Париж - Сошо-Монбельяр онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Франції - 17 травня 2022, 21:30 - Стад Дежерин
Головний суддя: Pignard, Jeremie
1 - 2
Монбельяр
2' Diedhiou, Christophe 8' Siby, Mahame 18' Gory, Alimami 27' Name, Moustapha 43' Name, Moustapha 45' Ambri, Steve
46' N'Diaye, Rassoul Вийшов: Thioune, Ousseynou 46' Alfarela, Migouel 46' Bamba, Axel 62' Weissbeck, Gaetan 64' Ambri, Steve Вийшов: Do Couto, Maxime 67' Camara, Ousmane 71' Weissbeck, Gaetan Вийшов: Virginius, Alan 73' Iglesias, Jonathan 81' Guilavogui, Morgan 85' Kalulu, Aldo 90' Siby, Mahame Вийшов: Gueye, Lamine 90' Do Couto, Maxime
Цікаві факти
  • The most common result of matches between Paris FC and Sochaux-Montbeliard when Paris FC is playing at home is 0-0. 3 matches have ended with this result.
  • During the last 7 meetings with Paris FC playing at home, Paris FC have won 3 times, there have been 4 draws while Sochaux-Montbeliard have won 0 times. The goal difference is 8-3 in favour of Paris FC.
  • During the last 14 meetings, Paris FC have won 4 times, there have been 6 draws while Sochaux-Montbeliard have won 4 times. The goal difference is 13-12 in favour of Paris FC.
  • Paris FC haven't lost in any of their last 16 home matches.
  • When playing at home, Paris FC have not lost to Sochaux-Montbeliard in their last 7 encounters.
  • Paris FC have scored at least one goal for 9 consecutive matches.
  • Paris FC wins 1st half in 39% of their matches, Sochaux-Montbeliard in 33% of their matches.
  • Paris FC wins 39% of halftimes, Sochaux-Montbeliard wins 33%.
  • The winner of their last meeting was Paris FC.
  • On their last meeting Paris FC won by 2 goals.
  • When Paris FC leads 1-0 at home, they win in 76% of their matches.
  • When Sochaux-Montbeliard leads 0-1 away, they win in 70% of their matches.
  • When Paris FC is down 0-1 home, they win 20% of their matches.
  • When Sochaux-Montbeliard is down 1-0 away, they win 37% of their matches.
  • Paris FC's performance of the last 5 matches is better than Sochaux-Montbeliard's.
  • Paris FC have lost just 1 of their last 5 games against Sochaux-Montbeliard (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Paris FC won 2, Sochaux-Montbeliard won 1, 2 draws.
  • Paris FC scores 1.2 goals in a match against Sochaux-Montbeliard and Sochaux-Montbeliard scores 1 goals against Paris FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Paris FC and Sochaux-Montbeliard is 2.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Paris FC and Sochaux-Montbeliard is 0.8.
  • Paris FC scores 2.36 goals when playing at home and Sochaux-Montbeliard scores 1.52 goals when playing away (on average).
Вийшов: Gueye, Lamine
90'
90'
Do Couto, Maxime ГООЛ!
85'
Kalulu, Aldo
Guilavogui, Morgan
81'
Iglesias, Jonathan
73'
71'
Weissbeck, Gaetan
Вийшов: Virginius, Alan
Camara, Ousmane
67'
64'
Ambri, Steve
Вийшов: Do Couto, Maxime
62'
46'
N'Diaye, Rassoul
Вийшов: Thioune, Ousseynou
Alfarela, Migouel
46'
Bamba, Axel
46'
45'
Ambri, Steve ГООЛ!
Name, Moustapha
43'
27'
Gory, Alimami
18'
ГООЛ! Siby, Mahame
8'
2'
3
90+4'
Замена - (Париж)
90+2'
ГОЛ! - (Сошо-Монбельяр)
90+1'
Сейв - (Париж)
90+1'
Небезпечний момент
Удар по воротам - (Сошо-Монбельяр)
90+1'
Показано дополнительное время + 2
90'
Удар от ворот - (Париж)
90'
Удар мимо ворот - (Сошо-Монбельяр)
89'
Штрафной удар - (Париж)
86'
86'
85'
Замена : Кітала, Янн - (Сошо-Монбельяр)
84'
82'
81'
Кутовий
Угловой удар Bernauer, Maxime - (Париж)
81'
Замена : Caddy, Warren - (Париж)
78'
Штрафной удар - (Сошо-Монбельяр)
75'
Вне игры - (Париж)
73'
Жёлтая карточка - (Париж)
73'
71'
Замена - (Сошо-Монбельяр)
71'
Вне игры - (Сошо-Монбельяр)
69'
68'
Кутовий
Угловой удар Lopez, Julien - (Париж)
67'
67'
65'
64'
63'
Возвращение после травмы - (Париж)
62'
Травма - (Париж)
62'
Жёлтая карточка - (Сошо-Монбельяр)
62'
61'
61'
57'
51'
Удар от ворот - (Сошо-Монбельяр)
48'
Начался второй тайм
46'
46'
Замена : Mandouki, Cyril - (Париж)
46'
Замена : Bernauer, Maxime - (Париж)
Тайм завершен
Счет периода
45+1'
45+1'
Показано дополнительное время + 3
44'
Возвращение после травмы - (Сошо-Монбельяр)
43'
Травма - (Сошо-Монбельяр)
43'
Друга жовта
Вторая желтая карточка - (Париж)
43'
42'
40'
40'
40'
Кутовий
Угловой удар - (Сошо-Монбельяр)
37'
Удар мимо ворот Lopez, Julien - (Париж)
37'
36'
33'
33'
29'
Кутовий
29'
Кутовий
28'
28'
27'
27'
27'
26'
26'
24'
Кутовий
Угловой удар - (Париж)
23'
Кутовий
22'
20'
20'
Удар мимо ворот - (Париж)
20'
Кутовий
20'
Удар по воротам - (Париж)
20'
Сейв - (Сошо-Монбельяр)
19'
19'
18'
Кутовий
18'
Замена : Lopez, Julien - (Париж)
17'
15'
14'
14'
Незабитий пенальті
Нереализованный пенальти - (Париж)
12'
Пенальти - (Париж)
11'
10'
8'
ГОЛ! - (Париж)
5'
4'
4'
2'
2'
Кутовий
2'
Коментарі(1)
vismut (Запорожье)
Шо за Париж? Парі Сен-Жермен (скорочено ПСЖ, фр. Paris Saint-Germain, PSG) скорочено ПСЖ!!!
Відповісти
0
0

Анонс матчу Париж - Сошо-Монбельяр 17.05.2022, Чемпіонат Франції

Матч між командою Париж та командою Сошо-Монбельяр (Монбельяр) проходитиме в рамках турнира по футболу: Чемпіонат Франції 2021/2022 , матч состоится на стадіоні Стад Дежерин.

Дата проведення матчу: 17.05.2022
Час початку матчу: 21:30

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между Париж та командою Сошо-Монбельяр (Монбельяр):

Прошедший матч між командами закінчився перемогою на користь команди Сошо-Монбельяр, тоді як команда Париж залишилася з поразкою . Зіткнення Париж та Сошо-Монбельяр у попередньому футбольному матчі 17.05.2022 закінчилось со следующими результатом: 1:2 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд Тьерри Лоре и Daf, Omar розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Париж - Сошо-Монбельяр можна подивитися 17.05.2022 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Чемпіонат Франції. Текстову трансляцію матчу Париж - Сошо-Монбельяр, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Париж
Країна: Франция

Предыдущий матч команди Париж був зіграний проти Сошо-Монбельяр - 17.05.2022, у рамках турнира Чемпіонат Франції 2021/2022 та закінчився перемогою команди Сошо-Монбельяр.

Назва: Сошо-Монбельяр (Монбельяр)
Рік заснування Сошо-Монбельяр (Монбельяр): 1930
Тренер: Оливье Эшуафни

Прошедший поединок команди Сошо-Монбельяр був зіграний проти Ренн - 06.02.2024, у рамках турнира Кубок Франції 2023/2024 та закінчився перемогою команди Ренн.

Слідкуйте за результатами матчу Париж - Сошо-Монбельяр онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Чемпіонат Франції та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.