Саленко: Леоненко вже не той, раніше п'ять літрів пива міг випити, а тепер після четвертого келиха впаде

Екс-гравець "Динамо" Олег Саленко розповів про колишні досягнення Віктора Леоненка.

- Коли Леоненко виженуть з каналів "Футбол 1/2" і на його місце прийде Саленко?

- Ніколи. Леоненко дуже полюбився Ринату Ахметову. І буде там до переможного кінця. Вони мені ще грошей повинні за старі ефіри. З Леоном ми, до речі, спілкуємося, постійно їздимо, граємо за ветеранів.

Він, звичайно, вже не виходить на поле, типу неграючий тренер. Але щигля від мене отримує регулярно.

- Мені б не пробачили, якби я цього не запитав. Хто з вас раніше кине пити? Саленко або Леоненко?

- Обидва не кинемо. Але Леон зараз вже не той, слабенький став. Раніше по п'ять літрів пива міг за раз. А зараз...

- Тобто влаштуй ви змагання, Леоненко б здався після четвертого келиха?

- Він би впав.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Пришта Литин (Киев)
КакцапЬІ алкоголики. Пропивают почти всьо.
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 21
Пришта Литин (Киев)
КакцапЬІ алкоголики. Пропивают почти всьо.
Відповісти
1
0
Joyce (Donetsk)
Рядом с ними не хватает Милевского в паре с Алиевым - преемственность поколений, так сказать! Ну а если честно, то пусть бухают и дальше, но без ущерба для окружающей среды. А все остальное - то таке :)
Відповісти
2
0
Запорізьке Торпедо (zp)
ох уж мне эти футболисты с русскими корнями) эти двое подстаканников, Алиев, кто там еще) кстати на фото Алиев почти одно лицо с Саленко. Такая характерная отечность лица, свойственная тем кто постоянно бухает
Відповісти
4
0
avatar
simargl (Чернигов)
Вот она школа ДК... печалька. Три алкаша ... , а сколько их на фото не попало . И чему у таких звёзд научится молодёжь??? По пять литров "набивать" ???
Відповісти
0
6
Віктор Бокасса (Betwmount)
Це школа тюменського Геолога та пітерського зеніта, довбодятел.)))
Відповісти
5
0
vlotko (Броди)
Судячи по останнім фотографіях видно, що Саленко зловживає алкоголем. Лице набрякле, не свіже у Леоненко вигляд кращий. І взагалі, не діло хвалитися, хто скільки вип'є на спортивному сайті.
Відповісти
6
0
avatar
Кююмалайнен (Київ)
Очень хорошее фото - идеально подходит к профилю в инстаграм
Відповісти
7
0
kapkan (Луганск)
Ты, гамно, сначала своих забери с Крещатика, а потом, ммрази...на рассказывай...
Відповісти
0
10
avatar
Ринатбандитыч (Santa Cruz )
Гордимся легендами :)Заметьте, оба родом из рашки :)
sticker
Відповісти
10
2
СашаXM (Хмельницкий)
и замметте где они 90% времени светятся? на Аналах1/2 )) там тоже гудок еще тот у них главный ))
Відповісти
8
5
Лекарь (село Дарница)
Все трое родом оттуда
Відповісти
8
1
kapkan (Луганск)
А вы думаете только они???...Или остальные с динамовские сердцем или с Донецка не закладуют???)))
Відповісти
1
5
Algrab (Костопiль)
Саленко:слышь,родственник,Афоня мне рубль должен! :)
Відповісти
8
2
Joyce (Donetsk)
Уверен, что после бокала сорок четвертого...
Відповісти
1
2
Algrab (Костопiль)
Таке відчуття,що Алієва спеціально вставили по приколу.А фотка класнюча!
Відповісти
13
0
Algrab (Костопiль)
Три алканавта.
Відповісти
9
0
Лекарь (село Дарница)
Фотка просто пипец)) 2 бомжа. Сифон и Борода)Кстати, у Сифона, что за эмблема на футболке?
Відповісти
12
2
СашаXM (Хмельницкий)
там их вообще-то трое )))
Відповісти
12
0
Лекарь (село Дарница)
Блин, Сашка-то я и не приметил. На фоне таких монстров алкашки, Сашка просто потерялся)
 
8
1
gulik (Чернигов)
Ну, третий не дорос еще
 
10
0
мы за динамо (киев)
нашці пацани по пьяні про себе понарозказують такого шо капець. от уже ляпалки. хай їм грець.
Відповісти