harry 41' Masterson, Conor Вийшов: Curran, Taylor
56' Curran, Taylor 62' Lyden, Jordan Вийшов: Twine, Scott 73' Chapman, Harry Вийшов: Pyke, Rekeil 73' Hope, Hallam 73' Goss, Sean 74' Garrick, Jordan Вийшов: Omotoye, Tyrese 74' Hope, Hallam 87' Whalley, Shaun Вийшов: Edwards, Dave 89' Мэйн, Картис Вийшов: Udoh, Daniel 90' Pitman, Brett
Pitman, Brett
90'
89'
Мэйн, Картис
Вийшов: Udoh, Daniel
87'
Whalley, Shaun
Вийшов: Edwards, Dave
Garrick, Jordan
Вийшов: Omotoye, Tyrese
74'
Hope, Hallam
74'
73'
Chapman, Harry
Вийшов: Pyke, Rekeil
73'
73'
Goss, Sean
Lyden, Jordan
Вийшов: Twine, Scott
62'
Curran, Taylor
56'
Masterson, Conor
Вийшов: Curran, Taylor
41'
34'
3
90+5'
Жёлтая карточка - (Суиндон Таун)
89'
Замена Мэйн, Картис - (Шрусбері Таун)
87'
Замена - (Шрусбері Таун)
74'
Замена : Missilou, Christopher - (Суиндон Таун)
74'
Замена - (Суиндон Таун)
73'
Замена : Davis, David - (Шрусбері Таун)
73'
73'
62'
56'
Начался второй тайм
34'
ГОЛ! - (Шрусбері Таун)
41'
Тайм завершен

Анонс матчу Суиндон Таун - Шрусбері Таун 06.02.2021, Перша Ліга Англії

Поединок між командою Суиндон Таун (Суиндон) та командою Шрусбері Таун (Шрусбери) проходитиме в рамках турнира по футболу: Перша Ліга Англії 2020/2021 , матч начнется на стадіоні Канти Граунд.

Дата проведення матчу: 06.02.2021
Час початку матчу: 17:00

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между клубами Суиндон Таун (Суиндон) та командою Шрусбері Таун (Шрусбери):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь команди Шрусбері Таун, тоді як команда Суиндон Таун залишилася з поразкою . Зіткнення Суиндон Таун та Шрусбері Таун у попередньому футбольному матчі 06.02.2021 закінчилось со счетом: 0:1 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Суиндон Таун - Шрусбері Таун можна подивитися 06.02.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша Ліга Англії. Текстову трансляцію матчу Суиндон Таун - Шрусбері Таун, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Суиндон Таун (Суиндон)
Країна: Англия

Прошедший поединок команди Суиндон Таун був зіграний проти Пітерборо - 08.08.2023, у рамках чемпионата Кубок англійської ліги 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Назва: Шрусбері Таун (Шрусбери)

Предыдущий матч команди Шрусбері Таун був зіграний проти Лейтон Орієнт - 27.04.2024, у рамках турнира Перша Ліга Англії 2023/2024 та закінчився перемогою команди Лейтон Орієнт.

Слідкуйте за результатами матчу Суиндон Таун - Шрусбері Таун онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша Ліга Англії та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.