Глава футбольного союзу "ДНР": Найбільш обдарованих дітей Шахтар забирає до київського інтернату


На зв'язку екс-гравець "Шахтаря"

Глава футбольного союзу "ДНР": Найбільш обдарованих дітей Шахтар забирає до київського інтернату


Ігор Петров – володар Кубків СРСР та України в складі "Шахтаря", але це було в минулому. Зараз він – президент "Футбольного союзу" в окуповоному Росією Донецьку. У коментарі для видання Чемпіонат, Петров зазначив, що чекає на повернення "Шахтаря" в Донецьк. Також джерело зазначає, що про коментар просили генерального директора "гірників" Сергія Палкіна, але дзвінки й повідомлення у WhatsApp залишилися без відповіді. Раніше Петров висловився щодо підтримки Ракицького.

"Нещодавно приїжджав англійський журналіст, він збирає матеріал для книги про невизнані республіки. Зводили його на "Донбас Арену", показали газон. Підтрибунні приміщення, трибуни, поле – все у відмінному стані. Єдине, коли прилетіла "Точка-У", це такий ракетний комплекс, велике панорамне скло зовні вибуховою хвилею обрушилося – ледь дитину не вбило".

"Пошкоджений фасад трохи відремонтували, але, щоб приймати масові заходи, потрібен більш капітальний ремонт – без нього об'єкт вважається аварійним. Потрібно, щоб люди, які будували стадіон, оглянули пошкоджений сектор. Всі необхідні служби на стадіоні функціонують. У спортзалах діти тренуються".

"Із "Шахтарем" контакти обірвалися. У них залишився у Донецьку філіал дитячої школи на 90 дітлахів – ось і усі зв'язки. Самих обдарованих дітей забирають до київського інтернату. Виходить, нашим дітям можна в українських змаганнях брати участь, а дорослим – ні. Санкції. Спорт змішали з політикою. І тільки від політиків залежить, чи повернеться "Шахтар" додому".

"Сьогодні проведення великих змагань у Донецьку об'єктивно неможливе: гарантій безпеки учасникам ніхто не дасть – постійно відбуваються зіткнення, аеропорт розбитий. Кияни кілька років тому відмовлялися летіти до Маріуполя – хто ж у нинішній ситуації поїде до Донецьку? Є надія, що новий український уряд щось зробить для вирішення конфлікту, тому що сил терпіти – більше немає".

"Лисиці на Донбасі Арені? Не хочу коментувати марення Олексія Бахарєва. П'є людина, в угарі міг що завгодно наговорити. У нас є ролики, поле показуємо постійно, водимо людей на екскурсії".

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Вот второй из орков вылез, меняющий погоняла и города в кликухе, ненавидящий Украину и всё украинское, но че-то не оставшийся в дыре ,а в Украину вернувшийся...
Відповісти
13
1
Повернутись до новин
Коментарі 46
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Вот второй из орков вылез, меняющий погоняла и города в кликухе, ненавидящий Украину и всё украинское, но че-то не оставшийся в дыре ,а в Украину вернувшийся...
Відповісти
13
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
Якби туди Точка-У прилетіла, думаю там би пів-стадіону знесло. Бреше згідно методички ФСБ. А т.зв. журналіст - це мабуть англо-ватник такий собі Грем Філіпс.
Відповісти
6
0
тутти-10 (Сумська область)
Цікво, де ігорюня дів державну нагороду України, яку отримав 2011 року?
Відповісти
4
0
тутти-10 (Сумська область)
Еееее, редакція! Не існує в природі ніякого глави футбольного союзу "днр". Тому, якщо ви і пишете "посаду" у терористичній оранізації, то беріть усе в лапки. Посада Петрова - це те ж саме, що Попандопало міністр фінансів у банді отамана Гріціана Тавріческого, тобто нічого і ніде.
Відповісти
6
0
Algrab (Костопiль)
Починаєш коменти з лугандонії,і мрія одна:височенна стіна між Україною та орками.Нехай,с.ки,живуть у своїй резервації.
Відповісти
15
1
Русланбай (Рівне)
100 % Нормальні люди з відтти давно втікли. А заливишася одна бидло-маса. Мало того. За ці роки виросли діти яким вбивали в голову руський-сраний мір , і які ненавидять все українське. Цей прцес незворотній. я навіть не уявляю собі , як цих людей можна інтегрувати в наше суспільство. Напевне цей край ми втратили назавжди. Тому що - КРАЙ . Це нетільки територі , але і люди.
Відповісти
12
1
avatar
Sasha98 (Харьков)
Вот я поражаюсь таким словам. 5 лет всего прошло российской пропаганды, в то время как Донецк и весь Донбасс в составе Украины с 1922 года, и то до этого части Донбасса были в составе Екатеринославской и Харьковской губерниях. А интеграция ОРДЛО будет наоборот нам на руку. Представьте: Шахтер опять сыграет на Донбасс-Арене, Донбасс в КХЛ будет играть, построят аэропорт, шахты восстановят, поезда во все стороны пустят, вернутся туда все блага, куча туристов там будет, и это все будет ассоциироваться с возвращением Украины! А уничтожить все "памятники" террористам, убрать из обихода так называемую "школьную литературу" это очень просто
 
0
6
avatar
RockNRoLLa (IF)
це не зовсім туристичні місця, м'яко кажучи)) та й на футбол, якби Рінат не звозив шахтарів, то хрєн хто піде. розруха там на довго, і у спорті, і в промисловості і в головах місцевих жителів
 
9
1
Alex.696 (Немирів)
Пропаганда там йде ще з початку 90-х років, а не останні 5 років, тому і повернути і інтегрувати то "насєлєніє" в Україну, я вважаю, неможливо. Та чи й треба?
 
7
0
Русланбай (Рівне)
Дуже мене порадували слова цого даунбасьора - нєт сіл єто терпєть........ а ха ха ха ха ха . Терпіти вам ублюдкам ще довго !!!!
Відповісти
9
4
oda1979 (Запорожье)
А что, РФ в свой чемпионат не берет?
Відповісти
12
2
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Разве что в объединенный чемпионат, как когда-то путинская шестерка Газзаев хотел, совместно с Абхазией, Южной Осетией, Крымом, Приднестровьем, Нагорным Карабахом)))
Відповісти
9
2
avatar
rubizhansky (Рубежное)
И вообще.. чего это они в пиндосский футбол играют? Ох уж этот запад.. до скреп донецкий просочился.
Відповісти
11
0
avatar
Инспектор ( )
Нах его рекламировать
Відповісти
11
0
Vroobydov
Редакция сайта явно преследует розжиг враждебного настроения. Новая власть обещала бороться с этим, будем посмотреть как.
Відповісти
0
9
Антикасаб (Феодосія)
Касаб, а тебе какое свинорылое дело до украинского сайта?
 
1
0
Карбид кальция (Донецк/Николаев)
Игрок был заметный. Но вляпался в гуано. Впрочем, как и масса обывателей.
Відповісти
8
1
Алекс1955 (Донецк)
И повторяет страшилки Басурина. Какая еще Точка-У. Склад у них взорвался со взрывчаткой. Взрыв, точно, был жуткий. Я на противоположном краю Донецка чуть не упал со стула, так тряхнуло дом.
Відповісти
10
2
Карбид кальция (Донецк/Николаев)
Курили бибизянки
 
5
1
avatar
beatles (Крыжополь)
А что за заголовок, господа администраторы? Какой такой дыныры? Почему не "великого герцогства" или скажем "светейшей империи"? Эти названия такие же справедливые как и то что вы пишете! пишите как положено - оккупированные ОРДЛ. терпеть сил у него нет, так не терпи.
Відповісти
13
1
старий фан (Рівне)
Ватноголовий Петров "Є надія, що новий український уряд щось зробить для вирішення конфлікту, тому що сил терпіти – більше немає". Це типу нам здатися? За його логікою Україна напала на Донбас, вона має і завершити війну.
Відповісти
17
2
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
... и там этих детей распинают и съедают)))
Відповісти
12
4
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Ждём толянов с ирпенями и других лишнехромосомных орков...)))
Відповісти
12
2
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
О, какой-то монгол из какого-то стаканова уже со скрепа вылез)))
Відповісти
9
3
Mongolchin (Стаханов)
Стакан у тебя в твоей голове, ущербный. А я в Стаханове.
 
2
15
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Есть Кадиевка, и команда была - Шахтер Кадиевка. А ты может и в стаканове, лишнехромосомный)))
 
12
3
kapkan (Луганск)
Mongolchin, не пытайся ничего доказывать этим всем упоротым.Оно сидит у себя где-то в селе под Винницей или Львовом и знает абсолютно всё, что везде происходит.
 
2
12
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Третья орка выползла, странно , что подписывается Луганском, а не Ворошиловградом))
 
10
0
kapkan (Луганск)
ANESTEZIO, закрой свою пасть, собери своё ничего и газуй в Польшу.Там поляк уже посрал,ты за ним поубираешь, он даст тебе 100 евро.Вернёшься богачом,купишь жене резиновые сапоги и пойдёте вы счастливые месить навоз.
 
1
9
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Ого, как у лишнехромосомного запылало! И опять же, одна киселевщина, ничего не меняется. Ты лапти хоть сними и когти подстриги, а то твой скрежет на всю твою копанку слышен, юродивый)))
 
8
0
Антикасаб (Феодосія)
Джамшут упоротый с Луганска, много пуканов перемыл на рабсее?)))
 
0
0
Algrab (Костопiль)
І тіранов...
Відповісти
4
0
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Был футболистом, а стал зомби. Не понимает ватная голова, что всё зависит от пуйла : заберет своих опричников, орки сами разбегутся, дыра самоизрыгнется и вернётся в Донецк всё. В т.ч. и футбол....
Відповісти
14
3
Mongolchin (Стаханов)
У тебя видимо не голова а вышиванка, если до сих пор веришь в то, что здесь росс.войска. И Украина уже сюда не вернётся, никогда.
Відповісти
2
17
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Переставь пластинку на своем модном патефоне, заела... Заодно и ленту на кассетнике перемотай)))
 
13
3
Алекс1955 (Донецк)
Какого же вы тогда собрали по миллиону подписей в каждой "республике" - "Зеленский, забери обратно в Украину". А по пункту первому, скажи: на какой улице в Луганске родился "Стрелков", или забыл сколько российских "морпехов" вначале войны "заблудилось" на Донбассе и попало в плен ВСУ.
 
10
2
Algrab (Костопiль)
Та воно,падлюка,не відповість.Почне марити про бандерівців та правосєків,козломорде створіння.
 
8
1
avatar
Сумчанин (Сумы)
А зачем ты Украине нужен
 
5
0
ffggpl (Харьков)
О, да вы, товарищ, судя по всему вообще безголовый.
 
1
0
Антикасаб (Феодосія)
Да кому вы нужны, уйобки лаптеногие? Рабсеянских боевых п.е.д.е.р.а.с.тов в Луган.донии конечно же нет!))) Ихтамнеты, ёпта)))
 
0
0
avatar
Yarik-11 (Кіровоград не Кропив)
Кто? Какой головка? Нам всем пох что перднуло пустое место
Відповісти
8
2
dex ter (Харків)
ЛООООООЛ, кто? )))))) "глава" футбольного саюза "даунэр"?!?!?!))) я тогда повелитель Нарнии и земель Винтерфелла))
Відповісти
20
3
Mongolchin (Стаханов)
Да нет, ты просто пустое место.
Відповісти