Алієв: Мілевський приїжджав на тренування не п'яним, а з перегаром


Олександр заступився за свого друга.

Алієв: Мілевський приїжджав на тренування не п'яним, а з перегаром


Екс-півзахисник "Динамо" Олександр Алієв заступився за свого друга Артема Мілевського, про якого екс-тренер киян Олег Блохін говорив, що форвард міг прийти на тренування п'яним.

"Ніхто не дозволяв собі приїжджати п'яним на тренування. Припустимо, сьогодні ніч погуляв, приїхав. Але воно ж не вивітрюється все. Десь з рота є "вихлоп" алкогольний.

Сидить, п'є він і приїжджає на тренування? Такого ніколи не було. Я не бачив. Артем такого ніколи не робив.

Не було такого, щоб Тьома приїжджав на тренування п'яний. Одна справа, що він не п'яний приїхав, а з перегаром, "вихлоп" був у нього. Це тільки привід для розмови "Мілевський п'яний". Людям лише скажи, вони відразу почнуть", - сказав Алієв.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
От души в душу
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
trustme (Сумы)
два брати алканавти, мілевський міг бути другим ібрагмовичем, грати за мільйонні гонорали, але трусить пузом в мінську, про алієва взагалі немає розмови, куряча голова навіть не зрозуміла який шанс в житті втопила в бухлі
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 16
trustme (Сумы)
два брати алканавти, мілевський міг бути другим ібрагмовичем, грати за мільйонні гонорали, але трусить пузом в мінську, про алієва взагалі немає розмови, куряча голова навіть не зрозуміла який шанс в житті втопила в бухлі
Відповісти
1
0
ser1977 (Черкаси)
а з перегаром звичайно можна))) ну і дибіл цей аля...
Відповісти
2
0
lbvrf (одесса)
НУ да ведь у трезвых всегда перегар )))
Відповісти
2
0
Pein1986 (Алчевск)
Да уж, врагам такого друга не пожелаешь.
Відповісти
1
0
тутти-10 (Сумська область)
Тьома, можеш видихнути. Баратан тебе відмазав)))
Відповісти
4
0
avatar
rubizhansky (Харьков, Рубежное)
Милевский, наверное, в а..е от таких откровений)) Видимо поэтому один лидер своего клуба из высшего дивизиона, а второй тренер любительского клуба из дна своего чемпионата, которого взяли чисто из-за пиара.
Відповісти
3
0
avatar
ramazan (Донецк-Конотоп)
Ну подумаешь - с перегаром пришел...ну с кем не бывает... Ну подумаешь - пришел к тренеру не в форме, а в халате. Так он не виноват, он же не не не пьян, а просто с перегаром... Бывает...
sticker
Відповісти
2
0
ser-gio (kiev)
гаденыш гаденышу очко не выклюет)
sticker
Відповісти
1
1
schabay (Краснодон)
как игрок - ну ни чета нынешним ...
Відповісти
0
1
schabay (Краснодон)
Ну и Выхлопнули, до сх пор не прохм....Ну и У;ровень - полсостава Динамо ... лучше б по бокальчику...
Відповісти
0
1
Металлист Харьков
Алиев такое ляпает , что точно недоумок какой то ! Какой с него тренер - если головы совсем нету !Одно слово - гадёныш !
sticker
Відповісти
3
0
Алик13 (Херсон)
Аа, ну это в корне меняет дело)) С перегаром можно)
Відповісти
9
0
Zapp Brannigan (Київ)
Афігєть класно вступився за друга)))
Відповісти
7
0
avatar
kotіgorok (Чернігів)
Два настоящих динамовца!!!
Відповісти
7
1
Zapp Brannigan (Київ)
Порівняно з Рикуном вони - аматори))))
Відповісти