Ахметов залишається на вершині, а Суркіси втрачають позиції. Опубліковано список сотні найбагатших українців

Видання Фокус опублікувало список ста найбагатших українців, у який традиційно входять власники футбольних клубів.

На вершині списку залишається власник Шахтаря Рінат Ахметов зі статком в 3.1 млрд доларів. У свою чергу, прямі футбольні конкуренти Ріната Леонідовича брати Суркіси втратили 14 позицій і зараз розташувалися на 37-му рядку (183 млн доларів).

Цікаво, що власник Ворскли, Кременя і Гірника-Спорт Костянтин Жеваго зайняв в цьому рейтингу 5-ю позицію (1 млрд доларів). Також варто відзначити стрімке падіння головного акціонера Карпат Петра Димінського, який втратив 31-у позицію і зараз знаходиться на 88-му місці з доходом 56 мільйонів доларів.

Гірше справи пішли і у акіцонера Оболоні Олександра Слободяна, який втратив 9 пунктів і тепер займає 43-е місце з результатом 156 млн доларів.

Також варто зазначити, що позиція в цьому рейтингу власника Дніпра Ігоря Коломойського залишилася незмінною. Він розташувався на 2-му місці з результатом 1,6 млрд доларів.

Також цікаві цифри має екс-власник Металіста Олександр Ярославський, статок якого оцінюється в 645 млн доларів. У свою чергу, колишній власник Говерли Нестор Шуфрич знаходиться в рейтингу на 36-му місці (184 млн доларів.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Фокус
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
откуда у них такие бабки -не понятно
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 14
alex.belogubko (одесса)
откуда у них такие бабки -не понятно
Відповісти
0
0
мы за динамо (киев)
маладєц рінат роттердамович. зумів підпалити на сході, а тепер всіх розвести в києві. і верх геніальності-- за наш кошт роздавати гуманітарку паразитам
Відповісти
4
1
krakow (Херсон)
А, главный акционер компании Украина,почему не указан?
Відповісти
1
0
bombard (Харьков)
Круто бютовский олигарх Костя Жеваго поднялся! Значит, главной борчихе с олигархами будет подкинуто к выборам еще немало бабла...
Відповісти
1
0
avatar
Spokoyno (Киев)
Зважаючи на реалії нашого футболу... от і видно босів, їх іграшки і як вони в них вкладаються та наводять блиск ;-) ДК і їх володарі... зрозуміло, що за рахунок ІМІДЖУ ДК, ще конкурують з Ах яким багатішим. Проте видно, що з такими грошима та менеджментом абревіатура - ВКДК, це скоріш історія минулого віку. Я розумію зараз раби жаб почнуть нести нісенітницю... Але "Где деньги Зин?". Чому не викупити у цих Су та не підняти клуб до висот кінця минулого століття? Тому що ідей - марень на мільйон, а грошей на пару білетів на футбол. Футбол, це великі гроші, хто їх дає той і керує. Поки вболівальники не почнуть вкладати хоч якусь більш-менш немаленьку частину, клуби так і залишатимуться цяцьками наших цяць.
Відповісти
0
0
Dimka26 (Чернигов)
с таким капиталом. Жеваго должен был Ворсклу поднять по уровня Шахтера. Жлоб такой и пофигист.
Відповісти
9
0
Dnepr1978 (Днепропетровск)
У Рината было вроде 15?
Відповісти
0
0
СашаXM (Хмельницкий)
где украинцы? где??? ахметка отбомбившая свой капитал? суркисы которые через крышу жали? и т.д.?но по суркам явно цифра не та )) с таким капиталом держать такой клуб как ДК нереально ))))))
Відповісти
3
3
Perfecto (Малага)
настоящие украинцы это те , кто в нете сидит нищебродом
Відповісти
5
1
старий фан (Рівне)
Свинособака згинь. Тобі он пайку з бояришником принесли.
 
5
3
avatar
alex 66 (Кременчуг)
Ключевое слово "украинцы")))
sticker
Відповісти
3
0
Olegotron (Дрогобич)
Ахметову рівно до виборів 2019 залишилось перебувати на 1 місці.
Відповісти
3
6
Гаринча (Киев)
Ой, да ладно!)) Любой, выигравший выборы, продастся роттердаму у с потрохами...
Відповісти
5
0
ysebe1970 (Бровары)
Ну Суркисы выиграли дело у Привабанка и НБУ.. Только зачем все это на футбольном сайте.. ...
Відповісти