Кращі асистенти Першої Ліги 2023/2024

Перша Ліга - результати і розклад матчів, турнірна таблиця, новини.

Сезон:  
Кращі асистенти Першої Ліги 2023/2024

Асистенти

Данные по состоянию на 21.04.2024.

# Имя Команда П М СР.
1 Євген Запорожець Інгулець Інгулець 6 18 0.33
2 Ернест Астахов Лівий Берег Лівий Берег 6 21 0.29
3 Богдан Шмигельський СК Полтава СК Полтава 5 17 0.29
4 Ян Костенко Карпати Карпати 5 21 0.24
5 Микола Бужин СК Полтава СК Полтава 4 15 0.27
6 Владислав Войцеховський Лівий Берег Лівий Берег 4 17 0.24
7 Євген Підлепенець Карпати Карпати 4 18 0.22
8 Нікіта Тепляков ФСК Маріуполь  / Кудрівка-Нива Б ФСК Маріуполь / Кудрівка-Нива Б 4 19 0.21
9 Дмитро Шинкаренко Прикарпаття Прикарпаття 4 20 0.2
10 Іван Когут Лівий Берег Лівий Берег 4 20 0.2
11 Дмитро Щербак СК Полтава СК Полтава 4 21 0.19
12 Владислав Дворовенко Кудрівка-Нива Б / Буковина Кудрівка-Нива Б / Буковина 4 22 0.18
13 Сергій Стень Епіцентр Епіцентр 4 23 0.17
14 Дмитрий Еременко Діназ Діназ 3 12 0.25
15 Іван Мочевинський ФСК Маріуполь ФСК Маріуполь 3 21 0.14
16 Назар Приходько ФК Хуст ФК Хуст 3 22 0.14
17 Валерій Сад Інгулець  / Металург Інгулець / Металург 3 23 0.13
18 Роман Кузьмин Агробізнес Агробізнес 3 23 0.13
19 Володимир Одарюк СК Полтава СК Полтава 2 5 0.4
20 Віталій Гемега Поділля  / Діназ Поділля / Діназ 2 12 0.17
21 Богдан Сокол Металург Металург 2 14 0.14
22 Тарас Саків Карпати Карпати 2 14 0.14
23 Василь Цюцюра Прикарпаття Прикарпаття 2 15 0.13
24 Микита Жуков Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2 16 0.13
25 Роман Барчук Прикарпаття Прикарпаття 2 17 0.12
26 Ярослав Галенко Вікторія Вікторія 2 17 0.12
27 Владислав Рибак Металіст Металіст 2 17 0.12
28 Данило Кравчук Епіцентр Епіцентр 2 17 0.12
29 Максим Соловйов Прикарпаття Прикарпаття 2 18 0.11
30 Михайло Сергійчук Кудрівка-Нива Б / Діназ Кудрівка-Нива Б / Діназ 2 18 0.11
31 Віталій Ментей ФК Чернігів ФК Чернігів 2 18 0.11
32 Єгор Демченко Карпати Карпати 2 18 0.11
33 Андрій Якимів Лівий Берег Лівий Берег 2 18 0.11
34 Олександр П'ятов Інгулець Інгулець 2 19 0.11
35 Вадим Шаврін Вікторія Вікторія 2 19 0.11
36 Дмитро Ульянов Вікторія Вікторія 2 19 0.11
37 Петро Харжевський ФСК Маріуполь ФСК Маріуполь 2 19 0.11
38 Сергій Старенький Діназ Діназ 2 19 0.11
39 Максим Горжуй СК Полтава СК Полтава 2 19 0.11
40 Олексій Литовченко Лівий Берег Лівий Берег 2 19 0.11
41 Олександр Козак Інгулець Інгулець 2 20 0.1
42 В'ячеслав Койдан ФК Чернігів ФК Чернігів 2 20 0.1
43 Богдан Гора Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2 21 0.1
44 Андрій Ліповуз Епіцентр Епіцентр 2 21 0.1
45 Ігор Невес Алвес Карпати Карпати 2 21 0.1
46 Станіслав-Нурі Малиш Інгулець Інгулець 2 22 0.09
47 Ярослав Богунов Інгулець Інгулець 2 22 0.09
48 Роман Толочко (1998) Агробізнес Агробізнес 2 22 0.09
49 Артур Рябов Карпати Карпати 2 22 0.09
50 Максим Мельничук Інгулець Інгулець 2 23 0.09
51 Андрій Ляшенко Епіцентр Епіцентр 2 23 0.09
52 Павло Полегенько Карпати Карпати 2 23 0.09
53 Руслан Дедух Лівий Берег Лівий Берег 2 23 0.09
54 Аріельсон Карпати Карпати 1 2 0.5
55 Георгій Ковальський Металург Металург 1 4 0.25
56 Дмитро Коркішко Кудрівка-Нива Б Кудрівка-Нива Б 1 4 0.25
57 Владислав Чабан Інгулець  / ФК Хуст Інгулець / ФК Хуст 1 5 0.2
58 Денис Голуб Нива Т Нива Т 1 5 0.2
59 Микита Юдин Металург Металург 1 5 0.2
60 Дмитро Пантелейчук ФСК Маріуполь ФСК Маріуполь 1 6 0.17
61 Денис Власенко Буковина Буковина 1 6 0.17
62 Святослав Шаповалов СК Полтава СК Полтава 1 7 0.14
63 Дмитро Олійник ФСК Маріуполь ФСК Маріуполь 1 8 0.13
64 Артем Стрілець ФК Чернігів ФК Чернігів 1 8 0.13
65 Олег Янковський Лівий Берег Лівий Берег 1 8 0.13
66 Дмитро Мироненко ФК Чернігів ФК Чернігів 1 9 0.11
67 Павло Михальчук Прикарпаття Прикарпаття 1 10 0.1
68 Сергій Романов Прикарпаття Прикарпаття 1 10 0.1
69 Максим Проців Нива Т Нива Т 1 10 0.1
70 Євгеній Костюк Кремінь Кремінь 1 10 0.1
71 Ярослав Доброхотов Поділля Поділля 1 12 0.08
72 Іван Гаврушко Агробізнес Агробізнес 1 12 0.08
73 Іван Мамросенко ФСК Маріуполь  / Кудрівка-Нива Б ФСК Маріуполь / Кудрівка-Нива Б 1 12 0.08
74 Еффіонг Екеміні Нсіні Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 12 0.08
75 Олександр Сніжко Поділля  / Металург Поділля / Металург 1 13 0.08
76 Станіслав Демків Прикарпаття Прикарпаття 1 13 0.08
77 Арсентій Дорошенко Нива Т Нива Т 1 13 0.08
78 Ярослав Проценко Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 13 0.08
79 Максим Чех Карпати Карпати 1 13 0.08
80 Іван Оробець Поділля Поділля 1 14 0.07
81 Гліб Літюк ФСК Маріуполь ФСК Маріуполь 1 14 0.07
82 Олександр Климець Епіцентр Епіцентр 1 14 0.07
83 В'ячеслав Турчанов Кудрівка-Нива Б Кудрівка-Нива Б 1 15 0.07
84 Данило Тузенко Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 15 0.07
85 Дмитро Бороденко Нива Т Нива Т 1 16 0.06
86 Ігор Чайковський Буковина Буковина 1 16 0.06
87 Кирило Дігтярь Металіст Металіст 1 16 0.06
88 Віталій Каверін Поділля Поділля 1 17 0.06
89 Сергій Басов Металург Металург 1 17 0.06
90 Володимир Шевчук ФК Хуст ФК Хуст 1 17 0.06
91 Владислав Іванов ФК Хуст ФК Хуст 1 17 0.06
92 Денис Рябий Буковина Буковина 1 17 0.06
93 Станіслав Кристін Епіцентр Епіцентр 1 17 0.06
94 Тимофій Сухар Карпати Карпати 1 17 0.06
95 Артем Сьомка Прикарпаття Прикарпаття 1 18 0.06
96 Денис Галата Металург Металург 1 18 0.06
97 Артем Данилюк Вікторія  / Буковина Вікторія / Буковина 1 18 0.06
98 Іван Паламарчук Буковина  / Кремінь Буковина / Кремінь 1 18 0.06
99 Максим Сердюк ФК Чернігів  / Лівий Берег ФК Чернігів / Лівий Берег 1 18 0.06
100 Владислав Клименко Карпати Карпати 1 18 0.06
101 Денис Резепов Інгулець Інгулець 1 19 0.05
102 Сергій Давидов (2003) Нива Т Нива Т 1 19 0.05
103 Денис Галенков Агробізнес  / Карпати Агробізнес / Карпати 1 19 0.05
104 Сергій Машталір Вікторія Вікторія 1 19 0.05
105 Данило Книш Кудрівка-Нива Б / Буковина Кудрівка-Нива Б / Буковина 1 19 0.05
106 Андрій Новіков Діназ Діназ 1 19 0.05
107 Данило Кіріченко Діназ Діназ 1 19 0.05
108 Станіслав Мораренко Діназ  / Металіст Діназ / Металіст 1 19 0.05
109 Владислав Кристін Епіцентр Епіцентр 1 19 0.05
110 Євген Задоя Поділля  / ФСК Маріуполь Поділля / ФСК Маріуполь 1 20 0.05
111 Олег Лень Агробізнес Агробізнес 1 20 0.05
112 Сергій Заєць Агробізнес Агробізнес 1 20 0.05
113 Артур Новотрясов Буковина Буковина 1 20 0.05
114 Радіон Посєвкін Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 20 0.05
115 Максим Багачанський Металіст Металіст 1 20 0.05
116 Кирило Кривобороденко ФК Чернігів ФК Чернігів 1 20 0.05
117 Олег Хруставка Нива Т Нива Т 1 21 0.05
118 Дмитро Пуди ФСК Маріуполь ФСК Маріуполь 1 21 0.05
119 Віталій Фарасєєнко Буковина Буковина 1 21 0.05
120 Олександр Вівдич Кремінь  / СК Полтава Кремінь / СК Полтава 1 21 0.05
121 Владислав Мороз Епіцентр Епіцентр 1 21 0.05
122 Євген Опанасенко СК Полтава СК Полтава 1 21 0.05
123 Олег Синиця Лівий Берег Лівий Берег 1 21 0.05
124 Володимир Білоцерківець Інгулець  / Металург Інгулець / Металург 1 22 0.05
125 Олександр Цибульник Поділля Поділля 1 22 0.05
126 Сулейман Сейтхалілов Металург  / Діназ Металург / Діназ 1 22 0.05
127 Василь Палагнюк Буковина Буковина 1 22 0.05
128 Мирослав Трофимюк Кремінь Кремінь 1 22 0.05
129 Павло Федосов ФК Чернігів ФК Чернігів 1 22 0.05
130 Михайло Шершень Інгулець Інгулець 1 23 0.04
131 Юрій Козиренко Інгулець Інгулець 1 23 0.04
132 Роман Волохатий Нива Т Нива Т 1 23 0.04
133 Артем Тєрєхов ФСК Маріуполь ФСК Маріуполь 1 23 0.04
134 Владислав Борисенко ФК Хуст ФК Хуст 1 23 0.04
135 Сімон Галоян Кремінь Кремінь 1 23 0.04
136 Інал Черткоєв Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 23 0.04
137 Максим Шумило ФК Чернігів ФК Чернігів 1 23 0.04
138 Андрій Беженар Епіцентр Епіцентр 1 23 0.04
139 Амбросій Чачуа Карпати Карпати 1 23 0.04
140 Дмитро Копитов СК Полтава СК Полтава 1 23 0.04
141 Даниїл Сухоручко Лівий Берег Лівий Берег 1 23 0.04

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус

Новини Футболу