Правоохоронці провели більше 50 обшуків в організаторів договірних матчів


Імена поки не називаються

Правоохоронці провели більше 50 обшуків в організаторів договірних матчів


Правоохоронні органи почали масові облави і провели понад 50 обшуків в 9 областях України з метою викриття організаторів договірних матчів, повідомляє «Футбол 24».

Серед підозрюваних в організації договірних матчів гравці, тренери, арбітри, президенти клубів.

Імена затриманих поки невідомі.

За інформацією слідства, мова йде про 5 злочинних організованих групах.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Віктор Бокасса (Betwmount)
Можна й 500 обшуків провести. Побачимо, коли будуть суди (якщо вони будуть), і якими будуть їхні вироки?
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 9
Віктор Бокасса (Betwmount)
Можна й 500 обшуків провести. Побачимо, коли будуть суди (якщо вони будуть), і якими будуть їхні вироки?
Відповісти
0
0
satana (rome)
суркисов пора на нары
Відповісти
2
2
Віктор Бокасса (Betwmount)
А може відразу розстріляти, а ахметову дати зірку героя? Чого вже так скромно.
Відповісти
0
0
avatar
simargl (Чернигов)
Отвлекают внимание от скандала с повышением через лигу ФКЛ, а заодно готовят почву под получение места в еврокубки этим клубом вместо Мариуполя. Серьезные ставки. Не удивлюсь если дальше пойдет ответка в стиле 90-х ...
Відповісти
0
2
Карбид кальция (Донецк/Николаев)
Ни как ФКЛ не сможет пролезть в еврокубки. Не выдумывайте.
Відповісти
4
0
koral (Рівне)
А чому заголовок жирним не виділений? Це ж топ новина! А краще червоним. І обовязково розповісти хто кому скільки дав, щоб відмазатись.
Відповісти
3
0
Taller5 (Киев)
От этих мероприятий вряд ли ситуация изменится. Ведь на таких матчах все зарабатывают хорошие деньги. Матчи dogovornoi-match ru всегда были хорошим источником доходов, если даже не основным. Поэтому пошумят немного и все станет на свои места.
Відповісти
1
1
Карбид кальция (Донецк/Николаев)
А почему нет? Возьмут за мягкое место десятков 5 таких как ты. Остальные мало-мало бояться начнут.
Відповісти
2
0
MU1878 (Gdańsk)
Кто-то с кем-то не поделился!!!)))
Відповісти