Сандерленд - Норвіч Сіті онлайн трансляція матчу

Чемпіоншип - 27 серпня 2022, 14:30 - Стэдиум оф Лайт
Головний суддя: Тим Робинсон
Сандерленд
0 - 1
19' Gibbs, Liam Вийшов: Byram, Sam 25' Cirkin, Dennis 35' O'Nien, Luke
60' Hernandez, Onel Вийшов: Cantwell, Todd 60' Sinani, Danel Вийшов: Теему Пуккі 61' Dowell, Kieran Вийшов: Ramsey, Aaron 76' Sargent, Josh 77' Pritchard, Alex Вийшов: Embleton, Elliot 87' Evans, Corry Вийшов: Патрік Робертс 90' Sargent, Josh 90' Тім Крул
Цікаві факти
  • The most common result of matches between Sunderland AFC and Norwich City when Sunderland AFC is playing at home is 1-0. 3 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between Sunderland AFC and Norwich City is 0-1. 4 matches have ended with this result.
  • During the last 10 meetings with Sunderland AFC playing at home, Sunderland AFC have won 4 times, there have been 3 draws while Norwich City have won 3 times. The goal difference is 9-7 in favour of Sunderland AFC.
  • During the last 21 meetings, Sunderland AFC have won 7 times, there have been 5 draws while Norwich City have won 9 times. The goal difference is 24-21 in favour of Sunderland AFC.
  • Sunderland AFC's last home win against Norwich City was in 2012.
  • Sunderland AFC haven't lost in any of their last 10 home matches.
  • Norwich City have lost 4 away matches in a row.
  • Ellis Simms is Sunderland AFC's top scorer with 3 goals. Josh Sargent has scored 3 times for Norwich City.
  • Sunderland AFC have conceded a goal in each of their last 9 matches.
  • Norwich City have scored at least one goal for 6 consecutive matches.
  • Sunderland AFC wins 1st half in 39% of their matches, Norwich City in 20% of their matches.
  • Sunderland AFC wins 39% of halftimes, Norwich City wins 20%.
  • Their last meeting was a draw. (1-1)
  • When Sunderland AFC leads 1-0 at home, they win in 84% of their matches.
  • When Norwich City leads 0-1 away, they win in 77% of their matches.
  • When Sunderland AFC is down 0-1 home, they win 10% of their matches.
  • When Norwich City is down 1-0 away, they win 5% of their matches.
  • In Championship, Norwich City has better performance than Sunderland AFC.
  • Norwich City's performance of the last 5 matches is better than Sunderland AFC's.
  • In the last 5 meetings Sunderland AFC won 2, Norwich City won 2, 1 draws.
  • Sunderland AFC have lost just 1 of their last 5 Championship games against Norwich City.
  • Norwich City have won just 1 of their last 5 Championship games against Sunderland AFC.
  • Sunderland AFC scores 1.6 goals in a match against Norwich City and Norwich City scores 1.4 goals against Sunderland AFC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Sunderland AFC and Norwich City is 3.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Sunderland AFC and Norwich City is 1.2.
  • Sunderland AFC scores 1.9 goals when playing at home and Norwich City scores 0.93 goals when playing away (on average).
  • In Championship, Sunderland AFC has better performance than Norwich City.
  • Both teams didn't concede on their last match.
Новини команд
90'
Sargent, Josh
90'
Тім Крул
Evans, Corry
Вийшов: Патрік Робертс
87'
Pritchard, Alex
Вийшов: Embleton, Elliot
77'
76'
Sargent, Josh ГООЛ!
61'
Dowell, Kieran
Вийшов: Ramsey, Aaron
60'
Hernandez, Onel
Вийшов: Cantwell, Todd
60'
Sinani, Danel
Вийшов: Теему Пуккі
O'Nien, Luke
35'
Cirkin, Dennis
25'
19'
1
90+3'
Штрафной удар - (Норвіч Сіті)
90+2'
Жёлтая карточка Тім Крул - (Норвіч Сіті)
90+2'
Небезпечний момент
Удар от ворот - (Норвіч Сіті)
90+2'
Удар мимо ворот - (Сандерленд)
90+1'
Жёлтая карточка - (Норвіч Сіті)
90+1'
Показано дополнительное время + 4
90'
Штрафной удар - (Сандерленд)
87'
Замена : Патрік Робертс - (Сандерленд)
87'
85'
Кутовий
Угловой удар - (Норвіч Сіті)
82'
81'
Возвращение после травмы - (Норвіч Сіті)
79'
Травма - (Норвіч Сіті)
78'
78'
77'
Замена - (Сандерленд)
76'
ГОЛ! - (Норвіч Сіті)
75'
74'
Кутовий
73'
Кутовий
72'
72'
71'
Кутовий
Угловой удар - (Сандерленд)
69'
Кутовий
65'
Удар от ворот - (Сандерленд)
63'
Удар мимо ворот - (Норвіч Сіті)
63'
62'
61'
Замена - (Норвіч Сіті)
60'
Замена : Теему Пуккі - (Норвіч Сіті)
60'
59'
Сейв - (Норвіч Сіті)
59'
Удар по воротам - (Сандерленд)
58'
58'
56'
55'
55'
55'
Кутовий
51'
50'
Сейв - (Сандерленд)
50'
Удар по воротам - (Норвіч Сіті)
49'
49'
48'
47'
46'
Начался второй тайм
Счет периода
Тайм завершен
45+4'
Кутовий
45+3'
45+3'
45+3'
Кутовий
45+2'
45+1'
45+1'
Вне игры - (Норвіч Сіті)
45'
Кутовий
42'
41'
41'
40'
Кутовий
40'
Кутовий
40'
40'
35'
Жёлтая карточка - (Сандерленд)
35'
34'
34'
34'
Кутовий
33'
33'
32'
29'
Вне игры - (Сандерленд)
28'
26'
26'
26'
25'
25'
24'
22'
21'
20'
19'
19'
19'
Кутовий
19'
18'
16'
Кутовий
15'
Кутовий
14'
14'
13'
Возвращение после травмы - (Сандерленд)
11'
Травма - (Сандерленд)
10'
9'
9'
9'
9'
8'
8'
7'
7'
6'
3'
3'
3'

Анонс матчу Сандерленд - Норвіч Сіті 27.08.2022, Чемпіоншип

Матч між командою Сандерленд (Сандерленд) та командою Норвіч Сіті (Норвич) проходитиме в рамках турнира по футболу: Чемпіоншип 2022/2023 , матч состоится на стадіоні Стэдиум оф Лайт.

Дата проведення матчу: 27.08.2022
Час початку матчу: 14:30

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между клубами Сандерленд (Сандерленд) та командою Норвіч Сіті (Норвич):

Прошедший матч між командами закінчився перемогою на користь Норвіч Сіті, тоді як команда Сандерленд залишилася з поразкою . Зіткнення Норвіч Сіті та Сандерленд у попередньому футбольному матчі 02.03.2024 закінчилось с таким счетом: 1:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Сандерленд - Норвіч Сіті можна подивитися 27.08.2022 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Чемпіоншип. Текстову трансляцію матчу Сандерленд - Норвіч Сіті, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Сандерленд (Сандерленд)
Рік заснування Сандерленд (Сандерленд): 1879
Країна: Англия

Предыдущий матч команди Сандерленд був зіграний проти Уотфорд - 27.04.2024, у рамках турнира Чемпіоншип 2023/2024 та закінчився перемогою команди Уотфорд.

Назва: Норвіч Сіті (Норвич)
Рік заснування Норвич Сити (Норвич): 1902
Тренер: Дин Смит

Предыдущий матч команди Норвіч Сіті був зіграний проти Суонсі - 27.04.2024, у рамках чемпионата Чемпіоншип 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу Сандерленд - Норвіч Сіті онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Чемпіоншип та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.