Аккрінгтон Стенлі - Суиндон Таун онлайн трансляція матчу

Перша Ліга Англії - 06 березня 2021, 17:00 - Краун Граунд
Головний суддя: Clayton, Alan
Лестершир, Гленфилд
2 - 1
Суиндон
11' Чарльз, Дион 21' Джонатан Граундс Вийшов: Garrick, Jordan 30' Pitman, Brett 31' Марк Хьюгс 44' Бишоп, Колби 45' Батчер, Мэтт
46' Смит, Пол 48' Бишоп, Колби 59' Берджесс, Кэмерон 64' Hope, Hallam Вийшов: Omotoye, Tyrese 73' Яндоло, Эллис 73' Lyden, Jordan 80' Коннели, Сеамус
Коннели, Сеамус
80'
73'
Яндоло, Эллис
73'
Lyden, Jordan
64'
Hope, Hallam
Вийшов: Omotoye, Tyrese
Берджесс, Кэмерон
59'
Бишоп, Колби
48'
Смит, Пол
46'
Батчер, Мэтт
45'
ГООЛ! Бишоп, Колби
44'
Марк Хьюгс
31'
30'
Pitman, Brett ГООЛ!
21'
Джонатан Граундс
Вийшов: Garrick, Jordan
ГООЛ! Чарльз, Дион
11'
3
80'
Замена Коннели, Сеамус : Phillips, Adam - ("Аккрінгтон Стенлі")
73'
Замена : Missilou, Christopher - (Суиндон Таун)
73'
Замена Яндоло, Эллис : Hunt, Rob - (Суиндон Таун)
64'
Замена - (Суиндон Таун)
59'
Жёлтая карточка Берджесс, Кэмерон - ("Аккрінгтон Стенлі")
48'
Замена Бишоп, Колби : Russell, Jonathan - ("Аккрінгтон Стенлі")
46'
Замена Смит, Пол : Morgan, David - ("Аккрінгтон Стенлі")
45+2'
Жёлтая карточка Батчер, Мэтт - ("Аккрінгтон Стенлі")
Начался второй тайм
Тайм завершен
44'
ГОЛ! Бишоп, Колби - ("Аккрінгтон Стенлі")
31'
Жёлтая карточка Марк Хьюгс - ("Аккрінгтон Стенлі")
30'
ГОЛ! - (Суиндон Таун)
21'
Замена Джонатан Граундс - (Суиндон Таун)
11'
ГОЛ! Чарльз, Дион - ("Аккрінгтон Стенлі")

Анонс матчу "Аккрінгтон Стенлі" - Суиндон Таун 06.03.2021, Перша Ліга Англії

Поединок між командою "Аккрінгтон Стенлі" (Лестершир, Гленфилд) та командою Суиндон Таун (Суиндон) проходитиме в рамках турнира по футболу: Перша Ліга Англії 2020/2021 , матч начнется на стадіоні Краун Граунд.

Дата проведення матчу: 06.03.2021
Час початку матчу: 17:00

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между командами "Аккрінгтон Стенлі" (Лестершир, Гленфилд) та командою Суиндон Таун (Суиндон):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь "Аккрінгтон Стенлі", тоді як команда Суиндон Таун залишилася з поразкою . Зіткнення "Аккрінгтон Стенлі" та Суиндон Таун у попередньому футбольному матчі 06.03.2021 закінчилось со счетом: 2:1 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу "Аккрінгтон Стенлі" - Суиндон Таун можна подивитися 06.03.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша Ліга Англії. Текстову трансляцію матчу "Аккрінгтон Стенлі" - Суиндон Таун, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: "Аккрінгтон Стенлі" (Лестершир, Гленфилд)
Рік заснування "Аккрінгтон Стенлі" (Лестершир, Гленфилд): 1899
Країна: Англия

Предыдущий матч команди "Аккрінгтон Стенлі" був зіграний проти Донкастер Роверс - 14.11.2023, у рамках чемпионата Кубок Англії 2023/2024 та закінчився перемогою команди Донкастер Роверс.

Назва: Суиндон Таун (Суиндон)

Прошедший матч команди Суиндон Таун був зіграний проти Пітерборо - 08.08.2023, у рамках турнира Кубок англійської ліги 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу "Аккрінгтон Стенлі" - Суиндон Таун онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша Ліга Англії та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.