Ярмоленко: Що стосується мене і Степаненка. Я шкодую про свій вчинок. Це неприпустимо. Молодий, гарячий, тупий


Андрій шкодує про конфлікт з Тарасом

Ярмоленко: Що стосується мене і Степаненка. Я шкодую про свій вчинок. Це неприпустимо. Молодий, гарячий, тупий


Нападник "Вест Хема" Андрій Ярмоленко прокоментував конфлікт з півзахисником "Шахтаря" Тарасом Степаненком, який стався в українському "класико" в сезоні 2015/16.

"Що стосується мене і Степаненка, за деякий час я шкодую про свій вчинок. Це неприпустимо. Молодий, гарячий, тупий. Я просто не люблю програвати, в той момент мене просто штормонуло.

Я дуже поважаю Степаненка за те, як він вийшов з цієї ситуації. Він потиснув мені руку, як справжній мужик. Тому що якби він мене так вдарив, я не знаю, чи зміг би зробити так само. Але він потиснув мені руку і я його після цього дуже сильно поважаю.

Не можу говорити, що був розвалений колектив. Ми програли німцям, якщо бути реалістами, вони сильніші за нас на голову. Проїхали. Друга гра – ми думали, як мені здається, що виграємо легко. Але пішло все не за нашим планом.Третя гра нічого не вирішувала, а після другої нас так вбили, що не було ніяких сил грати.

Після чемпіонату Європи була відпустка, я нікуди не полетів, просто сидів удома чотири дні. Алкоголь? Чесно, було, і немало", – розповів Ярмоленко для "Бомбардир".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Бомбардир
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Shadow (Киев)
"СтепаненкА"... Уже не в первый раз авторы статьи склоняют то, что в русском языке не склоняется.
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 20
Shadow (Киев)
"СтепаненкА"... Уже не в первый раз авторы статьи склоняют то, что в русском языке не склоняется.
Відповісти
1
0
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Почему все сепары пишут, что они с Маями,Парижа,Лондона,Брюсселя ??? А сами с Макеевки и Горловки....
Відповісти
2
0
alibabas (Харьков)
Из-за этого дятла сборная провалилась на ЕВРО
Відповісти
2
7
IМ-RM-DK (Miami)
Из-за Шевы слабохарактерного тоже, был бы он норм тренером - выгнал бы Бревноленку из сборной за тот поступок!
Відповісти
2
6
Бэркамп (Херсон)
Как хорошо что тут собрались люди которые настолько невьебехорошие что могут по воде ходить
Відповісти
6
2
Харьковчанин (Харків)
Молодець, усі роблять помилки, але мало хто визнає це.
Відповісти
10
0
alibabas (Харьков)
Сначала признал что он не футболист, потом что тупой... Интересный персонаж)
Відповісти
1
9
IМ-RM-DK (Miami)
То шо Бревноленко тупой это не секрет - в Динамо других не держат!
Відповісти
3
11
Sneg SD (Умань)
Краще пізно ніж ніколи! Цікаво а Гармаш колись скаже , що він тупий!?
Відповісти
11
1
avatar
Spokoyno (Киев)
НІТ Почекає поки місцеві ексПЕРДи за розум візьмуться Хоч про що це я? Їх основна "принада" гидити на більш достойних... Успішних
sticker
Відповісти
1
0
Тор-1306
первое и третье слово местами поменять
Відповісти
1
3
Sarmat 2019 (Донецк/Одесса)
О, нас начинаю менять свое мнение о Ярмоле, красавец!
Відповісти
9
1
TIRAN (Донецк (Украина!))
слишком запоздалое раскаяние
Відповісти
3
7
avatar
ascent (Луксор)
Лучше поздно чем никогда
 
4
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
а не лучше ли не вести себя так?
 
2
3
миг-25 (киев)
Так у этого урода Степаненко который на поле -имея статус ДАУНБАССКОГО БОМЖА нагло побежал к украинцам показывать свою зековскую футболку от придурка Вити Януковича -есть брат -подонок который в Крыму работая в ментовке -перешел на сторону уродов из России -а это черномазое ЧМО к нему в оккупированный Крым постоянно ездит
 
1
1
Товарищ инженер (Кривой Рог)
Да уж... После этих откровений про алко и свою тупость навеки заработал имидж Мили. И то, что он наверное поумнел или просто проблески в сознании уже не в счёт нашей публике
Відповісти
3
8
Лекарь (село Дарница)
Могу тебе сообщить, что Миля далеко не тупой
Відповісти