Фонсека: Можливо, це одна з найважчих груп, що тільки могла бути


Паулу Фонсека прокоментував результати жеребкування Ліги чемпіонів.

Фонсека: Можливо, це одна з найважчих груп, що тільки могла бути


Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека прокоментував результати жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів.

- Дісталася дуже складна група. Можливо, одна з найважчих, що тільки могла бути. Суперники дуже сильні. "Наполі" і "Манчестер Сіті" демонструють чудовий, непростий футбол. Там працюють одні з найкращих тренерів світу. Нам будуть протистояти три команди з гравцями високого рівня, які сповідують красивий футбол.

- З повною упевненістю скажу, що клуби з другого кошика могли з тим же успіхом бути і в першому. Звичайно, в Лізі чемпіонів є команди менш сильні, ніж інші, але в нашій групі дуже потужний підбір. І для "Шахтаря" це відмінна можливість себе показати.

- Ми повинні налаштовуватися тільки на перемогу. Додам, що Ліга чемпіонів не починається завтра. Ми все робимо поступово, крок за кроком. Уже в неділю у нас важливий і складний поєдинок внутрішнього чемпіонату проти "Вереса", - сказав Фонсека.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФК Шахтер
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
oda1979 (Запорожье)
Не, ну Фонсеку можно понять.. Лучше сразу соломки подстелить...
Відповісти
4
1
Повернутись до новин
Коментарі 19
oda1979 (Запорожье)
Не, ну Фонсеку можно понять.. Лучше сразу соломки подстелить...
Відповісти
4
1
Your Friend (Львів)
Ні одного гранда в групу не попало, а вже шмарклі полізли.
Відповісти
4
4
Firehit (Poltava)
Вы читали вью? или только по заголовкам вбрасываете? Базаришь - ответь!
Відповісти
2
3
cdboss1 (Lviv)
приємно що порівнюєш Карпати та Шахтар,
Відповісти
4
4
cdboss1 (Lviv)
і наших суддів не буде.....опа.
Відповісти
7
12
_Hell_Cat_ (Днепр)
....и фк"Карпаты" не будет...опа.
Відповісти
11
4
cdboss1 (Lviv)
сцикун
Відповісти
6
13
cdboss1 (Lviv)
Так в ЛЄ групи слабші, і судді тут вас не бояться як в ЧУ так що червоних карток наберете, так що буде чудо якщо третє місце займете!
Відповісти
7
10
вручий (Светловодск-Киев)
Равные команды - вот и вся проблема команд в группе. Удачи и везения Шахтеру.!!!
Відповісти
15
0
FC Energy (Новая Каховка)
в кайф писать о человеке, что он ссыкло?
Стандартное интервью, со стандартными фразами. Могло легче быть, хотя бы с 4-й корзиной. Лучше, чем проходные Бате и вылет обязательный в 1/8 с 3-0
Відповісти
5
6
best climate (Одесса)
Фонсека не прибедняйся, посмотри результаты ещё раз
Відповісти
10
0
Gulácsi (Припять)
Удачи Шахтеру, Заре и Динамо
Відповісти
23
0
Spokoyno (Киев)
Та ця хвороба ... передається. Реал з ПСЖ ото був капець.
А тут МС при всі повазі до Гвардіоли постійно має проблеми з виходом з групи, Наполі гарну гру демонструє, проте не "гранд", а третій клуб взагалі євро-середняк.
Чи це підготовка вболівальників до "прольоту" або до донів... "Не купить зірку".
Відповісти
12
3
Руська (Лубны)
Ссыкло. Будулай конспекты оставил?
Відповісти
14
16
Инспектор (-)
Та где же он ссыт? Читай внимательно
Відповісти
10
6
Инспектор (-)
Группа сложная, но две посильнее
Відповісти
11
1
redblack (Винница)
Средняя группа. Сильная - это там, где Барселона, Ювентус, Реал, Бавария...
Відповісти
12
8
аалекс ( Крым)
Не надо ныть. Готовь команду и все будет нормально.
Відповісти
11
5
kotigorok (Чернігів)
Постійно брешуть...
Відповісти