Асистенти: Перша Ліга України з футболу 2018 ᐉ UA-Футбол

Кращі асистенти Першої Ліги

Перша Ліга - результати і розклад матчів, турнірна таблиця, новини.
  • FB
  • Twitter
  • Google Plus
 

Асистенти, дані станом на 23.05.2019.

Гравець Команда Передачі Матчі Середнє
1 Сергій Романов Металіст 1925 11 23 0.48
2 Денис Кожанов Волинь 11 25 0.44
3 Ігор Загальський СК Дніпро-1 9 23 0.39
4 Станіслав Куліш СК Дніпро-1 8 22 0.36
5 Олександр Мішуренко Інгулець 8 23 0.35
6 Ігор Кірієнко Авангард 7 24 0.29
7 Дмитро Скоблов Авангард 6 16 0.38
8 Руслан Черненко Агробізнес 5 15 0.33
9 Сергій С.Кравченко СК Дніпро-1 5 17 0.29
10 Ярослав Конкольняк МФК Прикарпаття 5 26 0.19
11 Олексій Чичиков СК Дніпро-1 5 26 0.19
12 Іван Матяж Авангард 4 17 0.24
13 Олег Синьогуб Інгулець 4 19 0.21
14 Джемаль Алі Кізілатеш Колос 4 23 0.17
15 Костянтин Пархоменко Балкани 4 23 0.17
16 Євген Шевченко Оболонь-Бровар 4 24 0.17
17 Сіаваш Хагназарі Волинь 4 25 0.16
18 Назар Вербний Рух 3 7 0.43
19 Петро Переверза ПФК Суми 3 14 0.21
20 Андрій Сахневич Колос 3 20 0.15
21 Єгор Коваленко Металіст 1925 3 20 0.15
22 Олександр Климець Волинь 3 21 0.14

Результати

24-й тур
23 Дмитро Сула Металіст 1925 / Інгулець 3 21 0.14
24 Ростислав Русин Рух 3 22 0.14
25 Микола Квасний МФК Прикарпаття 3 22 0.14
26 Олександр Назаренко СК Дніпро-1 3 23 0.13
27 Ігор Когут СК Дніпро-1 3 23 0.13
28 Сергій Чеботаєв СК Дніпро-1 3 23 0.13
29 Євгеній Морозко Колос 3 24 0.13
30 Роман Дитко МФК Прикарпаття 3 24 0.13
31 Євген Лозовий Гірник-Спорт 3 24 0.13
32 Сергій О.Кравченко МФК Миколаїв 3 25 0.12
33 Юрій Климчук Рух 2 5 0.4
34 Арсеній Батагов СК Дніпро-1 2 6 0.33
35 Євген Трояновський Авангард 2 6 0.33
36 Сергій Гаращенков ПФК Суми 2 8 0.25
37 Артур Западня Волинь 2 9 0.22
38 Орест Кузик СК Дніпро-1 2 9 0.22
39 Вадим Вітенчук МФК Миколаїв 2 10 0.2
40 Антон Савін ПФК Суми 2 11 0.18
41 Андрій Власюк Гірник-Спорт 2 11 0.18
42 Олексій Зозуля Колос 2 12 0.17
43 Младен Бартуловіч Волинь 2 15 0.13
44 Роман Барчук МФК Прикарпаття 2 15 0.13
45 Євген Зарічнюк Агробізнес / МФК Миколаїв 2 16 0.13
46 Артем Бафталовський Гірник-Спорт 2 16 0.13
47 Ярослав Ямполь Гірник-Спорт / Металіст 1925 2 16 0.13
48 Василь Француз МФК Прикарпаття 2 17 0.12
49 Ігор Худоб'як МФК Прикарпаття 2 17 0.12
50 Володимир Польовий СК Дніпро-1 2 17 0.12
51 Олег Кожушко СК Дніпро-1 2 17 0.12
52 Микола Златов Балкани 2 18 0.11
53 Сергій Платунов Балкани 2 18 0.11
54 Михайло Писко Рух / Інгулець 2 18 0.11
55 Дмитро Юхимович Агробізнес 2 19 0.11
56 В'ячеслав Піднебенний Інгулець 2 20 0.1
57 Олексій Чернишов Балкани 2 20 0.1
58 Назар Мельничук Металіст 1925 2 20 0.1
59 Ігор Сікорський Гірник-Спорт 2 21 0.1
60 Олег Ільїн Колос 2 22 0.09
61 Олександр Акименко Інгулець 2 23 0.09
62 Дмитро Поспєлов Металіст 1925 2 23 0.09
63 Олексій Моісеєнко Авангард 2 23 0.09
64 Ігор Карпенко Волинь 2 24 0.08
65 Анатолій Опря Балкани 2 24 0.08
66 Олег Синиця Металіст 1925 2 24 0.08
67 Андрій Кухарук Агробізнес 2 24 0.08
68 Ігор Семенина МФК Миколаїв 2 24 0.08
69 Роман Попов МФК Миколаїв 2 24 0.08
70 Владислав Ємець Авангард 2 24 0.08
71 Костянтин Коваленко Оболонь-Бровар 2 24 0.08
72 Максим Покотилюк Оболонь-Бровар 2 24 0.08
73 Владислав Нехтій Колос 2 25 0.08
74 Богдан Оринчак МФК Прикарпаття 2 25 0.08
75 Олександр Сніжко СК Дніпро-1 2 25 0.08
76 Ігор Мединський Оболонь-Бровар 2 25 0.08
77 Владислав Охрончук Колос 1 2 0.5
78 Віктор Сахнюк Кобра 1 2 0.5
79 Руслан Кісіль Колос 1 6 0.17
80 Алішер Якубов Балкани 1 6 0.17
81 Ярослав Дехтяренко Металіст 1925 1 6 0.17
82 Роман Кузьмин МФК Прикарпаття 1 7 0.14
83 Арсентій Дорошенко Колос 1 8 0.13
84 Богдан Бойчук Рух 1 8 0.13
85 Сергій Загинайлов ПФК Суми 1 9 0.11
86 Олександр Аксьонов Гірник-Спорт 1 9 0.11
87 Сергій Косовський Оболонь-Бровар 1 9 0.11
88 Артем А. Козлов Інгулець 1 10 0.1
89 Луїс Фернандо де Олівейра Металіст 1925 1 10 0.1
90 Владислав Шарай ПФК Суми 1 10 0.1
91 Андрій Ременюк Рух 1 11 0.09
92 Ігор Лопушенко Зірка 1 11 0.09
93 Олександр Бєляєв Зірка / СК Дніпро-1 1 11 0.09
94 Тимофій Брижчук МФК Миколаїв 1 11 0.09
95 Ігор Солдат Інгулець 1 12 0.08
96 В'ячеслав Рябов Колос 1 12 0.08
97 Денис Антюх Колос 1 12 0.08
98 Андрій Бусько Рух 1 12 0.08
99 Ярослав Поплавка Зірка 1 12 0.08
100 Андрій Корнєв Оболонь-Бровар 1 12 0.08
101 Дмитро Нерубенко Зірка 1 13 0.08
102 Денис Костишин Колос 1 14 0.07
103 Сергій Герасимець Балкани 1 14 0.07
104 Сергій Панасенко СК Дніпро-1 1 14 0.07
105 Вадим Бовтрук ПФК Суми 1 14 0.07
106 Григорій Баранець Рух 1 15 0.07
107 Владислав Войцеховський СК Дніпро-1 / МФК Миколаїв 1 15 0.07
108 Олексій Збунь Зірка 1 15 0.07
109 Артем Радченко МФК Миколаїв 1 15 0.07
110 Станіслав Чучман МФК Миколаїв 1 15 0.07
111 Віталій Собко Авангард 1 15 0.07
112 Олександр Батальський Рух 1 16 0.06
113 Ігор Гончар Гірник-Спорт 1 16 0.06
114 Єгор Чегурко Металіст 1925 1 17 0.06
115 Олександр Деребчинський Оболонь-Бровар 1 17 0.06
116 Денис Островський Оболонь-Бровар 1 17 0.06
117 Олександр Козак Інгулець 1 18 0.06
118 Араміс Кузін Оболонь-Бровар 1 18 0.06
119 Владислав Лупашко Інгулець 1 19 0.05
120 Олександр Райчєв Балкани 1 19 0.05
121 Данііл Кондраков Зірка / Рух 1 19 0.05
122 Олександр Горват МФК Миколаїв 1 19 0.05
123 Вадим Яворський ПФК Суми / СК Дніпро-1 1 19 0.05
124 Михайло Шишка Оболонь-Бровар 1 19 0.05
125 Валерій Болденков Волинь 1 20 0.05
126 Максим Грисьо Рух 1 20 0.05
127 Іван Цюпа Волинь 1 21 0.05
128 Сергій Петько Волинь 1 21 0.05
129 Олександр Кучеренко Інгулець 1 21 0.05
130 Максим Лопирьонок СК Дніпро-1 1 21 0.05
131 Артем Щедрий СК Дніпро-1 / Інгулець 1 21 0.05
132 Владислав Клименко Інгулець 1 22 0.05
133 Євген Запорожець Інгулець 1 22 0.05
134 Юрій Копіна Рух 1 22 0.05
135 Петро Ковальчук МФК Прикарпаття 1 22 0.05
136 Олексій Лобов Авангард 1 22 0.05
137 Антон Кіча Гірник-Спорт 1 22 0.05
138 Андрій Фаюк Гірник-Спорт / Металіст 1925 1 22 0.05
139 Євген Єфремов Оболонь-Бровар 1 22 0.05
140 Олег Слободян Оболонь-Бровар 1 22 0.05
141 Олександр Бондаренко Колос 1 23 0.04
142 Руслан Паламар Балкани 1 23 0.04
143 Роман Борисевич МФК Прикарпаття 1 23 0.04
144 Андрій Скакун Агробізнес 1 23 0.04
145 Артур Думанюк Агробізнес 1 23 0.04
146 Сергій Сімінін Волинь 1 24 0.04
147 Вадим Милько Колос 1 24 0.04
148 Богдан Саламаха Балкани 1 24 0.04
149 Сергій Давидов Металіст 1925 1 24 0.04
150 Богдан Семенець Агробізнес 1 24 0.04
151 Віталій Груша Агробізнес 1 24 0.04
152 Валерій Рогозинський МФК Миколаїв 1 24 0.04
153 Віктор Лиховідько ПФК Суми / Гірник-Спорт 1 24 0.04
154 Юрій Батюшин Гірник-Спорт 1 24 0.04
155 Олександр Гуськов Оболонь-Бровар 1 24 0.04
156 Міха Горопевшек Волинь 1 25 0.04
157 Юрій Кравчук Гірник-Спорт 1 25 0.04

Список найкращих асистентів Першої Ліги України

© UA-Футбол 2002-2019.
Всі права на матеріали, що знаходяться на сайті www.ua-football.com охороняються відповідно до законодавства України.
Матеріали сайту призначені для осіб старше 18 років (18 +).
Пишіть нам: [email protected]