Тренер ЦСКА: Жартома говорили з Хацкевичем, що непогано было б зустрітися в Лізі Європи


Віктор Гончаренко розповів про пріоритети при жеребкуванні 1/8 Ліги Європи.

Тренер ЦСКА: Жартома говорили з Хацкевичем, що непогано было б зустрітися в Лізі Європи


Головний тренер московського "ЦСКА" Віктор Гончаренко після виходу команди в 1/8 фіналу Ліги Європи відповів на питання, з ким москвичі хочуть зустрітися в наступному раунді.

"Ми завжди покладаємося на жереб, а він сліпий. Знаємо, що вже і російські команди можуть випасти. В 1/8 фіналу досить багато команд, немає сенсу гадати.

Мене пов'язують дружні стосунки з Олександром Хацкевичем, головним тренером київського "Динамо". Жартома з ним говорили, що непогано б зустрітися. Але, на жаль, це можливо тільки в фіналі", - передає слова тренера Чемпіонат.

Нагадаємо, що "ЦСКА" за сумою двох матчів в 1/16 Ліги Європи пройшов сербську "Црвену Звезду" (0:0; 1:0)

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Слава75 (київ)
Хочет Гончаренко встретиться? Пускай поезжает на Донбасс.
Відповісти
1
1
Повернутись до новин
Коментарі 10
Слава75 (київ)
Хочет Гончаренко встретиться? Пускай поезжает на Донбасс.
Відповісти
1
1
Слава75 (київ)
ваша рєальность - ни один шахтер не воюет, он в шахте на жизнь зарабатывает. воюют русские фашисты. а презика можешь себе на ... надеть. У нас в стране -Президент, зто у вас презики плешивые.
Відповісти
3
1
реальность (Наш)
Карбид кальция, не пора ли открыть глаза,а не повторять пропаганду, не было бы этого эвромайд (как вас кинули) - не было бы конфликта на востоке, не послал бы "презик" войска шахтёров убивать
Відповісти
2
6
Карбид кальция (Донецк/Николаев)
Это вы мне, пережившему весь 1-й этап кацо агрессии в Донецке? Про убий ство шахтеров? Кем бы вы ни были ОРД Ловским вата ном, или "мышебратом", но писать, то что написано либо тупо, либо дешево.
Відповісти
5
1
Карбид кальция (Донецк/Николаев)
И продолжайте мысль далее, а то она не закончена. Если бы не было этого евромайдана, и Украина не стала жеппой к орде - не было бы конфликта на востоке. И карлито не послал бы бурятов и чичей украинцев убивать. Так все становится на свои места. А то менжуетесь как институтка.
 
4
2
Iron Man (Олександрія)
Ты чё куришь, даун? Какие нах шахтёры, гоблин ты упоротый?
Відповісти
2
1
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Ну в финале так в финале! Я только "За"! Двумя руками!
Відповісти
10
1
avatar
Динамо-машина (Киев)
Ага,у некоторых белорусов шуточки,на их страну к.а.ц.а.п.ы пока что не напали...
Відповісти
7
8
avatar
nerov (FCSDonetsк)
Приезжай ко мне в гости!Посмотришь как нас здесь "ка ца пы убивают"!!!
Відповісти