Кардіфф Сіті - Сток Сіті онлайн трансляція матчу

Чемпіоншип - 16 березня 2021, 21:00 - Кардифф Сити Стэдиум
Головний суддя: Грэм Скотт
Кардифф
0 - 0
Сток-он-Трент
27' Стівен Флетчер Вийшов: Vokes, Sam
56' Pack, Marlon 74' Ojo, Sheyi Вийшов: Williams, Jonathan 84' Bacuna, Leandro Вийшов: Wilson, Harry 84' Powell, Nick Вийшов: Norton, Christian 88' Джо Аллен
Новини команд
88'
Джо Аллен
Bacuna, Leandro
Вийшов: Wilson, Harry
84'
84'
Powell, Nick
Вийшов: Norton, Christian
Ojo, Sheyi
Вийшов: Williams, Jonathan
74'
Pack, Marlon
56'
27'
1
90+1'
Показано дополнительное время + 2
90'
Кутовий
Угловой удар - (Кардіфф Сіті)
88'
Жёлтая карточка Джо Аллен - (Сток Сіті)
84'
Замена - (Сток Сіті)
84'
Замена - (Кардіфф Сіті)
74'
70'
Кутовий
63'
Кутовий
Угловой удар - (Сток Сіті)
56'
Жёлтая карточка - (Кардіфф Сіті)
48'
Кутовий
Начался второй тайм
Тайм завершен
45+1'
Показано дополнительное время + 3
27'
Замена Стівен Флетчер - (Сток Сіті)
13'
Кутовий
9'
Кутовий
9'
Кутовий
8'
Кутовий

Анонс матчу Кардіфф Сіті - Сток Сіті 16.03.2021, Чемпіоншип

Противостояние між командою Кардіфф Сіті (Кардифф) та командою Сток Сіті (Сток-он-Трент) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Чемпіоншип 2020/2021 , матч пройдет на стадіоні Кардифф Сити Стэдиум.

Дата проведення матчу: 16.03.2021
Час початку матчу: 21:00

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между клубами Кардіфф Сіті (Кардифф) та командою Сток Сіті (Сток-он-Трент):

Предыдущий поединок між командами закінчився перемогою на користь Кардіфф Сіті, тоді як команда Сток Сіті залишилася з поразкою . Зіткнення Кардіфф Сіті та Сток Сіті у попередньому футбольному матчі 24.02.2024 закінчилось со следующими результатом: 2:1 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд Мик Маккарти и О'Нил, Майкл розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Кардіфф Сіті - Сток Сіті можна подивитися 16.03.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Чемпіоншип. Текстову трансляцію матчу Кардіфф Сіті - Сток Сіті, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Кардіфф Сіті (Кардифф)
Рік заснування Кардіфф Сіті (Кардифф): 1899
Країна: Англия
Тренер: Нил Уорнок

Предыдущий поединок команди Кардіфф Сіті був зіграний проти Мідлсбро - 27.04.2024, у рамках турнира Чемпіоншип 2023/2024 та закінчився перемогою команди Мідлсбро.

Назва: Сток Сіті (Сток-он-Трент)
Рік заснування Сток Сити (Сток-он-Трент): 1863
Тренер: Пол Ламберт

Прошедший поединок команди Сток Сіті був зіграний проти "Саутгемптон" - 27.04.2024, у рамках чемпионата Чемпіоншип 2023/2024 та закінчився перемогою команди Сток Сіті.

Слідкуйте за результатами матчу Кардіфф Сіті - Сток Сіті онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Чемпіоншип та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.