Матч розпочато!
Склад команди "Альянс": 55 Єфанов Руслан, 33 Пікуль Костянтин, 11 Пісний Руслан, 4 Неплях Євген, 94 Герт Андрій, 15 Лебеденко Олександр, 9 Піднебенной Вячеслав, 99 Ярошенко Костянтин, 78 Рогозинський Валерій, 13 Агапов Микола, 7 Загинайлов Сергій Запасні: 88 Важинський Ярослав, 37 Зайков Кирило, 17 Осадчий Ян, 8 Лучик Олександр, 10 Карноза Артур, 25 Шарай Станіслав, 22 Шмигельский Богдан, 96 Сидоренко Ярослав, 21 Шпирьонок Артем
Склад команди "Краматорськ": 33 Поспєлов Артем, 5 Прокопчук Кирило, 8 Зубков Руслан, 9 Єрмоленко Максим, 14 Підручний Денис, 20 Сеницький Юрій, 22 Мягков Павло, 30 Дорошенко Арсентій, 43 Сухаров Олександр, 88 Коробка Володимир, 98 Геловані Олексій Запасні: 71 Абрамов Михайло, 4 Агапов Максим, 7 Даудов Марат, 13 Козлов Артем, 17 Гунічев Єгор, 18 Прокопчук Дмитро, 38 Шушко Павло, 44 Медведєв Олександр, 45 Ндукве Денис

Анонс матчу Альянс - ФК Краматорськ 23.08.2021, Перша ліга України

Противостояние між командою Альянс (Липовая Долина) та командою ФК Краматорськ (Краматорск) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Перша ліга України 2021/2022 , матч состоится на стадіоні Alians Arena.

Дата проведення матчу: 23.08.2021
Час початку матчу: 17:30

Історія протистоянь между командами Альянс (Липовая Долина) та командою ФК Краматорськ (Краматорск):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь команди Альянс, тоді як команда ФК Краматорськ залишилася з поразкою . Зіткнення ФК Краматорськ та Альянс у попередньому футбольному матчі 29.11.2021 закінчилось с такими результатами: 0:2 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих поединков внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Альянс - ФК Краматорськ можна подивитися 23.08.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Альянс - ФК Краматорськ, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Альянс (Липовая Долина)
Рік заснування Альянс (Липовая Долина): 2016

Предыдущий матч команди Альянс був зіграний проти ФК Краматорськ - 29.11.2021, у рамках турнира Перша ліга України 2021/2022 та закінчився перемогою команди Альянс.

Назва: ФК Краматорськ (Краматорск)
Рік заснування ФК Краматорск (Краматорск): 1955
Тренер: Алексей Городов

Предыдущий матч команди ФК Краматорськ був зіграний проти Альянс - 29.11.2021, у рамках чемпионата Перша ліга України 2021/2022 та закінчився перемогою команди Альянс.

Слідкуйте за результатами матчу Альянс - ФК Краматорськ онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.