Game4Ukraine - 05 серпня 2023, 20:30 . Трансляція: Setanta Sports
Трансляція матчу Команда Шевченка - Команда Зінченка
В ефірі
Усе! Матч завершено! 2:2! Завершили так, як воно й мало бути.
90+2'
Жовто-синю картку вперше в історії футболу отримав Нобл за те, що обійняв суперника. І так буває.
90+1'
Завершується матч контролем м'яча від "синіх".
89'
Зеедорфу покотили з лівого флангу до зони перед штрафним, але той пробив над воротами.
87'
"Сині" завершують грою в пас на чужій половині.
85'
Срна ударом зі штрафного із зони перед чужими володіннями влучив у стінку.
83'
Челсі Граймс вийшла на поле.
82'
Марк Стронг вийшов замість Вілшира.
80'
Дефо запустив дальній постріл із зони перед штрафним над воротами.
78'
ГОЛ! Вільям Галлас завершив простріл Дефо з лівого флангу штрафного перед воротарським.
76'
Мораєс проривався до центру штрафного, однак його зупинив Ессьєн.
75'
Коул потужно пробивав із лівого флангу штрафного в дальній кут, але Джеймс дотягнувся до м'яча, що летів у дев'ятку!
73'
Вілишру покотили м'яч із правого флангу штрафного, після чого той пробив у захисника, а з відскоку Мораєс спрямував м'яч повз порожній дальній кут воріт.
72'
А ось і Сергій Ребров!
72'
Кудічіні замінив Діду.
72'
Жуніор Мораєс у грі.
70'
Сільвестр перехопив закидання до правого флангу штрафного з глибини.
67'
У центрі поля багато боротьби.
65'
Левченко з'явився на полі за команду Зінченка.
63'
Коул зайшов із лівого флангу штрафного з м'ячем, але пробив до рук воротаря.
62'
Гассельбайнк замінив Мудрика.
60'
Поперечина! Запустив закручений постріл із лівого флангу здалеку у верхній каркас воріт!
58'
Зеедорф закинув на вістря атаки, але Мертезакер перехопив.
56'
Шевченко також повернувся на поле.
54'
Шота Арвеладзе замінили на Дефо.
53'
ГОЛ! Гренанн зіграв на правий фланг атаки на Вілшира, а той викотив під розстріл Діди для Срни.
52'
Кліши з лівого флангу робив простріл до центру штрафного під порожні ворота для Нобла вже з офсайду.
50'
Діда стоїть на воротах у Шевченка.
49'
Шота Арвеладзе також грає за Шевченка.
49'
Мертезакер приняв на себе дальній постріл від Гассельбайнка.
48'
Гуморист Рассел Говард також у грі. За Шевченка.
48'
Девід Джеймс та Пер Мертезакер в складі команди Зінченка.
47'
Мудрик п'ятою зіграв на хід на лівий фланг штрафного, але Літтл не наздогнав.
46'
Навіть когось зайвого випустили на полі. Буває.
46'
Мудрик та Срна змагатимуться на фланзі.
Було розпочато другий тайм!
Другий тайм розпочнеться лише за 40 хвилин.
Ідемо на перерву. 1:1 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45'
Штанга! Піке в центрі штрафного в дотик завершував подачу Оддо з правого флангу, але Леманн перевів м'яч у каркас воріт.
44'
"Жовті" знову засіли на чужій половині.
42'
ГОЛ! Зеедорф піймав Піреса на розвороті під передачу з правого флангу перед чужим штрафним, після чого пробив у дальню дев'ятку. Що це за удар?!
40'
Дефо на швидкості зайшов до правого флангу штрафного, після чого з-під Ріісе пробив у дальній, але Леманн витягнув.
38'
ГОЛ! Чеха нарешті розкатали, і з передачі з лівого флангу штрафного Нобл переграв воротаря перед воротарським.
37'
Коул ударом низом із правого флангу штрафного потурбував Леманна.
37'
Якубу з гострого кута на лівому фланзі штрафного пробив у Чеха.
36'
Дефо отримав передачу за спини захисникам до лівого флангу штрафного, але перекинув разом із Леманном і ворота.
34'
Гассельбайна удар із центральної зони перед штрафним потянув на кутовий Леманн.
34'
Коул затягнув м'яч до штрафного, де пробив у корпус Ріісе.
33'
Ріісе зупинив просування Коула правим флангом контратаки.
33'
Сержиньйо також замінили.
32'
М'яке закидання з лівого флангу з глибини від Якубу завершив повз Чеха Вілшир, але в нього побачили помилковий офсайд.
30'
Якубу завів м'яч до лівого флангу штрафного, після чого з носка пробив до рук Чеха в ближній кут.
29'
Шевченко набігався. Дефо замість нього.
29'
Коул із правого флангу прострілив до центру, однак Шевченко в центрі не зачепився.
28'
Зеедорф пустив передачу на хід Рафферті на лівий фланг, але та не стартувала.
26'
Санья вже з офсайду виконував простріл із правого флангу штрафного.
24'
Хвилина оплесків на честь Наших Захисників.
23'
Ето'о в стінку зіграв на центральному вході до штрафного із Зеедорфом та пробив у Леманна. Той ледь потягнув, а Морган не дав добити Шевченку.
21'
Шевченко переводив м'яч на Рефферті ліворуч, але та не встигала.
20'
Нобл пустив постріл низом із правого флангу повз дальню стійку.
19'
Якубу отримав передачу на лівому фланзі, після чого закрутив до рук Чеху.
19'
Ето'о закрутив дальній постріл із лівого флангу над воротами.
18'
Не пройшло закидання Нобла на правий фланг атаки на Вілшира.
17'
Якубу вистрілив здалеку зі входу до лівого флангу штрафного в ближній кут, але Чех потягнув і це.
15'
Керманич команди Шевченка визнала Чеха гравцем матчу. Станом на завершення 15 хвилин.
13'
Пас від Санья з правого флангу на Вілшира перехопили захисники.
12'
Поміняли й Зінченка. На Рейчел Янкі.
12'
Лескотта випустили замість Каннаваро.
11'
Рефферті вийшла замість Дзоли.
10'
Зінченка запустили до швидкої атаки на правий фланг штрафного, звідки він крутив у дальній кут, однак пошкодував Чеха.
10'
Передачу Зінченка з правого флангу штрафного Нобл скинув під удар Вілширу, а той крутив у дальній кут, що прочитав Чех.
9'
Ето'о просувався правим флангом швидкої атаки, після чого вирішив здалеку пробити низом, однак для Леманна це був жарт.
8'
Високу подачу з лівого флангу від Піреса на Чеха скинув Каннаваро.
7'
Сілва в дотик у центрі штрафного завершував подачу з правого флангу від Санья, але Чех спокійно забрав на лінії.