Гвардіола пообіцяв своєму другові Саррі обіграти Шахтар


"Городяни" мають намір грати на перемогу

Гвардіола пообіцяв своєму другові Саррі обіграти Шахтар

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола, якого, як виявилося, пов'язують давні дружні почуття з наставником "Наполі" Мауріціо Сарри, пообіцяв італійському фахівцеві, що його команда докладе максимум зусиль для перемоги над "Шахтарем" у останньому турі групового етапу Ліги Чемпіонів.

При цьому, як повідомляє Sky Sport Italia, Гвардіола відправив повідомлення Сарри, в якому пообіцяв допомогти "Наполі" з виходом з групи.

Відзначимо, що для виходу з групи "Наполі" потрібно обігравати "Фейеноорд" і чекати, щоб "Манчестер Сіті" здобуде перемогу над "Шахтарем". У той же час "гірникам" для виходу у весняну частину турніру достатньо зіграти з "городянами" внічию.

Нагадаємо, що поєдинок "Шахтар" - "Манчестер Сіті" розпочнеться сьогодні о 21:45, а UA-football проведе тектову онлайн-трансляцію поєдинку.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поділитися з друзями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (23)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Что один что второй обосрались!
Ответить
0
0
lbvrf (одесса)
пообещал и поставил на Шахту, после того как коофециенты взлетели )))
Ответить
0
0
avatar
Red_Cat (Харків - це Україна!)
МС удачи. кротов - в норы. Наполи тож без труда разберется с Фейенордом.
Ответить
0
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
ещё один аналитик
Ответить
0
0
Nikon7171717 (Днепродзержинск )
А кто смску прочитал?А инсайдер....
Ответить
0
0
lbvrf (одесса)
Думаю ,ч игрокам Мансити до лампочки,что там Гвардиола пообещал своему дргу! У них в головах совсем ругое и никак их не настроишь! Но с другой стороны он ипроффи и это факт !Главное что бы Фред ,которого почему-то все хвалят опять не устроил дики обрезки!
Ответить
0
0
avatar
jmagik (Кадіївка (Харків))
5 в світі по ТТД!
Ответить
0
0
СашаХМ (KM)
ШД самим стоит решить, нужна им 1 игра в ЛЧ еще или пободаться за ЛЕ
Ответить
0
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
объективно ШД дальше в ЛЧ напряжнее будет, чем в ЛЕ, а посему посмотреть бы просто хороший футбол
Ответить
0
0
Wuddy (Київ)
Короче, кротики, готовьте ротики.
Ответить
0
0
avatar
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Твой уже полный.
Ответить
0
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
балаболка!
Ответить
0
0
Жареный Бурят (Какая разница?)
короче Дынамовцы готовте з......))) ну ты понял)))
Ответить
0
0
avatar
Spokoyno (Киев)
Все вірно! Якщо ти їдиш не ПЕРЕМАГАТИ... Поразка тобі забезпечена
Ответить
0
0
avatar
Витон_80 (Одесса)
С одной стороны очень хорошо будет если Шахтер выйдет их группы,это и престиж и деньги от УЕФА,но потом попасть на сильного соперника и сразу вылететь из ЛЧ тоже плохо,в ЛЕ можно и поиграть подольше,как раз там команды,с которыми можно играть и обыгрывать,поэтому будь что будет)
Ответить
0
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
престиж чуток не тот)))
Ответить
0
0
ALEXB12 (Харьков)
Поле будет тяжелое..... в Харькове снегопад, был как во Львове.... но спецы думаю всё сделают. Обе команды с техничными игроками.
Ответить
0
0
avatar
vs-vorota (Alexandriya)
Друг, брат, сват. Гвардиолу на место поставить нужно. Ох...ел он сильно.
Ответить
0
0
Вано (Lviv)
Значить треба натягнути їх 3-0 щоб друзів не стало в футболі
Ответить
0
0
avatar
Йог Сотот (Днепр)
А Баба Йога против...
Ответить
0
0
СашаХМ (KM)
значит торба ШД (
Ответить
0
0
Djibouti (Djibouti)
Шо то много трепа, надеюсь Шахтёр дергнит Манчестер, а Феенорд итальяшек и будут два друга в пролёте, а Сити ещё и Юнайтеду проиграет
Ответить
0
0
Dimka26 (Чернигов)
Кумовство. Коррупция.
Ответить