Ковалюк: Рецепт порятунку нашого чемпіонату - у встановленні обмежень в зарплатах


Наставник "тепловики" - про ситуацію в українському футболі

Ковалюк: Рецепт порятунку нашого чемпіонату - у встановленні обмежень в зарплатах


Головний тренер "Тепловика" з Івано-Франківська Володимир Ковалюк прокоментував фінансову ситуацію в українському футболі.

- На мою думку, рецепт порятунку нашого чемпіонату - у встановленні обмежень в зарплатах. Можна діяти за принципом чемпіонату НБА, в якому є так звана «стеля» в зарплатах. У нашій країні напрошується таке ж нововведення. Я вважаю, що максимальна зарплата в чемпіонаті України повинна становити десять тисяч доларів на місяць. Зараз одні заробляють дві тисячі, інші - сто тисяч на місяць. Від цього падає рівень чемпіонату України.

Наша країна не настільки фінансово міцна, щоб платити футболістам шалені гроші. Я за те, щоб вони багато заробляли, але хочеш отримувати більше десяти тисяч доларів на місяць - їдь в закордонний клуб, рости, прогресуй, і від цього виграє національна збірна України. Ось Сербія... Вона платить своїм гравцям дві або три тисячі доларів на місяць. Хто переростає рівень чемпіонату Сербії, той їде за кордон, щоб більше заробити. Так само має бути в Україні, - цитує Ковалюка Plussport.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Плюс Спорт
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Все правильно сказав Ковалюк, а найбільша біда наша в тому, що добра половина "горе-коментарів", які дружно десь плюються на електронні декларації наших можновладців, виступають тут в ролі адвокатів тих нещасних "недо-футболістів", яким на нашому фоні платять захмарні зарплати не ясно, за що...
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 13
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Все правильно сказав Ковалюк, а найбільша біда наша в тому, що добра половина "горе-коментарів", які дружно десь плюються на електронні декларації наших можновладців, виступають тут в ролі адвокатів тих нещасних "недо-футболістів", яким на нашому фоні платять захмарні зарплати не ясно, за що...
Відповісти
1
0
Цап-царап (Харків)
Осталось провести митинг тренеров и футболистов -
требующих ограничить свои доходы (во главе Селезнёв с транспарантом)...
Відповісти
0
3
Руслан Володимирович (Чернігівська область)
чим відрязняється робота футболіста від роботи тракториста ???
Відповісти
0
3
kotigorok (Чернігів)
Нічим)
Відповісти
0
2
kotigorok (Чернігів)
так граєте без них...
Відповісти
0
2
Пiвоборонець (Харкiв)
Интересно, что это правило изменит для команд, кроме Шахтёра и Динамо? Тогда можно его переформулировать: пусть Шахтёр и Динамо устраивают свой чемпионат между собой, а мы поиграем без них.
Відповісти
1
2
kotigorok (Чернігів)
Ви вже й
Відповісти
0
2
Korabel86 (Николаев)
Вы думаете это будет работать? Зарплату в конвертах еще никто не отменял))) Меньше налогов будут платить просто. Вот и все.
Відповісти
5
1
yaspas74 (тернопіль)
На зарплату в конвертах не всі погодяться.Тут і так кидають і нічого
не допомагає,а що вже говорити про конверти.
Уяви ситуацію.Ротань домовляється з Бенею про з/п 1000 у.о.А в конверті 20 000.
Черех місяць Беня не хоче платити 20 000 і платить лише 1000.І буде правий.
Ніякий суд не захистить Ротаня,адже в контракті пише 1000.
І так може бути будь-де.Наші президенти довели свою фальшивість не раз і не два.
А на рахунок границь-це вже бажання власників клубу.А раптом в когось амбіції.
Тут скоріш треба встановити стабілізаційний фонд на рівні ФФУ.
Відповісти
1
1
Korabel86 (Николаев)
К Днепру это на данный момент и не относится. Речь о Динамо и Шахтере. Можно, например, платить игроку 2 тыс., а остальное его агенту, за предоставление услуг. Агент же, в свою очередь, платит игроку. Весь вопрос в том, как составить договор. Агенту же никто не запретит платить! Кто захочет, тот найдет выход из этой ситуации! Вот, к примеру, на сколько я помню, Громов переходил в Динамо, как свободный агент, хотя вроде как имел контракт с Ворсклой. Думаете, он просто так разорвал контракт? Я уверен, что Суркис просто заплатил налом! Итог: Динамо имеет положительный феир плей, а Ворскла, определенную сумму денег, с которой не нужно платить налоги.
 
2
0
ser-gio (kiev)
абсолютно верно. так и нужно делать.
иначе это бытет не спорт, а непыльная работенка, как и происходит в ДК
Відповісти
6
3
Зураб (Ильичевск)
Проснись, тренер. В УПЛ и так уже средняя зарплата не превышает 2000 долларов.
Відповісти
2
7
Матюшенко Саша (Кировоград)
Это не спасёт, а окончательно угробит чемпионат Украины
Відповісти