Шахтёр Солигорск - Ислочь онлайн трансляція матчу

Кубок Беларуси - 21 квітня 2021, 18:45 - Строитель
  • When playing at home, FC Shakhter Soligorsk have not lost to FC Isloch in their last 7 encounters.
  • FC Shakhter Soligorsk haven't lost in any of their last 7 home matches.
  • FC Isloch haven't won any of their last 6 away matches.
  • FC Shakhter Soligorsk have won 6 home matches in a row.
  • FC Isloch have not managed to score in their last 3 matches.
  • The most common result of matches between FC Shakhter Soligorsk and FC Isloch when FC Shakhter Soligorsk is playing at home is 4-0. 3 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between FC Shakhter Soligorsk and FC Isloch is 4-0. 3 matches have ended with this result.
  • FC Shakhter Soligorsk wins 1st half in 48% of their matches, FC Isloch in 33% of their matches.
  • FC Shakhter Soligorsk wins 48% of halftimes, FC Isloch wins 33%.
  • Both teams haven't won their last match in Belarus Cup.
  • FC Shakhter Soligorsk's performance of the last 5 matches is better than FC Isloch's.
  • In Belarus Cup, FC Shakhter Soligorsk has better performance than FC Isloch.
  • FC Shakhter Soligorsk have lost just 1 of their last 5 games against FC Isloch (in all competitions).
  • In the last 5 meetings FC Shakhter Soligorsk won 4, FC Isloch won 1, 0 draws.
  • The winner of their last meeting was FC Shakhter Soligorsk.
  • On their last meeting FC Shakhter Soligorsk won by 4 goals.
  • FC Shakhter Soligorsk scores 2.4 goals in a match against FC Isloch and FC Isloch scores 0.8 goals against FC Shakhter Soligorsk (on average).
  • FC Shakhter Soligorsk scores 2.5 goals when playing at home and FC Isloch scores 1.52 goals when playing away (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Shakhter Soligorsk and FC Isloch is 3.2.
  • FC Isloch has streak of 3 matches with 0 scored goals.
  • When FC Shakhter Soligorsk leads 1-0 at home, they win in 100% of their matches.
  • When FC Isloch leads 0-1 away, they win in 87% of their matches.
  • When FC Shakhter Soligorsk is down 0-1 home, they win 50% of their matches.
  • When FC Isloch is down 1-0 away, they win 7% of their matches.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Shakhter Soligorsk and FC Isloch is 1.
  • FC Shakhter Soligorsk have scored at least one goal for 7 consecutive matches.
  • During the last 7 meetings with FC Shakhter Soligorsk playing at home, FC Shakhter Soligorsk have won 6 times, there have been 1 draws while FC Isloch have won 0 times. The goal difference is 21-2 in favour of FC Shakhter Soligorsk.
  • During the last 13 meetings, FC Shakhter Soligorsk have won 9 times, there have been 2 draws while FC Isloch have won 2 times. The goal difference is 31-11 in favour of FC Shakhter Soligorsk.
1
90+3'
Штрафной удар - (Шахтёр Солигорск)
90+2'
Удар от ворот - (Ислочь)
90+2'
90+1'
90+1'
Удар мимо ворот - (Шахтёр Солигорск)
90+1'
Угловой удар - (Шахтёр Солигорск)
90+1'
Удар по воротам - (Шахтёр Солигорск)
90+1'
Показано дополнительное время + 4
89'
89'
Вне игры - (Шахтёр Солигорск)
86'
85'
Удар от ворот - (Шахтёр Солигорск)
85'
84'
Угловой удар - (Ислочь)
83'
Замена - (Шахтёр Солигорск)
81'
Замена - (Ислочь)
81'
80'
79'
Штрафной удар - (Ислочь)
79'
Жёлтая карточка - (Шахтёр Солигорск)
79'
76'
ГОЛ! - (Шахтёр Солигорск)
76'
74'
74'
71'
71'
69'
69'
67'
67'
65'
64'
62'
62'
61'
61'
61'
59'
59'
59'
Возвращение после травмы - (Шахтёр Солигорск)
56'
Травма - (Шахтёр Солигорск)
56'
56'
55'
55'
55'
53'
52'
51'
Удар по воротам - (Ислочь)
49'
48'
48'
48'
47'
46'
46'
46'
43'
43'
42'
40'
39'
39'
38'
38'
Удар мимо ворот - (Ислочь)
37'
35'
34'
34'
Жёлтая карточка - (Ислочь)
34'
33'
32'
30'
29'
29'
28'
28'
23'
23'
22'
21'
20'
20'
19'
17'
15'
14'
10'
10'
8'
7'
7'
7'
4'
Вне игры - (Ислочь)
2'
2'

Анонс матчу Шахтёр Солигорск - Ислочь 21.04.2021, Кубок Беларуси

Поединок між командою Шахтёр Солигорск та командою Ислочь проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Кубок Беларуси 2020/2021 , матч состоится на стадіоні Строитель.

Дата проведення матчу: 21.04.2021
Час початку матчу: 18:45

Історія протистоянь между Шахтёр Солигорск та командою Ислочь:

Предыдущий матч між командами закінчився нічиєю . Зіткнення Ислочь та Шахтёр Солигорск у попередньому футбольному матчі 10.04.2022 закінчилось с таким счетом: 1:1 нічиєю.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Шахтёр Солигорск - Ислочь можна подивитися 21.04.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Кубок Беларуси. Текстову трансляцію матчу Шахтёр Солигорск - Ислочь, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Шахтёр Солигорск

Предыдущий матч команди Шахтёр Солигорск був зіграний проти Витебск - 28.05.2022, у рамках чемпионата Чемпіонат Білорусі 2022 та закінчився перемогою команди Шахтёр Солигорск.

Назва: Ислочь

Предыдущий поединок команди Ислочь був зіграний проти БАТЕ - 18.06.2022, у рамках турнира Чемпіонат Білорусі 2022 та закінчився перемогою команди Ислочь.

Слідкуйте за результатами матчу Шахтёр Солигорск - Ислочь онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Кубок Беларуси та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.