Воротар Астани: Ми грали з командами і сильнішими за Динамо

Голкіпер «Астани» Олександр Мокін поділився очікуваннями від старту команди в Лізі Європи. Нагадаємо, що «Астана» є суперником київського «Динамо» в груповому раунді турніру.

- Як оціните шанси «Астани» на вихід з групи в Лізі Європи?

- Шанси є завжди. Думаю все буде добре. Треба просто працювати якомога більше.

- Той факт, що «Астана» починає групову стадію поєдинком проти номінального лідера квартету, київського «Динамо», - плюс або, скоріше, мінус?

- Мені здається, що тут немає нічого страшного. «Астана» грала з командами і сильніше.

- Хто, все-таки, найбільш небезпечний з суперників?

- Я б не став нікого виділяти. Зараз всі команди грають на хорошому рівні, від будь-якого суперника можна очікувати неприємностей.

Нагадаємо, що матч «Динамо» - «Астана» відбудеться у четвер 20 вересня і розпочнеться о 20.00.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
sports.kz
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
tolina-ystas (Краматорск)
Это всё балачки.Всё расставит по местам игра вот тогда будем раздавать каждому по заслугам.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 22
tolina-ystas (Краматорск)
Это всё балачки.Всё расставит по местам игра вот тогда будем раздавать каждому по заслугам.
Відповісти
0
0
friday13 (Івано-Франківськ)
Какие бл шансы в Упл даже неможете норм играть голов на 1 руке посчитать а какой уже тур?
Відповісти
0
2
friday13 (Івано-Франківськ)
Ну некому там забивать и играть кроме Цыгана и Вербича хотя вы в курсе кто они форварды или кто ?)
Відповісти
0
2
friday13 (Івано-Франківськ)
Деградация уже как пид дать
Відповісти
0
2
friday13 (Івано-Франківськ)
Динамо скатилось в опу самая хужая забиваемость
Відповісти
0
2
friday13 (Івано-Франківськ)
там проплачений судья был
Відповісти
0
2
Bogdan36 (Kiev)
Помните, как в свое время (2010 год кажется) один из игроков "БАТЕ" Шипов уже как-то сказал, что "Динамо" обычная команда среднего уровня и от нее осталось только славное имя. На что Гусев после 4-1 в Минске сказал, что только футболисты пивзавода так могут говорить о "Динамо". Напомнить этот момент бы нынешним динамовцам, чтобы не расслаблялись...
Відповісти
3
0
Запорізьке Торпедо (zp)
играли с командами посильнее, а голов получите побольше)
Відповісти
4
0
sawyer3273 (Тель-Авив)
сначала в упл пусть больше одного начнут забивать)
Відповісти
1
1
S.Karpovich (Ланівці)
Чого мінусуєте,чи вам подобається така гра?
Відповісти
3
2
S.Karpovich (Ланівці)
та він трохи правий.Динамо зараз не те.
Відповісти
6
3
Dardolis (Первомайск)
Дожились, уже Астана нас не боиться...
Відповісти
10
3
Хиденг (Днепр)
Конечно встречались! И статистика очень интересная. Особенно на выезде!!!
Відповісти
4
1
Пришта Литин (Киев)
В случае успеха, казахи могут уволить Хаца.
Відповісти
5
2
avatar
alex 66 (Кременчуг)
Ну что тут скажешь, ДК в УПЛ никто не боится, а в ЛЕ тем более)))
Відповісти
8
5
Iron Man (Олександрія)
А Кремень кто-то боится в чемпионате Полтавской области?
Відповісти