Динамо готове бойкотувати фінали ДЮФЛ з Шахтарем. Все через стадіон


У дитячому футболі свої скандали

Динамо готове бойкотувати фінали ДЮФЛ з Шахтарем. Все через стадіон


Київське "Динамо" в особі директора ДЮФШ киян Олександра Іщенка вимагає від ДЮФЛ провести фінали чемпіонату України "Динамо" - "Шахтар" команд U-15 і U-16 на стадіоні імені Валерія Лобановського, а не на стадіоні в селі Щасливому, де розташовується академія "гірників".

"У Щасливому фінали ДЮФЛ проводяться вже кілька років, але глядачів ці матчі збирають дуже мало, оскільки база знаходиться за містом, і туди важко добиратися.

ДЮФЛ провела опитування всіх можливих команд-учасників фінальних стадій, і всі на цю пропозицію погодилися, за винятком донецького "Шахтаря". Виникає питання: "Хіба "Шахтар" є організатором змагань? Або всі решта йому чимось зобов'язані?"


21 травня в Щасливому на полі, де планується проводити матчі фінального етапу ДЮФЛ, проходив поєдинок молодіжної першості "Шахтар" - "Динамо".

Саме поле знаходиться на вигоні, глядачі, які хочуть подивитися матч, змушені добиратися на базу на машинах, а під час гри стояти на косогорі, де немає сидінь.

Крім того, поруч, в 20 метрах від поля, знаходиться пральня. Грати в безпосередній близькості від подібних об'єктів повинно бути строго заборонено. Одного разу під час матчу вітер дув у бік поля, і запах з пральні викликав блювотний рефлекс. Навіщо ж труїти дітей?

Ми хочемо зробити для дітей свято, щоб вони зіграли на прекрасному стадіоні з великим табло, оголошенням складу диктором, фотографією на пам'ять біля пам'ятника Валерію Лобановському - це ж запам'ятовується на все життя!

Якщо Костюченко відмовляється від такої прекрасної можливості, виходить, він головний шкідник. Я вже не кажу про те, що він перешкоджає створенню еліт-ліги ДЮФЛ, хоча за цей формат проголосували всі, адже це якісно новий рівень проведення змагань, прогрес.

Через цю людину ми втратили не один рік.

Все, що ми хочемо - щоб під час фінальних ігор для дітей були створені нормальні умови. І це не прохання, а вимога.

Сподіваюся, що здоровий глузд переможе, і керівники ДЮФЛ приймуть рішення, від якого всі тільки виграють, інакше ми залишаємо за собою право вжити непопулярних заходів, аж до бойкоту змагань", - сказав Іщенко.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФК Динамо
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
ascent (Луксор)
ТЕХНАРЬ всего делов...
Відповісти
1
2
Повернутись до новин
Коментарі 15
avatar
ascent (Луксор)
ТЕХНАРЬ всего делов...
Відповісти
1
2
avatar
usovvictor (Kharkov)
...вопрос "домашнего поля"?
Відповісти
0
0
beaver_penetrator (Meiringen)
А почему именно Олимпийский, а не Арена Львов? Или г-н Ищенко только на Олимпийский согласен, да так, что будет бойкотировать? "Мы хотим сделать для детей праздник, чтобы они сыграли на прекрасном стадионе с большим табло, оглашением состава диктором, фотографией на память у памятника Валерию Лобановскому – это же запоминается на всю жизнь!" - Вот дети, это тренер того Динамо, которое в Европе не членсили... нынешнее конечно членсят, то в совке не членсили. Запомните дети.
Відповісти
5
17
avatar
knmua(Киев) (Киев)
Клоун, не на Олимпийском, а на Динамо им. ВВЛобановского, это во первых, а во вторых ты хоть раз было в Счастливом? нет? так пасть прикрой, там сугубо тренировочное поле не предназначенное для соревнований.
Відповісти
13
4
buickball (Novostroy)
Сказочный долбо.б. Где ты прочитал Олимпийский?
Відповісти
4
3
мы за динамо (киев)
кротоферма форева!! дайошь кротоферму в кожен клуб. в кожен дім!!! усьо кротофема!!!
Відповісти
12
8
IM-RM-DK (Miami)
Как уже запарили эти вагинальщики даунецкие,нахрен гнать сраной метлой по дальше от Киева,..чмошники !!..и павелка вместе с ними,пускай хоть перетрахаются все там ,в своём хорькове!
Відповісти
13
12
beaver_penetrator (Meiringen)
Я бы так не верил Ищенко... зная какие там сказочники вроборцы кукуевские.
Відповісти
5
10
Гуру (Харьков)
Что ты против Харькова вообще имеешь?? Типа Харьков в восторге от того, что Шахтер играет, а не Металлист..спасибо еще скажи, что Металлист похерили..Динамо б за бронзу боролось..драли б и Шахту и Динамо..и в еврокубках бы не позорились..такими вбросами больше ты похож на вагинальщика даунецкого..только Донецк тут не при чем..
Відповісти
2
3
avatar
Sasha98 (Харьков)
Та пусть бойкотируют. Все равно в ДЮФЛУ Шахтер по всем возрастам первый. А Динамо пусть между собой играют, создадут "чемпионат Динамо" и спокойно Ю-14 с Ю-16 и т.д. круглый год играют. Сами ж сказали, что финалы в Счастливом проводятся уже несколько лет, опять киевляне выпендриться хотят, все им не так
Відповісти
10
18
IM-RM-DK (Miami)
дятел ,ты читать умеешь!!...или только писать??
Відповісти
12
6
LEVgcUqs (Чернігів)
Добре Сашенька, а чому постійно фінали повинні проходити в Счастливому, тільки з за того, що це поле шахтьора Бразилія? А якщо Динамо дає стадіон ім. В. Лобановського, то це чим погано, для дітей? із -за одного, що такі фінали будуть пам"ятати завжди діти, грають же не тільки Динамо і шахтьор, а діти з усієї України. Я не розумію тебе, ну а випендрики керівництва Ю_15 і Ю-16 шахтьора тут зрозумілі. Їм начхати на український футбол.
Відповісти
4
0
leonov1 (Днепропетровск)
Саша ты читаешь статью или просто пишешь не читая? речь идет не о результате или месте в соревновании. речь идет об инфраструктуре и о родителях игроков их знакомых и болельщиков команд. эти турниры не несут никакой материальной выгоды поэтому 1 или 10 место команды не получат от этого ничего материального кроме кубка. турниры проводятся для того чтобы просмотреть талантливых детей в молодежные составы команд. И если киевляне предлагают играть в более комфортных условиях то не вижу тут ничего пртоиворечащего лучшему для всех. шахтер не хочет играть на КИЕВСКОМ поле Лобановского пусть играет само с собой на КИЕВСКОМ поле в счастливом.Я вообще не пойму живут в "примах" и права качают..... вон пусть ахметов потратит свой капитал на подкуп сепаратиство чтоб войну закончить и тогда шахтеру уважение. а сейчас извините.
Відповісти
5
2
Віктор Бокасса (Betwmount)
Вони не особливі, вони гнилі...
Відповісти
11
8
Alex.696 (Немирів)
Все вірно, що, кроти якісь особливі?
Відповісти