Перша ліга. Суми піднімаються з останнього місця, результативно перегравши Черкаський Дніпро
Перша ліга України
Безкомпромісний матч на Ювілейному
Перша Ліга Таблиця Матчі Новости Команди Бомбардири Асистенти Гол+пас Відвідуваність
16.10.2017
понеділок
15:53
Читайте на русском: Первая лига. Сумы поднимаются с последнего места, результативно переиграв Черкасский Днепр

"Сумам" і "Черкаському Дніпру" було нічого втрачати. Сьогоднішній тур був екватором чемпіонату, і обидві команди зустрічали його на останніх місцях в турнірній таблиці. Від рятівного 14-го місця "Черкаський Дніпро" відставав на шість очок, "Суми" - на вісім. Кожній команді потрібно було перемагати. Тим більше у прямого конкурента.

Безкомпромісність була видна з першої хвилини. Найактивніше атакували "Суми", але забили гості. Стрімка атака Черкас закінчилася прострілом з флангу Крамара і точним ударом Кошадзе. Господарі швидко відігралися. Захисник "Дніпра" помилився на рівному місці і м'яч потрапив до Лебеденко, який розстріляв ворота. Команди зіграли тільки 17 хвилин, і в першому таймі можна було очікувати ще забитих голів. Так і вийшло. Затяжна атака гостей призвела до удару в поперечину і добивання Тарасенко.

Другий тайм проходив в схожому темпі, але в цей раз гол був забитий зі стандарту і за допомогою третьої сторони. Бушман прорвався по краю штрафного і після зіткнення з гравцем "Дніпра" впав на газон. Арбітр вирішив поставити точку і Богачов бездоганно реалізував пенальті.

Майже відразу "Суми" залишилися в меншості - був вилучений Кошелюк, але команда Єсипа не розсипалася і намагалася грати організовано. І навіть забила третій гол! Ямполь пробивав по воротах, Будюк відбив м'яч, а на добиванні зіграв Муховіков, який тільки дві хвилини тому вийшов на заміну.

Досягнувши потрібного результату, "Суми" не сідали на свої ворота, і команди продовжували обмінюватися атаками до самого кінця матчу.

3:2 - "Суми" піднімаються з останнього місця Першої ліги, відправляючи туди "Черкаський Дніпро".