Ліга конференцій - 27 липня 2023, 21:00 - Геламко Арена
Гент
5 - 1
Жилина
23' Orban, Gift Emmanuel
55' Жульєн де Сарт 67' Cuypers, Hugo 76' Watanabe, Tsuyoshi 79' Kapralik, Adrian 85' Cuypers, Hugo
Цікаві факти
  • MSK Zilina haven't lost in their last 9 games.
  • MSK Zilina have lost none of their last 5 away matches.
  • KAA Gent have conceded a goal in each of their last 7 matches.
  • KAA Gent have scored at least one goal for 21 consecutive matches.
  • KAA Gent wins 1st half in 37% of their matches, MSK Zilina in 40% of their matches.
  • KAA Gent wins 37% of halftimes, MSK Zilina wins 40%.
  • When KAA Gent leads 1-0 at home, they win in 76% of their matches.
  • When MSK Zilina leads 0-1 away, they win in 50% of their matches.
  • When KAA Gent is down 0-1 home, they win 27% of their matches.
  • When MSK Zilina is down 1-0 away, they win 15% of their matches.
  • KAA Gent's performance of the last 5 matches is better than MSK Zilina's.
  • KAA Gent scores 1.84 goals when playing at home and MSK Zilina scores 1.64 goals when playing away (on average).
ГООЛ! Cuypers, Hugo
85'
79'
Kapralik, Adrian ГООЛ!
ГООЛ! Watanabe, Tsuyoshi
76'
67'
ГООЛ! Жульєн де Сарт
55'
ГООЛ! Orban, Gift Emmanuel
23'
Статистика матчу
11
Кутові
2
85'
ГОЛ! - (Гент)
79'
ГОЛ! Kapralik, Adrian - (Жиліна)
76'
67'
55'
ГОЛ! Жульєн де Сарт - (Гент)
Начался второй тайм
Тайм завершен
Счет периода
23'

Анонс матчу Гент - Жиліна 27.07.2023, Ліга конференцій

Поединок між командою Гент (Гент) та командою Жиліна (Жилина) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Ліга конференцій 2023/2024 , матч состоится на стадіоні Геламко Арена.

Дата проведення матчу: 27.07.2023
Час початку матчу: 21:00

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между клубами Гент (Гент) та командою Жиліна (Жилина):

Прошедший матч між командами закінчився перемогою на користь команди Гент, тоді як команда Жиліна залишилася з поразкою . Зіткнення Жиліна та Гент у попередньому футбольному матчі 03.08.2023 закінчилось со следующими результатом: 2:5 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Гент - Жиліна можна подивитися 27.07.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Ліга конференцій. Текстову трансляцію матчу Гент - Жиліна, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Гент (Гент)
Рік заснування Гент (Гент): 1864
Країна: Бельгия
Тренер: Хейн Ванхазебрук

Предыдущий поединок команди Гент був зіграний проти Вестерло - 27.04.2024, у рамках турнира Чемпіонат Бельгії 2023/2024 та закінчився перемогою команди Гент.

Назва: Жиліна (Жилина)
Рік заснування Жилина (Жилина): 1908
Країна: Словакия
Тренер: Адриан Гуля

Прошедший матч команди Жиліна був зіграний проти Гент - 03.08.2023, у рамках чемпионата Ліга конференцій 2023/2024 та закінчився перемогою команди Гент.

Слідкуйте за результатами матчу Гент - Жиліна онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Ліга конференцій та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.