Курченко: Я врятував Металіст від розорення


Опальний олігарх Сергій Курченко в черговий раз заявив, що не покине "Металіст".

Курченко: Я врятував Металіст від розорення


Сергій Курченко, який переховується нині від українських правоохоронних органів в Росії, запевнив, що ще повернеться в Харків і відродить "Металіст".

- Футбол - це хобі, витрачати гроші на нього можуть тільки ентузіасти. Будь-спортивний клуб - справа витратна, що не приносить фінансових дивідендів. Фактично, купивши клуб "Металіст" в 2012 році, я врятував його від розорення. Тоді настав термін виплати багатомільйонного кредиту, який колишній його власник, харківський горе-бізнесмен Ярославський, був не в змозі погасити. Він благав мене купити клуб і отримав за нього, в результаті, дуже серйозні гроші. У мене було бажання зробити команду фаворитом української першості. Багато що вдалося. Придбав не тільки клуб, але і стадіон "Металіст", розвивав школу дитячого футболу.

Результат? "Металіст" вийшов у Лігу чемпіонів. Але багатьом кортить. Сьогодні мене звинувачують в несплаті податків, комунальних платежів. Тактика проста - довести ситуацію до краху, а потім перехопити "впавший" прапор. Дуже зручна схема. Під виглядом допомоги клубу нібито виплатити комунальні борги і під цим приводом забрати його собі. Забавно, що погріти руки на цьому намагається той же Ярославський. Негоже в поважному віці займатися дрібним шахрайством. Але я "Металіст" не покидаю. За ним майбутнє. Команда себе ще покаже як в Україні, так і на міжнародних змаганнях.

Нагадаємо, що в лютому 2013 року Курченко був обраний президентом "Металіста". У лютому 2014 Курченко покинув країну, перебравшись до Росії. На даний момент Сергій Курченко розшукується правоохоронними органами України.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
mk.ru
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Цап-царап (Харків)
Не без помощника:
http://www.bbc.com/ukrainian/news-39666589
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 33
Цап-царап (Харків)
Не без помощника:
http://www.bbc.com/ukrainian/news-39666589
Відповісти
0
0
niggs (Днепропетровск)
Кто в курсе, он какую съел таблетку? Синюю или красную?
Відповісти
0
0
Просто Квашин (Харьков)
Петушара рамсы попутал...Любитель мужчин надеется вернуться в Харьков...Ему действительно подходит фамилия Кудкудахченко...Но этот петушинный мальчик может и не виноват...Дядя Гепа купить МЕТАЛЛИСТ заставил - думали править украинцами будут вечно...
Відповісти
0
0
antagonist (Купянск)
Курченко прав, он не позволил разорить Металлист. Он разорил его сам.
Відповісти
4
0
Вболівальник (Київ)
По кудкудахченко вопросов нет. Вопросы есть по копирайтерам сайта. Не надоело перепечатывать всяких дегенератов со всяких помойка.сру? Самим не противно? Ах, ну да, рейтинги не пахнут. Хохлобыдлус мэншовартиснус ординариус.
Відповісти
1
0
svat1303 (Днепропетровск)
"Не гоже в почетном возрасте заниматься мелким жульничеством". Надо воровать по крупному,как я
Відповісти
1
0
alibabas (Харьков)
Да хотел Ярик продать Металлист. Он сам говорил, что в 2012 году бюджет клуба был 4 млн$ в месяц и он надеялся отбить вложенные бабки на лиге чемпионов, но тут всплыл договорняк 2008 года и стало понятно, что клубу светит дисквалификация в еврокубках. Ничего личного, это чистый бизнес. И контракт Тайсона был у Ярика, и он сам говорил, что продажа Тайсона своему другу Ренату было частью сделки по продаже клуба.
Истерики, что клуб забрали - для ограниченных, вон у Курченко до сих пор никто не может забрать клуб и никто не заберет пока он с него последний цент не выжмет.
Відповісти
4
4
Saturn (Киев)
Гамнюк
Відповісти
5
1
Firehit (Poltava)
да он троллит вас)))
Відповісти
3
1
старий фан (Рівне)
А суть цієї пісні такова. "Металіст" в Україні не з'явиться, допоки Курченко не продасть бренд або не об'явить банкротство. А судячи з його заяв цього робити він не хоче. Всі інші "Металісти-1925" будуть лише тезками того клубу і ніякого відношення мати до "Металіста" не будуть, навіть якщо ним володітиме Ярик. На мою думку саме це він хотів донести Ярославському.
Відповісти
4
0
negoro (kharkov)
По-видимому кто-то наступил на яйца этому Петуху, раз он поёт жалобные песни, хотя в Харькове осталось много его поклонников, например тот же самый Кутепов, директор школы Металлист. Есть и другие, которые ждут и не дождутся, когда вернётся этот персонаж со своей шоблой-иоблой. Не дождётесь. Болельшики не дадут. Сожгли чучело, сожгут и самого... Надоело объяснять недоумкам, что Курченко только обещал, а платить - не платил, и это ещё задолго до смены власти!
P.S.: Хотелось бы упомянуть ещё о некоторых персонажах этого представления... о бывших главах футбольных федераций области и города, расхваливавших "молодого и приятного человека" - Добкина и Кернеса. Не будь их, команда до сих пор бы играла в Премьер-лиге.
Відповісти
7
1
24sa11go (Винница)
при ньому і команда була і доляр був по вісім))))
Відповісти
7
2
Ramses-ua (Запорожье)
белое называть чёрным а чёрное белым -яркий пример русскомирного мозга .Молодец,садись- пять
Відповісти
13
3
Сеш (Днепропетровск)
А кто минвсует? Кто любитель Курочкина? Интересно просто поражать.
Відповісти
8
2
aladin83 (Киев)
К чему эта статья???
Відповісти
9
0
metall5291 (Kharkiv)
Никто и никогда не принимал всерьез этого персонажа.
Відповісти
11
3
NikeFootball (Івано-Франківськ)
Ха-ха...
Відповісти
2
3
ВладимирШ (Днепропетровск)
Курочка-хохотушка обозвалась и,как всегда, несет ахинею.
Відповісти
10
3
Сумчанин (Сумы)
Ну и что интересно харьковские на этой ветке против него и слово не написали.видимо ждут недождутся его возвращения.ведь при нем же команда была.а сейчас нет.значит он хороший, а вы на него гоните.
Відповісти
6
9
юрец-700 (Харьков)
да надоел он уже порядком и че на больного внимание обращать ,он как туман - рассеется
Відповісти
12
4
svatra25 (Донецк)
Да не только харьковские, пол Украины молчит.
Відповісти
4
10
konon69 (Полтава)
ЧМО , такой клуб развалил!!!
Відповісти
19
5
Я живой! (Кам'янське)
Ребята, да он живет в параллельной реальности, судя по последним его вьюхам!)
Відповісти
18
5
андрей1981 (Черкаси)
Я спас Металлист от разорения. Яйці ти свої спас від разбієнія, здриснувши в рашу
Відповісти
28
6
pya22 (Знам'янська Хунта)
якщо по справжньому - то правильно було б - яйця)
але, зважаючи на прізвище спасітєля...
Відповісти
2
5
Харьковчанин (Первая Столица)
Ярик наверняка не так прост как многим кажется, но Курченко, есть Курченко в любом случае, т.е. зицпредседатель.
Відповісти
6
6
Счётчик шансов (Полтава)
Кес ки спас?
Відповісти
3
3
lbvrf (одесса)
А чувак совсем отбитый ))
Відповісти
18
5
MAX85 (Олександрія)
З'явиться раз на пів року, пердне щось, і знову зникне... Краще б ото вже не вилазив взагалі!!! Продав би "Металіст" небайдужим (тому ж Ярославському), замість повного його знищення...
Відповісти
12
5
Цап-царап (Харків)
http://www.ua-football.com/news/tag/%D0%A1%D0%B5%D...

Відповісти
0
5
Сеш (Днепропетровск)
Ну трындеть не мешки ворочать. Так что то такэ
Відповісти
10
4
RAng (Kyiv)
Кто ему дурь поставляет???
Відповісти
33
4
pya22 (Знам'янська Хунта)
не читал источник, но вопрос поддерживаю!
Відповісти